Ar bandote savo vestuvėms pasidaryti natūralų makiažą? Gerai! Geriausia įsitikinti, kad savo ypatingą dieną atrodysite akį traukiantis vėliau nei grožis iš šio natūralaus makiažo! Nuotakos visada ieško geriausių vestuvių idėjų, kurias galėtų panaudoti, kad įsitikintų, jog jų diena bus tikra blykstė.

Vis dėlto vienintelis dalykas, kurio visai nereikia praleisti planuojant vestuves, yra jūsų vestuvių makiažas. Nors nuspėti keistą vestuvių stilių savo svarbiai dienai yra nepaprastai paprasta, bet natūralios išvaizdos išvaizda yra nuostabi, kad bet kokia nuotaka turėtų atrodyti, nes tai geriausiai išryškins jų prigimtinį grožį, neturintį paprastumo ir be to paprastumo.

Kaip pasidaryti natūralų vestuvinį makiažą

Natūralaus vestuvinio makiažo instrukcijos:

1. Pradėkite tobulinti odą:

Atitinkamai tas makiažas lengvai įsilieja į buvusį prausiklį su valikliu ir šluoste, kad švelniai nušveistų jūsų veidą. Geriausias ir natūraliausias būdas tai padaryti yra spalvotas losjonas. Kadangi jis yra grynas, neturėtumėte jo glaudžiai prilipti prie odos, nes tai turite padaryti iš pagrindo. Jūs vis dar galite šiek tiek gilintis, kad sušvelnintumėte savo veido spalvą.

2. Nėra užtemimo:

Atminkite, kad akių šešėliai yra skirti jūsų akims paryškinti, o ne užgožti. Jei jūsų vestuvės guldomos žiemai, kitaip rudenį, nuspręskite neutralius vestuvių makiažo tonus. Esant tokiai būklei, vasaros mėnesiais, kitaip pavasaris, pastelės tikrai veiks tinkamai. Kita vertus, būtina neperžengti savo akių šešėlio. Šviesių akių šešėlių aplikacija gali atskleisti jūsų akių žavesį ir sukurti jas visam gyvenimui.

3. Šešėlių akių vokai:

Švelnus, rusvas atspalvis išryškina natūralų akių kontūrą, nesant šešėlio. „Pasirinkite gana tamsesnį atspalvį nei jūsų odos tenoras. „Tepkite jį į raukšles ir žemyn apatines blakstienas; įsitikinkite, kad nėra kietų kraštų “.

4. Padarykite ploną liniją:

Kai tepate akių kontūro pieštukus ir naudojate teisingai, tai išryškina natūralų jūsų akių grožį, todėl jie atrodo atviresni. Didžiausias pasirinkimas gali būti vandeniui atsparus, taip pat skystas tamsiai rudos, kitaip juodos, akių kontūro pieštukas. Tiesiog stebėkite, kad ant viršutinių ir apatinių vokų padarytumėte ploną ir natūraliai atrodančią liniją. Storesnės linijos gali suteikti jūsų akims pavargusią išvaizdą, nuostabią, kurios tikrai nenorėtumėte turėti savo didžiąją dieną.

5. Dengimas skaistalais:

Kad atrodytumėte rožinis ir šviežio veido, naudokite kreminę skruostų spalvą. Dulkių skaistalai ant viršaus sukels spalvą. Išryškinkite skruostikaulius, tepdami šviesius pudrus. Atkreipkite dėmesį, kad pasirinkta spalva bus sutvarkyta kartu su jūsų vestuvių makiažo spalvų atokvėpiu. Tik neviršykite dalykų.

6. Subtiliai sustiprinkite lūpas:

Įgaudami gražų atspalvį (kuris taip pat išlieka), pasirinkite atspalvį, kuris tiksliai atitinka jūsų lūpas, ir piršto galiuku įspauskite spalvą į lūpas, o ne atvirai tepkite iš tūbelės. Sutelkite dėmesį į centrą ir sumaišykite..

7. Pilnas ir ilgalaikis:

Tušas yra dar vienas gyvybiškai svarbus jūsų vestuvių makiažo aspektas, ir tai gali subalansuoti ir sustiprinti jūsų akis. Stenkitės nesilaikyti storo blakstienų tušo, nes tai padės jūsų blakstienoms pasirodyti nepaprastai nenatūralioms. Jūsų akys atrodys geriausiai, kai pasirinksite tamsiai rudą, kitaip juodą, vandeniui atsparų tušą.

8. Ryški lūpų spalva:

Kad lūpos taptų patrauklios, naudokite koordinuojančius lūpų dažus ir lūpų kontūro pieštukus, kurie kartu yra natūralių atspalvių. Bus puiku, jei visą dieną naudosite ilgalaikę lūpų spalvą, kad netrukus atsikratytumėte kelionių į miltelių kambarį, todėl galite iš naujo pritaikyti lūpų spalvą.