Vestuvinių žiedų nešiojimo samprata yra tokia pat sena kaip ir pati santuoka. Apskrito formos žiedas yra begalinės dviejų žmonių meilės ir įsipareigojimo vienas kitam simbolis. Nors vestuvinio žiedo simbolika ar svarba iš esmės nepasikeitė nuo ankstesnių laikų, dizainas ir modeliai tikrai tapo modernesni. Šiame straipsnyje apžvelgsime naujausius vestuvinius žiedus vyrams ir moterims, kurie padės išsirinkti geriausią, atitinkantį jūsų santykius. Taigi, ar esate pasirengęs pamaloninti savo partnerį amžinos meilės dovanomis? Skaitykite kartu!

Vestuvinių žiedų kopija

Patarimai, kaip išsirinkti idealius vestuvinius žiedus:

Rinkoje yra daugybė dizaino ir modelių, kurie atrodo geriau vienas už kitą, todėl gana sunku išsirinkti geriausią. Juk vestuvinis žiedas – amžinai! Taigi, norėdami supaprastinti pasirinkimą, vadovaukitės šiais patarimais:

 • Apsvarstykite galimybę kartu nusipirkti vestuvinius žiedus: Galite pasirinkti identiškus poros vestuvinius žiedus arba pasirinkti skirtingus bendros temos dizainus. Be to, smagu kartu su partneriu apsipirkti ir kartu mėgautis šiomis brangiomis akimirkomis.
 • Pasirinkite savo biudžetą: Kai kuriose kultūrose vestuvinis žiedas nėra privalomas, bet pasirenkamas ritualas. Tokiais atvejais galbūt norėsite laikytis biudžeto ir pirkti ribose.
 • Pasirinkite tinkamą medžiagą: Priklausomai nuo jūsų skonio, galite pasirinkti geltoną auksą arba sidabrinę platiną.
 • Paprastas ar akmuo? Daugelis žmonės renkasi žiedus, išmargintus brangakmeniais, pavyzdžiui, deimantais, o kiti – lygią apdailą. Taip pat galite pasirinkti akmenų dydį – nuo storo solitaire iki mažų akmenų.
 • Naršykite naujausius dizainus: Prieš lakstydami po parduotuves, peržiūrėkite internetinius vestuvinių žiedų katalogus, kad pasirinktumėte keletą modelių. Galite juos parodyti parduotuvės savininkui ir pamatyti, ar jie yra lengvai prieinami, kitaip galite juos pagaminti tik jums.
 • Tinkinimas: Dabartinė tendencija – ant žiedų išraižyti vardus, inicialus, datas ir pan. Galbūt norėsite patikrinti ir šią idėją!

Graži vestuvinių žiedų kolekcija su nuotraukomis:

Santuokos žiedai šiandien turi didelę reikšmę net ir su dizainu. Mes gauname įvairius gražius ir gražius dizainus, kurie visada rodo porų meilę ir meilę.

1. Šiuolaikinis deimantinis vestuvinis žiedas:

Šiuolaikinis vestuvinis žiedas su deimantais

PIRKTI DABAR

Šis deimantinis vestuvinis žiedas yra kaip niekas kitas! Jis turi karališką išvaizdą su savo grafiniu dizainu ir kintančiomis nuorodomis. 18K rožinis auksas yra nusagstytas brilianto kirpimo deimantais, kad kiekvieną dieną spindėtumėte. Idealiai tinka tiems, kurie nori plačių žiedų su papildomais blizgiais, todėl galite puoselėti meilę stilingiausiu būdu!

 • Dizainas: Platus vestuvinis žiedas su deimantais
 • Metalas: 18K rožinis auksas

2. Vestuvinis žiedas su deimantais ir brangakmeniais:

Vestuvinis žiedas su deimantais ir brangakmeniais

PIRKTI DABAR

Nors ir nėra labai populiarūs, kai kurie žmonės mieliau į vestuvinius žiedus prideda savo gimimo akmenis. Tai yra vienas iš būdų pridėti savo asmenybę prie daikto, kuris ant jūsų odos liks amžinai. Be to, brangakmenis jūsų vestuviniam žiedui suteikia išskirtinio ir pritaikyto jausmo. Štai vienas toks pagal užsakymą pagamintas vestuvinis žiedas su deimantais ir mėlynu safyru, išmargintas 14 karatų geltonu auksu.

