Šiais laikais nutukimas tampa vis didėjančia medicinine problema tiek vaikams, tiek suaugusiems. Nesveikas svorio padidėjimas dažnai yra netinkamos mitybos ir judėjimo stokos rezultatas. Yra keletas gydymo būdų, kurie teigia, kad lengvai numeta svorį, tačiau, deja, šalutinis poveikis yra didesnis nei nauda. Siekiant išgydyti nutukimą, homeopatija yra efektyviausias ir laiko patikrintas metodas. Tai taip pat yra saugus ir įrodytas svorio netekimo gydymas, neturintis jokio šalutinio poveikio. Gydymas homeopatija ne tik numato svorio, bet ir pagerina elementarią sistemą, medžiagų apykaitos sistemą ir virškinimo sistemą.

Homeopatiniai vaistai svorio netekimui

Homeopatijos pranašumai prieš tradicinę mediciną:

Homeopatiniai vaistai yra pagaminti tik iš natūralių augalų ekstraktų, todėl nekelia jokios rizikos, susijusios su tradicinių vaistų vartojimu. Tai yra pagrindinis pranašumas, todėl tai yra geresnis pasirinkimas. Homeopatijos priemonių patogumas ir lengvumas taip pat yra tinkamas pasirinkimas. Jūs išvengsite kankinančio laukimo gydytojo kambaryje ar ilgos eilės vaistinėje. Homeopatija yra didžiulis mokslas ir kiekviena nutukimo problema sprendžiama atskirai, todėl siūlo geresnį gydymą nei tradiciniai vaistai.

Homeopatiniai vaistai svorio netekimui:

homeopatiniai vaistai svorio netekimui

1. Amonio angliavandeniai:

Amonio angliavandeniai yra geras homeopatinis vaistas nutukimui gydyti žmonėms su silpna širdimi. Be to, tai palengvina šalčiui jautrius asmenis.

2. Antimonium Crudum:

Persivalgymas yra pagrindinė nutukimo priežastis. Vartojant „Antimonium Crudum“, sumažės jūsų valgymo troškimas, kai esate labai įtemptas ir susierzinęs – tai yra būklė, kai mes netinkamai pasirenkame valgyti. Tai veiksminga žmonėms, turintiems polinkį į riebalus, daugiausia dėl virškinimo sutrikimų ir persivalgymo.

3. „Calcarea Carbonica“:

Tai stebuklinga homeopatijos priemonė svorio metimui. Kaip rodo pavadinimas, „Calcarea Carbonica“ yra kalcio karbonatas, gaunamas iš centrinio austrių lukštų sluoksnio. Raminanti šio vaisto savybė geriausiai tinka emocingai valgantiems ir tiems, kurie jaučiasi alkani iškart po valgio. Tai tiesiogiai padės sumažinti kalorijų kiekį.

4. Fucus Vesiculosus:

Ši priemonė naudojama, kai Calcarea Carbonica nesuteikia norimų rezultatų. Fucus Vesiculosus veiksmingai gydo vidurių pūtimą, nevirškinimą ir ūminį vidurių užkietėjimą. Tai taip pat geras vaistas nuo strumos. Fucus Vesiculosus reikia gerti lašais su motinos tinktūra.

5. Amonio Mur:

Amonium Mur geriausiai tinka tais atvejais, kai kūnas yra riebus, o kojos yra palyginti plonos. Tai taip pat padeda pacientams, turintiems didelius sėdmenis.

6. Paprikos:

Ši procedūra ypač tinka žmonėms, turintiems širdies silpnumą ir nepakankamai laisvų skaidulų. Jis taip pat siūlo vaistus nuo virškinimo sutrikimų ir mialgijos. Capsicum taip pat gali būti naudojamas nutukimui gydyti net tarp vaikų.

7. „Aurum Metallicum“:

„Aurum Metallicum“ yra veiksminga homeopatinė priemonė svorio netekimui, ypač nutukusiems pacientams, sergantiems aukštu kraujospūdžiu ir ateroskleroze.

8. Ferrum Metallicum:

Ferrum Metallicum naudojimas nutukimui yra plačiai paplitęs. Tai geriau nutukusiems pacientams, patinusiems veidą ir sergantiems anemija. Tačiau šį vaistą reikia atsargiai skirti pacientams, sergantiems hemoragine fhtize, nes tai gali pabloginti būklę. Tai taip pat gerai vaikams.

9. Fitolinas:

Fitolinas yra puikus riebalų reduktorius. Jis skiriamas pacientams, kuriems yra širdies plakimas, pykinimas, išsekimas ir sunku sėdėti ir vaikščioti. Šis vaistas visada turi būti paruoštas motinos tinktūroje.

10. Calotropis Gigantea:

„Calotropis Gigantea“ yra geras homeopatinis gydymas, siekiant sumažinti kūno riebalus be didelio svorio sumažėjimo. Šios procedūros metu kūnas sumažėja, o tai savo ruožtu daro raumenis tvirtesnius ir sunkesnius.

11. „Lycopodium 30c“:

Jei labai dažnai jaučiate stiprų potraukį saldumynams, šis homeopatinis vaistas yra labai naudingas. Vienkartinė Lycopodium 30c dozė gali akimirksniu pažaboti jūsų saldų potraukį ir netiesiogiai padėti numesti svorio.

Homeopatijos gydymo nauda yra įvairi. Prieš vartojant bet kurį iš pirmiau minėtų homeopatinių vaistų svorio metimui, svarbu pasikonsultuoti su specialistu ir sekti visą kursą.