Saçlarla dolu bir kafayla, geceleri göğüslerinizi diken diken eden son endişe, ağır buklelerden ödün vermeden görünümünüzü renklendirmenin farklı yollarıdır. Uzun saçla ilgili olan şey, herhangi bir yeni stil veya saç modelinin kolayca uygulanabilmesidir çünkü uzunluğunuz diğer her şeyi telafi eder..

Uzun Dalgalı Saçlar İçin En İyi Saç Modelleri

Ama aynı eski aynı eski saç sıkıcı günler için biraz fazla olabilir. Sonra yine kötü saç günleri mükemmel dalgaları mahveder vb. Uzun akan kilitlerinizle tercih edebileceğiniz en iyi saç stillerinden bazılarının listesi..

Kızlar İçin Farklı Uzun Dalgalı Saç Modelleri:

Küçük Çörek:

uzun dalgalı saçlar için saç modelleri1

Bu saç için saçınızı daha çok kıvırmaya çalışın. Bir gece önce saçınızı örerek deneyebilirsiniz, böylece ertesi sabah saçınızın şekli korunur ve zarif bukleler elde edersiniz. Şimdi saçınızı üst yarısından ayırın ve küçük bir bağ ile dağınık bir topuz yapın. Bu, saçları yüzünüzden uzak tutabileceğiniz ve yine de istediğiniz gibi giyebileceğiniz havadar yazlar için mükemmel bir saç modeli..

Yüksek Midilli:

uzun dalgalı saçlar için saç modelleri2

Artık midilli kelimesi çok yaygın hale geldi ve buna biraz eğlence katmak istiyorsunuz. İyi bir damlama elde etmek için başınızı ters çevirerek tüm saçları arkadan toplayın. Bunu yaptıktan sonra iyice tarayın ve alttan bir tutam saç bırakın, gerisini yüksek bir midilliye bağlayın. Şimdi bandı gizlemek için tabanın etrafında kıvırmak için tek kilidi kullanın.

Arka Örgü:

uzun dalgalı saçlar için saç modelleri3

Bu tekniği kullanarak başınızın arkasında bir örgü bant oluşturun. İki ön kilitinizin her birinden saçı ayırın ve ayrı ayrı örmeye başlayın. İşiniz bittiğinde, bunları bir kravatla sabitlemek yerine bir pim kullanarak sabitleyin. Şimdi tamamen geri getirin ve pimleri başınıza sabitleyin.

Ön Puf:

uzun dalgalı saçlar için saç modelleri4

Bu, tercih edebileceğiniz yeterince basit bir günlük saç modeli. Bu bir film gecesi veya hatta okul için uygun olabilir. Saçı arkadan kıvırın veya kıvırın. Şimdi ön tarafını bükerek yumuşak bir puf kullanın ve ardından pimlerle sabitleyin. Hacim için başın arkasını bile kızdırabilirsiniz.

Şelale Örgüsü:

uzun dalgalı saçlar için saç modelleri5

Ağır yele başınız için şelale örgüsünü deneyin. Genellikle şelale örgüler dalgalı saçlarla harika görünür, çünkü saçın dalgalılığı, geri kalanlarla iyi uyum sağlayan serbest düşen saçların kullanımıyla yüksek sesle ortaya çıkar. Bir taraftan başlayın ve yavaşça diğerine geçin.

Dağınık Düşük Topuz:

uzun dalgalı saçlar için saç modelleri6

Hala gelecek haftanın düğünü için bir saç araması konusunda endişeleniyorsanız, burada sizin için mükemmel saç modeli olduğundan başka yere bakmayın. Dalgalarınızı daha da belirginleştirmek için saçınızı kıvırarak başlayın. Şimdi bu görünümü elde etmek için ayrı saç kilitleri parçaları kullanın ve katlayın ve sabitleyin.

Tam Bağbozumu:

uzun dalgalı saçlar için saç modelleri7

90’ların pufu gibi, işte tercih edebileceğiniz başka bir klasik saç modeli. Bu görünümü oluşturmak için alay kullanın ve vurun.

Üst Örgü:

uzun dalgalı saçlar için saç modelleri8

Bu, günlük bir çile için oldukça basit ve heyecan verici bir görünüm. Üst ön kilitleri alın ve örgüye bağlayın. Şimdi görünüme hacim eklemek için örgüyü iyice havalandırın ve pimleri kullanarak diğer yan kilitlerin altına sabitleyin.

Sahte Sahte:

uzun dalgalı saçlar için saç modelleri9

90’larda popüler olan klasik sahte bob saç modellerini hatırlayın. bu tanımlanmış güçlü dalgalarla o bakışı geri alın.