 • Dizainas: Vestuvinis žiedas deimantinis ir mėlynas safyras moterims
 • Metalas: 14K geltonas auksas

3. Viliojančios rožinio aukso poros vestuvių juostos:

Viliojančios rožinio aukso poros vestuvių juostos

PIRKTI DABAR

Jei jums patinka grupės stiliaus vestuviniai žiedai, tuomet negalite praeiti pro šį rinkinį! Jie pagaminti iš rožinio aukso, kuris dėl savo rausvos spalvos laikomas romantišku metalu. Blaivus šio metalo tonas tinka vyrams ir moterims, kurie nekenčia geltono aukso blizgesio. Kiekvienas žiedas pagamintas iš 6 mm pločio, būdingo metalinei juostai, o moteriškas žiedas yra papuoštas daugybe mažų deimantų..

 • Dizainas: Rožinio aukso vestuvių juostos rinkinys su deimantais
 • Metalas: 14K auksas

4. 6 mm pločio auksinis vestuvinis žiedas vyrams:

6 mm pločio auksinis vestuvinis žiedas vyrams

PIRKTI DABAR

Storos ir plačios vestuvių juostos yra gana populiarios dėl savo drąsios, tačiau minimalistinės išvaizdos. Jie yra tvirtesni už plonus žiedus ir puikiai pritraukia dėmesį. Čia matomas vienas iš tokių populiarių jaunikių vestuvinių žiedų dizaino, kuriame yra pasjanso deimantų rinkinys iš 18 karatų aukso. Viršutinė dalis storesnė už pagrindą ir šiek tiek padengta rodžiu.

 • Dizainas: 6 mm storio auksinis žiedas vyrams su vienu deimantu
 • Metalas: 18K auksas

5. 14 karatų aukso vestuvinis žiedas su deimantu:

14 karatų aukso vestuvinis žiedas su deimantu

PIRKTI DABAR

Šis vestuvinis žiedas moterims yra specialiai sukurtas tiems, kurie nori minimalizmo, o ne perdėto dizaino. Paprasta ir aptaki juosta turi tvirtą pagrindo dizainą, tik suskaidytą viršuje ir sujungta su solitaire deimantu. Šis dizainas simbolizuoja du asmenis, susijungusius su deimantu, amžinybės ir meilės akmeniu.

 • Dizainas: Paprastas vestuvinis žiedas moterims iš 14 Ct aukso
 • Metalas: 14 karatų aukso

6. Paprasta platinos vestuvių juosta jaunikiams:

Paprasta platinos vestuvių juosta jaunikiams

PIRKTI DABAR

Platina simbolizuoja retumą ir išskirtinumą. Kita priežastis, kodėl vyrai renkasi šį metalą, o ne auksą, yra jo neutrali ir neišvaizdi išvaizda. Čia matoma tipiška „Platinum“ vestuvių juosta, kurioje nėra jokių akmenų ar papuošimų. Pats žiedo storis dėvėtojui suteikia nuostabią išvaizdą ir puikiai dera su bet kokiais oficialiais ar kasdieniais drabužiais.

 • Dizainas: Paprastos platinos vestuvių juosta vyrams
 • Metalas: 950 platina

7. Šiuolaikinio stiliaus poros vestuvių juostos:

Šiuolaikinio stiliaus poros vestuvių grupės

PIRKTI DABAR

Vestuvių juostos yra nuleistos rankos, vienas iš populiariausių šiuolaikinių porų žiedų modelių. Tačiau daugeliui žmonių atrodo, kad monotoniški žiedai yra gana nuobodūs ir nori kažko paprastesnio ir praktiškesnio kasdieniam naudojimui. Šis gražus rinkinys puikiai tinka šiems reikalavimams, nes jame yra dviejų tonų efektas ir lygi apdaila, kuri atrodo vizualiai.

 • Dizainas: Dviejų tonų poros vestuvių juostos
 • Metalas: 14 karatų aukso

8. Minimalistinis platinos žiedas moterims:

Minimalistinis platinos žiedas moterims

PIRKTI DABAR

Čia yra paprastas, tačiau modernus klasikinio platinos žiedo vaizdas. Apvalus žiedas yra susuktas, kad susidarytų šis neįprastas banguotas dizainas, atspindintis santuokinio gyvenimo aukštumas ir nuosmukius. Sklandus, be akmens modelis, šis žiedas idealiai tinka dėvėti kasdien. Nereikia jaudintis dėl nukritusių akmenų ar nepageidaujamų žiedo įbrėžimų.

