Kas yra nepageidaujamas 72?

Nepageidaujamos 72 tabletės

Nepageidaujamas 72 yra geriamasis kontraceptikas, kuris yra jūsų nugaroje, kai susiduriate su netikėtu nėštumu dėl nesaugių lytinių santykių. Žinoma, kad tabletė veikia ir yra veiksminga per pirmąsias 72 valandas nuo nesaugių lytinių santykių. Šios tabletės, pagamintos ir parduodamos „Mankind Pharma“, yra vienoje juostelėje ir apsaugo nuo nėštumo. Tabletėje yra 0,75 mg levonorgestrelio, hormoninio kontraceptiko, kuris, kaip žinoma, slopina nėštumą per 3 dienas po lytinių santykių.

Kaip veikia nepageidaujamas 72?

Nepageidaujamas 72 kaip gimstamumo kontrolė veikia efektyviai. Štai kaip jis atlieka savo darbą.

  1. Sustabdo kiaušinių išsiskyrimą iš kiaušidžių. Nepageidaujamas 72 neleis spermai apvaisinti, jei kiaušinis išsiskirs.
  2. Tabletės taip pat padeda išvengti kiaušinio prisitvirtinimo prie gimdos gleivinės. Nėštumas įvyksta tik tada, kai kiaušinis prisitvirtina prie gimdos.

Kokia yra nepageidaujamo kaina 72?

Vienos tabletės kaina yra 75 INR. Tačiau taip pat rasite įvairių dydžių tablečių, kuriose yra daug pirmaujančių vaistų. Kaina taip pat gali skirtis nuo 75 iki 90 INR, priklausomai nuo gamintojo. Nepageidaujamas 72 yra „Mankind Pharma“ produktas.

72?

Kad tabletė būtų veiksminga, būtinai suvartokite 1,5 mg nepageidaujamų 72, o suvartojus vieną dozę per 3 dienas, tai yra 72 valandas, teigiama, kad tabletė veiksminga apie 80–90%. Tačiau, jei suvartosite vėliau nei per 72 valandas, tabletės nebeveiks.

Kiek dienų nepageidaujamų 72 darbų?

Ši tabletė, kaip rodo pavadinimas, veikia tik per 72 valandas po lytinių santykių. Vartojimas vėliau nei nurodytas laikas sumažina arba panaikina jo veiksmingumą. Be to, svarbu vartoti rekomenduojamą tablečių dozę ir atidžiai laikytis instrukcijų.

Ar saugu turėti nepageidaujamą 72?

Vienintelis mūsų visų klausimas yra saugumas. Avarinės kontracepcijos priemonės, ar tai būtų net nepageidaujamos 72, neturėtų būti įprastas kontracepcijos sprendimas. Nors nepageidaujamų 72 teiginių sėkmės rodiklis ir buvo balsuojama kaip labai efektyvus vaistas, visada saugu pasikonsultuoti su gydytoju, jei ketinate tai tęsti ilgiau.

Kokia yra saugi dozė nepageidaujamiems 72?

Viena iš geriausių tablečių dalių yra tai, kad vaistas „vienkartinis vaistas“. Tai reiškia, kad turite išgerti tik vieną kartą, taip pat per 72 valandas. Tai priešingai nei kitos kombinuotos tabletės, kurioms reikia didesnės dozės.

Kaip naudoti nepageidaujamus 72 ir kada juos pasiimti?

Nepamirškite išgerti tabletes per 3 dienas arba 72 valandas po nesaugių lytinių santykių su vandeniu ar pienu. Tabletės sėkmė ir efektyvumas veiks tik tada, kai jas išgersite per nurodytą laikotarpį. Po to jis praranda efektyvumą. Išgerkite tabletes, kai žinote, kad turėjote nesaugių lytinių santykių. Neapsaugotas seksas gali sukelti nėštumą, o kontraceptikų vartojimas stabdys apvaisinimą.

Ar turėtumėte pasikonsultuoti su savo ginekologu, kai vartojate nepageidaujamą 72?

