Sidabras gali būti jūsų geriausias odos draugas! Su daugybe odos privalumų, tokių kaip antimikrobinės, valymo ir gydomosios savybės, jis naudojamas daugelyje odos produktų ir kodėl ne. Galėdamos išspręsti daugybę odos problemų, veido procedūros naudoja sidabro daleles ir ekstraktus. Todėl mes jums pasiūlėme geriausius sidabro veido rinkinių prekės ženklus, nes galite juos apsvarstyti, kad gautumėte sveiką ir gražią odą.

Kaip naudoti sidabrinį veido rinkinį:

  • Sidabrinį veidą galite tepti pagal gaminį ir jo naudojimo instrukcijas. Idealu, tačiau kartą per 4-5 savaites. Jūsų sidabro rinkinį pirmiausia gali sudaryti valiklis, šveitiklis, veido pakuotė, šveitiklis ir drėkiklis.
  • Nauda gali greitai veikti arba užtrukti.
  • Prieš naudodami rinkinį, perskaitykite naudojimo instrukciją.
  • Patartina atlikti pleistro testą prieš 48 valandas po rinkinio uždėjimo.
  • Taikykite pagal pateiktas instrukcijas. Viso veido užbaigimas užtruktų 30–45 minutes.
  • Pasibaigus rinkinio procedūrai, tinkamai pasirūpinkite savo veidu.

Geriausi sidabro veido rinkiniai Indijoje 2021 m.

Dabar pažvelkime į 9 geriausius veido rinkinių prekės ženklus, kuriuos jums sukūrėme.

1. VLCC sidabro veido rinkinys:

VLCC sidabro veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Pašalinkite riebią odą naudodami VLCC vieno sidabro veido rinkinį ir gaukite švytėjimą, kurio visada norėjote. Jis šviesina jūsų odą, daro ją minkštą ir šviesią. Naudojant sidabro pelenus, rinkinys palengvina jūsų odos toną jau po pirmo naudojimo.

Naudoti: Rinkinį sudaro 6 gabalėliai-„Comfrey Cleanser cum Toner“, „Silver Glow Scrub“-„Silver Glow Gel“, „Silver Glow Cream“, „Silver Glow Pack“ ir drėkinamasis gelis be aliejaus. Tai lengva pritaikyti, ypač norint greitai pritvirtinti namuose. Šis rinkinys idealiai tinka naudoti 1-2 kartus.

Kaina:Rs 250

2. Aroma Magic Silver veido rinkinys:

„Aroma Magic Silver“ veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Aromato sidabro veido rinkinį sudaro 7 žingsniai, skirti sveikai ir gerai drėkinamai odai. Tinka visų tipų odai, geriausiai tinka sausai odai. Tai daro jūsų odą mažiau sausą ir palaiko drėgmę, puikiai tinka žiemoms.

Naudoti:

„Aroma Magic Silver“ rinkinyje yra veido valiklis, fermentinis gelis, baltymų baliklis, odos serumas, sidabro blizgesio gelis, drėkinamasis gelis ir veido pakuotė. Valiklis sutraukia jūsų odos poras, o specialus fermentinis gelis pašalina riebalų perteklių. Odos serumas ir gelis padeda išlaikyti jūsų odos drėgmę.

Kaina: Rs 1100

3. „Kulsum“ sidabrinis veido rinkinys „Kaya Kalp“:

„Kulsum“ sidabrinis veido rinkinys „Kaya Kalp“

PIRKITE ČIA

Priverskite veidą spindėti kaip sidabras naudodami „Kaya“ sidabro veido rinkinį ir išgaukite tokį spindesį, kokio visada norėjote. Komplekte yra sidabro lapų ir migdolų aliejaus, kuris padeda kovoti su senėjimo požymiais ir procesais.

Naudoti: Rinkinį sudaro „Veda Beautiful“, sidabro gelis, sidabro čiulpai ir sidabrinis kremas, todėl jūsų oda švytės ir kovos su senėjimo požymiais. Nors paraiška gali užtrukti, verta pastangų.

Kaina: Rs 680

4. „Nature’s Essence Silver“ veido rinkinys:

„Nature's Essence“ veido veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Naudodami sidabro gerumą, kovokite su spuogais ir dėmėmis naudodamiesi „Nature“ sidabro veido rinkiniu. Tinka visų tipų odai, sudedamosios dalys stangrina odą ir suteikia jums norimą išvaizdą. Tai idealiai tinka tamsioms dėmėms ir dėmėms mažinti.