 • Dizainas: Platinos žiedas su bangų įkvėptu dizainu
 • Metalas: 950 platina

9. Elegantiškas vestuvinis žiedas su deimantu ir perlu:

Dailus vestuvinis žiedas su deimantu ir perlu

PIRKTI DABAR

Tiems, kurie turi plonus ir lieknus pirštus, šis žiedas yra degtukas, pagamintas danguje! Itin modernus dizainas pasižymi spiraliniu raštu ir tekstūruotu efektu, o galuose-akmens ir perlų puošmenos. Jis tvirtai priglunda prie piršto ir šviečia kaip jūsų teigiama dvasia. Kita vertus, perlas prideda neutralią atmosferą ir sumažina blyškumą.

 • Dizainas: Spiralinis vestuvinis žiedas su deimantu ir perlu
 • Metalas: 18 karatų auksas

10. Išrašo vestuvinių žiedų rinkinys:

Pareiškimo vestuvinių žiedų rinkinys

PIRKTI DABAR

Ar tau patinka krauti žiedus? Tada jūs turite pažvelgti į šį žiedų rinkinį, kuris yra toks unikalus kaip jūs! Gaunate du skirtingus žiedus, abu pagaminti iš 18 karatų baltojo aukso ir nusagstyti labai skaidriais deimantais. Priklausomai nuo jūsų nuotaikos ir progos, galite pasirinkti dėvėti abu arba tik vieną. Šie du žiedai taip pat labiausiai estetiškai atstovauja jums ir jūsų partneriui!

 • Dizainas: Statement Diamond Ring 2 komplektas nuotakoms
 • Metalas: 18 karatų auksas

11. 22ct auksinis vestuvinis žiedas:

22ct auksinis vestuvinis žiedas

PIRKTI DABAR

Šis elegantiškas auksinis vestuvinis žiedas idealiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Jis pagamintas iš 22 ct aukso ir pasižymi paprastu, nesudėtingu dizainu. Kraštai yra lygūs ir puikiai tinka dėvėti kasdien. Tekstūruotas efektas centre suteikia 3D apdailą, nereikalaujant papildomų papuošimų. Maždaug. Šio žiedo svoris yra apie 4,25 g, o plotis – 16,4 mm.

 • Dizainas: 22 Ct paprasto aukso vestuvių juosta
 • Metalas: 22 Ct. Auksas

12. Deimantinis vestuvinis žiedas jaunikiui:

Deimantinis vestuvinis žiedas jaunikiui

PIRKTI DABAR

Pažvelkite į šį prašmatnų vestuvinį žiedą jaunikiui, nusagstytam žėrinčiais deimantais. Juosta pagaminta iš 14 ct aukso, kurio viršutinis storis 7,70 mm. Ryškus plotis ir blizgantys akmenys leidžia geriau matyti vyro pirštus. Iš viso yra 9 deimantai, kuriuos galima pritaikyti pagal individualius poreikius. Ar jums nepatinka jo ryškus ir karališkas vaizdas?

 • Dizainas: Deimantinis vyrų vestuvinis žiedas
 • Metalas: 14 Ct. Auksas

13. Puošnus Solitaire vestuvinis žiedas nuotakoms:

Puošnus Solitaire vestuvinis žiedas nuotakoms

PIRKTI DABAR

Patarlė „Deimantas yra geriausias merginos draugas“ yra tokia tiesa! Moterys mėgsta deimantus, nes jie asocijuojasi su amžinybe ir spindesiu. Šis unikalus unikalus vestuvinis žiedas moterims tikrai sužavės jūsų meilę savo nuostabiu pasjansu ir 44 mažais deimantais. Akmenys yra išmarginti 18 karatų baltuoju auksu, todėl tai yra vienas nuostabiausių žiedų!