Mūsų žodis jums visada yra pasitarti su gydytoju prieš vartojant kontraceptikus. Nors vieną ar du kartus nepatartas vaistas yra normalus, nepamirškite visada pasitarti su gydytoju apie jo ilgalaikį poveikį organizmui ir kaip jis gali turėti neigiamos įtakos ilgainiui..

Taigi, kas nutinka juos paėmus?

Paprastai jame esantis levonorgestrelis sustabdys LH procesą ir FSH, kurie abu yra atsakingi už kiaušinio vystymąsi. Taigi, kai vartojate juos per 72 valandas, paprastai sustabdote bet kokį vystymąsi, kurį organizmas pradės ruošti kūdikiui.

Atsargumo priemonės vartojant nepageidaujamą 72

Visada saugu pranešti gydytojui apie šiuo metu vartojamus vaistus, įskaitant net nereceptinius produktus, tokius kaip žolelių ir baltymų papildai, vitaminai ir kt., Bei kitas alergijas ir ligas, kurias galite turėti. Kai kurios jūsų sveikatos sąlygos gali būti jautrios šalutiniam vaisto poveikiui. Dozavimas visada priklauso nuo jūsų sveikatos būklės. Atminkite, kad jei „Unwanted 72“ vartojate kartu su kitais vaistais ir vaistažolių ar baltymų papildais, tablečių poveikis gali pasikeisti. Tai gali padidinti šalutinio poveikio riziką.

Ar galite naudoti nepageidaujamus 72 kaip įprastą kontraceptiką?

Gydytojas visada pasakytų „ne“. Geriausia visada naudoti įprastas kontraceptines priemones, tokias kaip prezervatyvai. Tačiau kontraceptinės tabletės yra 99,9% veiksmingos, palyginti su prezervatyvais, kurie yra tik 82% veiksmingi. Geriamosios tabletės vadinamos skubiosiomis kontracepcijos priemonėmis arba „ryte po tabletės“ ​​ir ilgainiui gali reikšti daug šalutinio poveikio moters organizmui. Mūsų patarimas būtų pasikonsultuoti su gydytoju prieš nusprendžiant savarankiškai.

Gali būti nepageidaujamas 72 maitinant krūtimi:

Žindymo laikotarpiu nėštumui kontroliuoti geriau naudoti prezervatyvus ir kitus natūralius metodus, tokius kaip varinis T. jei norite naudoti, prieš naudojimą geriau pasikonsultuoti su gydytoju.

Kada galite tikėtis kraujavimo iš abstinencijos?

Buvo pranešta, kad beveik 20 procentų pacientų po savaitės išgėrus piliulę kraujuoja. Priešingu atveju tai gali sukelti nereguliarų kraujavimą net dabartinio ciklo metu. Taip pat kraujavimas gali atsirasti artimesnėmis mėnesinėms dienomis.

Ar nepageidaujami 72 periodai vėluoja?

Taip! Nepageidaujami 72 gali sukelti menstruacijų vėlavimą, tikriausiai maždaug savaitę. Tačiau tai nėra taisyklė. Tai labai priklauso nuo to, kada naujas pamušalas užaugs ir kada jis vėl bus paruoštas mesti. Taigi, neįprastos mėnesinės ar vėlavimas gali atsirasti dėl tabletės arba kartais ne. Nepaisant to, patartina pasitarti su gydytoju, jei patiriate ką nors neįprasto.

Ką daryti, jei kraujavimas iš venų yra per didelis ir nesustoja?

Turbūt pastebėjote, kaip susipainiojate, kai tam tikrą laiką vartojate tabletes ir matote menstruacijas kaip kraujavimą. Tai kraujavimas iš abstinencijos. Jis taip pat žinomas kaip „netikras laikotarpis“ ir atsitinka, kai dėl gimdos jums pranešama, kad estrogeno ir progesterono kiekis yra sumažėjęs. Tačiau tai labai normalu. Taip pat turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju, kai patiriate gausų kraujavimą arba pakeičiate vartojamų tablečių prekės ženklą.

Nepavyksta nepageidaujamos 72 tabletės?

