Šiandien rinkoje yra daug vaistų, mažinančių krūtų dydį. Tačiau produkto tikslas yra sumažinti jūsų didžiulę krūtinės liniją ir krūtis bei pakelti jas, kartu suteikiant joms tinkamą formą. Vaistais taip pat siekiama tonizuoti krūtų raumenis. Tačiau nėra daug patvirtinta apie tai, kaip žymiai galite prarasti krūties riebalus, tačiau bendri ingredientai, naudojami visuose produktuose, kuriais siekiama numesti svorio. Tai reiškia, kad sudeginate ne tik kūno riebalus, bet ir krūties riebalus. Kadangi krūties riebalai yra sudaryti iš riebalinio audinio, numesti svorio reiškia numesti ir krūties riebalus! Čia mes įtraukėme keletą geriausių krūties mažinimo tablečių Indijoje. Pažvelkime į juos.

Tabletes krūties mažinimui Indijoje

Kaip pasirinkti krūties mažinimo tabletes?

Krūtų mažinimo tablečių Indijoje yra daug. Todėl būtina žinoti, kaip juos pasirinkti.

a. Ingridientai: Pereikite prie ingredientų. Tai reiškia, kad jūs tikrai turite paklausti kokio nors eksperto arba savarankiškai atlikti tyrimus, kad pamatytumėte, ar tai tinka.

b. Atsiliepimai & Atsiliepimai: Atsiliepimai ir atsiliepimai yra labai svarbūs ir tampa naudingi, kai turite pasirinkti produktą. Kadangi tai sąžininga juos išbandžiusių vartotojų nuomonė, įsitikinkite, kad pasitikite dauguma, nesvarbu, ar teigiamai, ar neigiamai.

c. Tikri mažmenininkai: Įsitikinkite, kad perkate tik iš tikro mažmenininko, kurio produktai buvo patvirtinti ir plačiai naudojami. Priešingu atveju galite pradėti matyti daugiau blogo nei gero.

Paskutinis mūsų žodis yra tai, kad jūs visada klausiate gydytojo, kad įsitikintumėte, jog naudojate tik tinkamą produktą su saugiausiais ingredientais.

Populiariausios krūties mažinimo tabletės Indijoje:

Štai keletas geriausių krūties mažinimo vaistų (krūties mažinimo tablečių). Pažvelkime į juos.

1. Krūtų mažinimo tabletės Ajurvedoje:

Jei jums patinka ir pasitikite Ajurveda, čia yra keletas geriausių tablečių, skirtų sumažinti moterų krūtis.

 • „Hashmi Cute B“ kepurės:

Populiariausios krūties mažinimo tabletės Indijoje

Nustatyta, kad jis yra labai naudingas mažinant puodelio dydį ir taip pat yra pigus. Jis atjaunina atraminę odos struktūrą ir taip sukuria natūralų pakilimą. „Hashmi cute B“ sudėtyje yra ginkmedžio ekstrakto, vitamino A, alavijo Barbadensis lapų sulčių, retinolio ir jo kaina yra 2850 INR už 60 kapsulių, kurios truks trisdešimt dienų..

Kaip naudoti:

 • Gerkite dvi kapsules per dieną, vieną po pusryčių ir kitą po vakarienės.

2. Baltoji Kwao Krua:

Geriausios krūties mažinimo tabletės Indijoje

Štai dar vienas Ajurvedos produktas. Jo sudedamosios dalys palaiko moteriškus hormonus ir, kaip žinoma, tonizuoja ir kontroliuoja suglebusias krūtis. Produktas teigia, kad duoda geriausius rezultatus per labai trumpą laiką. Produkte yra 100 tablečių. Jis pagamintas iš kwao krua šaknų, kurios dažniausiai yra Tailande ir Mianmare.

Kaip naudoti:

 • Nepamirškite gerti vieną kartą po valgio, kad gautumėte geriausių rezultatų.

3. „Alexia“ krūties mažinimo tabletės:

Populiariausi vaistai krūties mažinimui Indijoje

Tai visiškai natūralus produktas, padedantis sumažinti krūties dydį ir sumažinti skausmą, kurį sukelia per didelis svoris. Tai padeda visam laikui sumažinti puodelio dydį ir išvengti krūtinės išsiliejimo į liemenėlę. Šių tablečių šalutinis poveikis taip pat nėra. Šios tabletės taip pat padeda padidinti žmogaus energijos lygį ir pasitikėjimą savimi.

Kaip naudoti:

 • Rekomenduojama dozė yra 2-3 tabletės per dieną.

4. Natūralios moters krūties mažinimo tabletės:

Geriausi vaistai krūties mažinimui Indijoje

Tai dar vienas populiarus produktas, padedantis sumažinti krūtis. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės ingredientų, palyginti su konkurentų prekės ženklais. Šios tabletės neturi žinomo šalutinio poveikio ir yra patvirtintos gydytojų grupės. „Natural Woman“ tabletės duoda nuolatinį rezultatą ir galima nustoti pilti tabletes, kai pasiekiamas norimas dydis.

Kaip naudoti:

 • Naudokite mažiausiai šešis mėnesius ir suvartokite ne daugiau kaip penkias tabletes per dieną.

Natūralūs krūties mažinimo vaistai:

5. Linų sėklos:

Linų sėklose gausu omega 3, kurių imamasi siekiant sumažinti estrogeno kiekį organizme. Todėl, valgydami tai, natūraliai sumažinsite savo krūtinę.

Natūralūs krūties mažinimo vaistai

Kaip naudoti:

 • Į stiklinę karšto vandens įmaišykite šaukštą maltų linų sėklų.
 • Gerkite drungną.
 • Vieną kartą geriant šį gėrimą tikrai bus teigiamų rezultatų.
 • Norėdami gauti rezultatų, vietoj linų sėklų miltelių galite paimti šaukštą linų sėmenų aliejaus.

6. Imbieras:

Kita geriausia mūsų rekomendacija yra imbieras. Tai amžina priemonė, skirta sumažinti krūtų dydį, nes padidins organizmo medžiagų apykaitą ir taip sudegins daugiau riebalų.

Natūralūs krūties mažinimo vaistai

Kaip naudoti:

 • Puode užvirinkite stiklinę vandens kartu su imbiero ekstraktu.
 • Nukoškite vandenį, įpilkite šaukštelį medaus ir gerkite šią porciją tris kartus per dieną, kai tik turite laiko.

Šalutinis krūtų mažinimo tablečių poveikis:

Toliau pateikiami kai kurie galimi šalutiniai poveikiai.

 • Alergija ir dirginimas. Taip yra todėl, kad kai kurie ajurvedos ingredientai gali būti nepriimtini jūsų kūno odai, todėl gali sukelti alergiją, sudirgimą ar bėrimą.
 • Kita didelė problema, su kuria galite susidurti, yra pilvo pūtimas, vėmimas, viduriavimas ir pan..

Krūties mažinimo tabletės niekada neišsklaidė mito, jei jų sėkmė. Nebuvo atlikta jokių svarbių tyrimų, teigiančių, kad tai, ką ji bando pateikti, buvo sėkminga. Todėl, prieš pradėdami savarankiškai nuspręsti, geriausia pasikonsultuoti su gydytoju ir pasikliauti apžvalgomis, kad būtų padaryta saugi išvada.