 • Dizainas: Blizgantis balto aukso deimantinis vestuvinis žiedas
 • Metalas: 14 Ct. Baltas auksas

14. Romantiškų porų vestuvinių žiedų rinkinys:

Romantiškas poros vestuvinių žiedų komplektas

PIRKTI DABAR

Šie poros žiedai simbolizuoja du sielos draugus, kurie daugeliu atžvilgių yra unikalūs, tačiau juos vienija meilė. 22 tonų aukso juostos išgraviruotos tekstūriškai ant paviršiaus. Nors vyriška juosta laikoma paprasta, moterų vestuvių juosta ant sienų yra nusagstyta nuostabiai supjaustytais cirkonio akmenimis. Tai suteikia ypatingą ir nepakartojamą jausmą dėvėtojams, kurie puoselės šį pasirinkimą visą likusį gyvenimą!

 • Dizainas: Auksiniai vestuviniai žiedai poroms
 • Metalas: 22 Ct. Geltonas auksas

15. Stilingas vyrų deimantinis vestuvinis žiedas:

Stilingas vyrų deimantinis vestuvinis žiedas

PIRKTI DABAR

Čia tikras vestuvinio žiedo pribloškimas, kuris tikrai sukuria neišdildomus įspūdžius. Iš viso šiame žiede yra 9 deimantai, nusagstyti 18 karatų auksu. Unikalus šio žiedo bruožas yra viršuje esantis dizainas, kuris atspindi šviesą ir suteikia daugiau blizgesio jūsų akmenims. Ryškus žiedas yra visų šviesių ir gražių laikų simbolis!

 • Dizainas: Vyrų vestuvinis žiedas su deimantais
 • Metalas: 18 Ct. Geltonas auksas

16. Dizainerių deimantinis vestuvinis žiedas moterims:

Dizainerio deimantinis vestuvinis žiedas moterims

PIRKTI DABAR

Ieškote žiedo, kuris būtų toks pat unikalus ir gražus kaip jūsų santykiai? Peržiūrėkite šį dizainerio kūrinį, kuris yra tikrai įspūdingas daugeliu atžvilgių. Apskritas žiedas simbolizuoja visatą, į kurią susilieja šoniniai elementai, simbolizuojantys jus ir jūsų meilę! Jame iš viso yra 22 įvairaus dydžio deimantai iš 14 karatų geltonojo aukso!

 • Dizainas: Gėlių dizaino auksinis vestuvinis žiedas su deimantais
 • Metalas: 14 Ct. Geltonas auksas

17. Sidabrinės vestuvių juostos poroms:

Sidabrinės vestuvių juostos poroms

PIRKTI DABAR

Sidabras yra dar vienas taurusis metalas, kuris juvelyrinių dirbinių lenktynėse greitai pasivija auksą ir platiną. Dėl senovinio šio metalo apdailos, universalumo ir, žinoma, dėl išlaidų, jis idealiai tinka vestuviniams žiedams. „Seen“ yra porų žiedų rinkinys, pagamintas iš 92,5 gryno sidabro, su senovine apdaila ir emaliu. Moteriškame prisilietime prie žiedo yra 38 cirkonio deimantai!

 • Dizainas: Antikinio stiliaus poros vestuvių juostos sidabro spalvos
 • Metalas: 92.5 Grynas sidabras

18. Klasikinis Solitaire vestuvinis žiedas moterims:

Klasikinis Solitaire vestuvinis žiedas moterims

PIRKTI DABAR

Niekas negali nugalėti klasikinio Solitaire vestuvinio žiedo elegancijos. Vienintelis deimantas yra supakuotas strypo stiliumi su užapvalintais metaliniais nagais, kurie tvirtai suima akmenį. Tokiu būdu pamatysite daugiau akmens ir mažiau metalo. Tačiau šiuo atveju net žiedai atrodo gražiai su 18 karatų auksu matiniu paviršiumi. Šis žiedas puikiai tinka tiek prie oficialios, tiek prie atsitiktinės aprangos, todėl nereikia jaudintis, kad jį nusiimsite!

 • Dizainas: Matinis aukso spalvos deimantinis žiedas „Solitaire“
 • Metalas: 18 karatų auksas

19. Spiralinis vestuvinis žiedas su deimantais:

Spiralinis vestuvinis žiedas su deimantais

PIRKTI DABAR

Jei ieškote neįprasto vestuvinio žiedo modelio, kuris visus jūsų svečius privers ištarti „Oho“, pažvelkite į šį kūrinį. Spiralinis žiedas pagamintas iš auksinių saitų sluoksnių, kad būtų sukurtas nuostabus raštas. Jame yra 3 kilpos, apimančios jūsų pirštą iš blizgančio metalo. Glam faktorių papildo 6 blizgantys deimantai, išmarginti centre ir kraštuose. Šis stilius puikiai tinka moterims, turinčioms ilgus, plonus pirštus.