Naudoti: Rinkinyje yra sidabro valymo gelis, sidabro šveitiklis, sidabrinis masažo kremas ir sidabro pakuotė. Visi komplekte esantys produktai yra lengvai pritaikomi, ypač namuose ir greičiau nei per valandą.

Kaina:Rs 500

5. „Sara Silver“ veido rinkinys:

Sara sidabro veido rinkinys

Sara sidabro veido rinkinys yra tai, ko jums reikia šiai ryškiai ir sveikai veido odai. Be to, papildomi privalumai yra ląstelių regeneracija ir riebalų perteklius. Tinka normaliai ir riebiai odai.

Naudoti: Rinkinį sudaro: sidabrinis valymo gelis, sidabro įdegio šveitiklis, sidabrinis serumas, sidabrinė kaukė, sidabrinis kremas ir sidabrinė pelėsių kaukė. Specialūs ingredientai puikiai drėkina ir maitina jūsų odą.

Kaina: Rs 545

6. „Naturence Herbal Silver“ veido rinkinys:

„Naturence“ vaistažolių sidabro veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Naudojant citrinos, vynuogių sėklų aliejaus ir alavijo gėrį, šis sidabro rinkinys gali atjauninti jūsų odą ir suteikti jai daugiau gyvybės. Tinka visų tipų odai, balina jūsų odą ir puikiai tinka ypatingoms progoms.

Naudoti: Komplektą sudaro valiklis, šveitiklis, gelis, veido kremas ir veido pakuotė, rinkinys turi gerą pakuotę, o sudedamosios dalys be jokio vargo tinkamai susilieja su oda. Tai geriausiai tinka jautriai odai.

Kaina: Rs 600

7. Astaberry Silver veido rinkinys:

Astaberry sidabro veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Apsaugokite savo veidą nuo atšiaurių oro sąlygų naudodamiesi nuostabiomis sidabro savybėmis, įtrauktomis į „Astaberry“ sidabro veido rinkinį. Jis maitina jūsų odą, todėl ji tampa lygi ir minkšta.

Naudoti:

Į komplektą įeina „Astaberry Silver Cleanser“, „Astaberry Silver Scrub“, „Astaberry Silver“ kremas, „Astaberry Silver Gel“, „Astaberry Silver“ kaukė ir „Astaberry Silver“ kremas, užtikrinantis sklandų, stresą mažinantį poveikį odai. Apskritai tai yra kainos ir kokybės santykio produktas.

Kaina: Rs 600

8. „Aryanveda“ sidabro veido rinkinys:

„Aryanveda“ sidabro veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Padovanokite savo odai šį geriausią sidabro veido rinkinį. Sudėtyje yra sidabro ekstraktų, simondsijų, alavijo ir daugelio eterinių aliejų, „Aryanveda“ sidabro rinkinys priverčia jūsų odą kvėpuoti ir išlaiko ją gražią. Jis kovoja su odą pažeidžiančiais laisvaisiais radikalais

Naudoti:

Rinkinyje yra sidabro valiklis, sidabrinis šveitiklis, sidabro masažo gelis, sidabro masažo kremas ir sidabro pakuotė. Produktų rezultatai ir spalva gali skirtis, tačiau nepaisant to, jūsų oda tampa neįtikėtinai švelni ir elastinga.

Kaina: Rs 677

9. Jolen Real Silver veido rinkinys:

Jolen Real Silver veido rinkinys

PIRKITE ČIA

Joleno sidabrinis veido rinkinys idealiai tinka jūsų odai, nes jis pašalina kasdienius odos nešvarumus. Rinkinys, kuriame yra alavijo, rožių ir bambuko ekstraktų, gali suteikti jums norimą išvaizdą, kurios visada norėjote savo odai.

Naudoti: Sidabro šveičiamasis valiklis, sidabrinis masažo kremas, sidabrinis gelio aktyvatorius, sidabrinis veido paketas ir sidabrinis serumas sudaro rinkinį. Gražiai supakuotas, tai yra teršalų pašalinimo rinkinys. Patogus kelionėms ir lengvai pritaikomas, lažinamės, kad jums patiks produktas.

Kaina: Rs 225

Be daugelio sidabro naudojimo būdų, vienas iš jų yra skirtas odai. Žinoma, kad sidabras valo ir vėsina odos paviršių, todėl oda tampa graži ir šviesi. Štai kodėl sidabro ekstraktai naudojami odos priežiūros priemonėse, įskaitant čia išvardytus veido rinkinius. Sidabro įtraukimas į jūsų odos priežiūros režimą tikrai bus naudingas jūsų odai.