Kaip ir bet kuri kita skubi kontracepcija, „Nepageidaujami 72“ turi nesėkmės tikimybę. Nors jų sėkmės rodiklis yra 80–90%, nesėkmės tikimybė yra 10%, jei jie imami per 72 valandas. Iki 72 valandų gedimų dažnis padidėja iki 40%, o po 72 valandų labai tikėtina, kad nepavyks.

Ką daryti, jei laikotarpis praleistas (tabletės nepavyksta)?

Jei manote, kad praleidote mėnesines, tai gali reikšti, kad nepavyko kontraceptinės tabletės. Tokiais atvejais geriau apsilankyti pas savo ginekologą ir imtis korekcinių priemonių. Jei nesate pasirengęs nėštumui, gydytojas gali paskirti tam tikras tabletes nėštumui nutraukti.

Nepageidaujamas 72 šalutinis poveikis būsimam nėštumui

Iki šiol nebuvo pranešta apie apsigimimus ar būsimą nėštumą. Tačiau pykinimas, galvos svaigimas ir kitos odos alergijos gali būti tabletės pasekmė.

Kokie yra nepageidaujami šalutiniai poveikiai 72?

Nepageidaujamas 72, nes geriamieji kontraceptikai tikrai turi šalutinį poveikį organizmui. Dauguma jų laikomi „normaliais“, o dėmesys skiriamas tik neįprastos patirties atveju. Tačiau mes visada rekomenduotume pasikalbėti su gydytoju, jei rimtai jaučiate diskomfortą ar net menkiausiai nuogąstavote, kas vyksta su jūsų kūnu. Saugokitės šių.

  1. Kadangi geriamieji kontraceptikai žaidžia su hormonais, neleisdami jiems atlikti savo darbo, tai gali turėti įtakos, kai juos vartojate ilgą laiką.
  2. Būkite pasirengę susidurti su menstruacijų vėlavimu arba anksti, o tai reiškia, kad tai gali turėti įtakos mėnesinių ciklui. Kadangi nepageidaujamas 72 šalutinis poveikis menstruacijoms riboja natūralų hormonų, atsakingų už mėnesines, eigą, turėtumėte būti pasiruošę mėnesinėms bet kuriuo metu.
  3. Hormoninis disbalansas taip pat gali atsirasti dėl jų vartojimo. Susijusios problemos yra galvos skausmas, plaukų slinkimas, nuotaikos svyravimai, odos alergija ir spuogai.
  4. Taip pat galite patirti virškinimo trakto problemų.
  5. Reguliarus geriamųjų kontraceptikų vartojimas taip pat gali sukelti nuolatinį dėmių atsiradimą. Taip pat galima pastebėti išskyras iš makšties.
  6. Jei žindote kūdikį, prieš pradėdami vartoti Nepageidaujamas 72 visada pasitarkite su gydytoju.

Tai yra keletas šalutinių poveikių ir dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš vartojant, sąrašas.

Ar yra kokių nors nepageidaujamų 72 tablečių pakaitalų??

72. Kuris yra geresnis tabletes ar nepageidaujamas 72

Yra nepageidaujamų 72 pakaitalų, o aš tabletė yra viena iš plačiai naudojamų tablečių be recepto. Nesvarbu, ar „ipill“, ar „Unwanted 72“, abiejų vaistų sudėtis yra ta pati. Abu jie taip pat parodė apie 95% sėkmės rodiklį. Praktiškai galite naudoti bet kurį iš šių variantų, nesvarbu, kurį galite gauti pirmiausia. Tačiau „ipill“ yra labiau žinomas pagal prekės ženklą ir gamintoją. Taigi, žmonės balsavo už „ipill“. Tačiau tai daugiau apie rinkodaros strategiją. Tačiau jūs galite būti tikri dėl abiejų jų veiksmingumo.

Čia yra mūsų esmė. Visada pasikonsultuokite su gydytoju, jei jaučiate, kad jūsų kūne vyksta kažkas neįprasto. Be to, nepageidaujamas 72 tikrai buvo veiksmingas, maždaug 95% laiko, o likusieji 5% tikriausiai yra jūsų laimė. Jų vartojimas per nurodytą laiką yra labai veiksmingas. Šie geriamieji kontraceptikai išties buvo palaima daugeliui porų.