 • Dizainas: Spiralinis vestuvinis žiedas iš plytų rašto, išmargintas deimantais
 • Metalas: 14 karatų aukso

20. Balto ir geltono aukso poros vestuviniai žiedai:

Balto ir geltono aukso poros vestuviniai žiedai

PIRKTI DABAR

Ar norite nutraukti įprasto balto ar geltono aukso monotoniją? Tada kodėl gi ne sujungti juos abu, kad būtų pasiekta įspūdinga dviejų tonų išvaizda. Poros vestuvių juostos turi balto aukso metalą viršuje ir geltoną auksą vidinėje pusėje. Matinis lakas ant paviršiaus suteikia dėvėtojui neįvertintą, tačiau elegantišką išvaizdą. Moteriškus žiedus viršutinėje dalyje puošia 15 mažų deimantų.

 • Dizainas: Dviejų tonų poros vestuvių juostos
 • Metalas: 9K karato auksas

21. Paprasti paprasti auksiniai vestuviniai žiedai poroms:

Paprasti auksiniai vestuviniai žiedai poroms

Kai tikrai pradedi mylėti, sakoma, kad nereikia demonstruoti. Pažadai skirti tesėti, o ne rodyti. Kalbant apie šias tradicijas, tai galima padaryti naudojant paprastus ir elegantiškus santuokos žiedus. Paprastas auksinis žiedas, kurio dydis yra platus, atrodo daug žadantis nei dizainerių žiedai. Daug žadančių žiedų paprastumas visada išliks ant piršto be jokių nuostolių ar nusidėvėjimo.

22. Pirštų atspaudų vestuviniai žiedai poroms:

Pirštų atspaudų vestuviniai žiedai poroms

Dėl naujo stiliaus ir dizaino pažadai taip pat yra patrauklesni. Žmonės pasirinko vestuvinius žiedus pasidaryti su pirštų atspaudais. Pirštų atspaudų žiedai yra pagaminti iš įvairių metalų, įskaitant auksą, sidabrą, platiną, raudoną, auksą ir paladį. Norėdami atspausdinti žiedus, nuotaka ir jaunikis giliai išgraviruoja pirštų atspaudus, kad pamatytų. Pirštų atspaudai yra pagaminti iš neutralios arba oksiduotos apdailos ir smulkių pirštų atspaudų arba natūralaus dydžio pirštų atspaudų.

23. Suderinami vestuviniai žiedai sidabru:

Suderinami sidabro spalvos vestuviniai žiedai

Derantys žiedai arba poriniai žiedai yra vienas iš porų žiedų, kuriuos pasirinko mylinčios poros, pagamintos viena kitai. Panašią „vienas kitam“ reikšmę perteikia ir atitinkami žiedai, pagaminti iš nuotakos ir jaunikio. Susivieniję jie sukuria pilną širdį. O kai jie nėra kartu, žiedai jiems primena partnerį.

24. Vestuviniai žiedai iš rožinio aukso:

Rožinio aukso vestuviniai žiedai

Rožinio aukso žiedas yra ne mažesnis už platinos papuošalus. Rožinio aukso žiedo grožis taip pat nuostabus. Baltos ir rožinės spalvos deimantinių kaiščių pakaitomis padalijamo koto dizainas atrodo patraukliai. Ir didelis baltas apvaliai supjaustytas deimantas vainikuoja žiedą nuostabiai.

25. Paprastas deimantinis auksinis vestuvinis žiedas:

Paprastas deimantinis auksinis vestuvinis žiedas

Elegantiškas ir spalvingas santuokos žiedų dizainas taip pat išrikiuos deimantinius žiedus. Visada žali deimantiniai žiedai visada buvo pasirinkti pirmiausia, kad laimėtų jūsų ponios širdis. Žvilgantis baltojo deimanto blizgesys ypač visada įneša kibirkšties į akis, kai tik į jį žvilgteli. Paprastas žiedas su dideliu baltu deimantu centre, vainikuotas aukštai, atrodo nuostabus net ir tarp dizainerių žiedų.

26. Drugelio derliaus rožinio aukso vestuvinis žiedas su širdies formos deimantu:

Drugelio derliaus rožinio aukso vestuvinis žiedas su širdies formos deimantu

Gražus senovinis rožinio aukso raštas yra išmargintas širdies formos deimantu centre, o mieli maži deimantiniai žiedai, darydami drugelius, sukuria nuostabų dizainą.

27. Rožinio aukso vestuvinis žiedas su pagalvėlėmis:

Pagalvėlės kirpimo rožinio aukso vestuvinis žiedas

Tuščiaviduris princesės kirpimas su baltais deimantais, rausvomis deimantais ir rožinio aukso rėmo sluoksnis, išlaikantis aukštą dizainą, suteikia gražų vyrišką vestuvinį žiedą. Žiedo juosta taip pat yra nusagstyta baltais grindinio deimantais, todėl ji tampa gražesnė.

28. Pagalvėlėmis supjaustytas susuktų plytų deimantinis vestuvinis žiedas:

Pagalvėlėmis supjaustytas susukto pjūvio deimantinis vestuvinis žiedas

Pagalvėlėmis supjaustytas susuktas grindinio deimantinis vestuvinis žiedas žavingai atrodo ant nuotakos piršto. Subtilus rožinio aukso vestuvinio žiedo dizainas traukia net naktį. Princesė iškirptas deimantas centre taip pat atrodo nuostabiai.

29. Princesės kirpimo deimantiniai vestuviniai žiedai:

Princesės kirpimo deimantiniai vestuviniai žiedai

Princese iškirptas didelis baltas deimantas, vainikuotas centre, kartu su žiedo juostoje esančiais smulkiai apvaliais deimantais suteikia fantastišką išvaizdą.

30. Poros balto aukso vestuviniai žiedai:

Pora balto aukso vestuviniai žiedai

Vyriško ir moteriško dizaino balti auksiniai deimantiniai žiedai poroje yra žavingi. Moteriškas žiedas yra paprastas, lengvas ir plonas, o vyriškas – storas ir platus, o centre – deimantas.

31. Balto aukso „Micro Pave“ deimantiniai vestuviniai žiedai:

Balto aukso „Micro Pave“ deimantiniai vestuviniai žiedai

Mikro plytelės su deimantais nusagstytais vestuviniais žiedais taip pat labai paklausios aukštuomenės vestuvėse. Blizgančios mikropluošto deimantų dalys yra labai palankios daugeliui žmonių. Tokių žiedų išvaizda dėvint visada giriama.

32. Platininiai vestuviniai žiedai vyrams ir moterims:

Platininių vestuvinių žiedų rinkinys vyrams ir moterims

Platininiai vestuviniai žiedai yra brangesni ir gaminami išskirtinai nuostabiai. Jo ir jos vestuvinius žiedus sudaro du žiedai nuotakai ir vienas jaunikiui. Nuotaka turi du žiedus, kuriuos sudaro vienas su paprastu deimantiniu žiedu, o kitas – amatais, gabalais ir deimantais. Jaunikio pirštas yra didesnio dydžio, o dizainas panašus į nuotakos.

33. Unikalūs vestuviniai žiedai poroms sidabras:

Unikalūs sidabro vestuviniai žiedai poroms

Rankų darbo vestuvinis žiedas, parodantis tikrą meilę, kurią norite sutuoktiniui dovanoti visą gyvenimą. Gražiai išraižyti žiedai gali atspindėti tuos pačius jausmus. Gražus drožyba yra paprasta, nors ir nepaprastai graži.

34. Ruby Stud vyrų vestuvinis žiedas:

Vyriškas vestuvinis žiedas „Ruby Stud“

„Ruby stud“ vestuvinis žiedas yra senovinis dizainas, pasirinktas karališkam įvaizdžiui. Vyriškas žiedas yra storas ir didelis, kuris tinka beveik didelei piršto daliai. Gėlių dizainas, pagamintas ant žiedo kūno dalies, yra pagamintas iš meenakari darbo, o centras – su rubino ir grindinio deimantais. Žiedas suteikia karališką išvaizdą.

35. Indijos senoviniai auksiniai vestuviniai žiedai:

Indijos senoviniai auksiniai vestuviniai žiedai

Indijos vintažinio stiliaus vestuvinis žiedas taip pat yra vienas iš labai pasirinktų dizainų. Filigraniško dizaino susuktos linijos, sukuriančios gražų platų diržo dizainą. Unikalus žiedo raštas yra paprastas, bet išskirtinis savaip.

36. Vardai išgraviruoti vestuviniai žiedai:

Vardai graviruoti vestuviniai žiedai

Vestuviniai žiedai, kurie taip pat laikomi pažadais nešioti amžinai, turi reikšmingą reikšmę. Poros taip pat nusprendžia savo vestuviniuose žieduose išraižyti savo sutuoktinių vardus, kad žiedai taptų perspektyvesni ir kupini meilės. Vyrų raižymas ant santuokos žiedo leidžia jiems pajusti savo sutuoktinio artumą, kad ir kur bekeliautų.

37. Tradicinis Indijos vestuvinis žiedas auksu:

Tradicinis auksinis Indijos vestuvinis žiedas

Tradicinis Indijos vestuvinis žiedas dažniausiai matomas su auksiniu dizainu. Visiškai iš geltono aukso pagamintas žiedas yra pasirinktas kaip paveldimas papuošalas nuotakai. Dailės menas, pagamintas mažuose žiedo dizainuose, yra labai senas dizainas.

38. Tradicinis Indijos vestuvinis žiedas jaunikiui:

Tradicinis Indijos vestuvinis žiedas jaunikiui

Tradicinis Indijos vestuvinis žiedas vyrams dažniausiai matomas iš geltono aukso storio, su dygliuotais baltais deimantais, dažniausiai kvadrato formos arba vienu deimantu centre. Didelis žiedas yra paryškintas ant vyriško piršto.

39. Pietų Indijos modelio vestuviniai žiedai moterims:

Pietų Indijos rašto vestuviniai žiedai moterims

Pietų Indijos papuošalai visada kuriami tradiciškai. Tradicinis Lakšmi dizainas arba, kaip minėta, vanki Lakšmi žiedas garsėja pietų Indijos vestuvėse. Žiedo dizainas yra V formos, pagamintas iš raudonų ir žalių deimantų arba tik aukso spalvos žiedų.

40. Dizainerių mergaičių vestuvinis žiedas:

Dizainerių vestuvinis žiedas mergaitėms

Dizainerių kūriniai vestuviniuose žieduose pasirenkami labai mažai. Dažnai gali atsirasti deimantų išlipimo tikimybė. Tačiau į pasakiškus dizainus dažnai nekreipiama dėmesio. Labai gražiai atrodo didelė deimantinė smeigė virš auksinio žiedo, kuri turi nutiesti deimantą.

41. Dizainerių dviejų tonų vestuvinis žiedas vyrams:

Dizainerių dviejų tonų vestuvinis žiedas vyrams

Dviejų tonų madingų papuošalų žiedas yra mada tarp dizainerių žiedų. Princesės iškirptas deimanto formos žiedas yra vyriško dizaino. Vidurinė žiedo dalis pagaminta iš balto aukso, o kita – su geltono ir balto aukso juostelėmis. Nuostabus raštas karališkai šviečia sutuoktinio pirštu kaip pažadas jos vardu.

42. Rožinių deimantų baltojo aukso vestuvinis žiedas mergaitėms:

Rožinių deimantų balto aukso vestuvinis žiedas mergaitėms

Puikus rožinis deimantinis žiedas vestuvių proga sukuria labai mielą prisiminimą porų gyvenime. Rožinis trikampio formos iškirptas deimantas ir maži rožiniai deimantai atrodo labai gražiai ant platinos žiedo.

43. Brangakmeniu išgraviruotas vestuvinis žiedas:

Brangakmeniu išgraviruotas vestuvinis žiedas

Panelei pasisekė turėti tokį nuostabų brangakmenį ir jį pasirinkusį sutuoktinį. Raudonasis rubino deimantinis žiedas gali būti vienas iš geriausių pasirinkimų, kaip vestuvinis žiedas jūsų mielai žmonai. Patrauklus žiedas su rubino deimantu gėlių centre, sukurtas su mažais rubinais ir baltais deimantais, yra nuostabus raštas. Raudonas žiedas ant gražios damos piršto visada bus šviečiantis ir giriamas kiekvieną kartą, kai jį nešioja.

44. Sapphire Gold virš Sterling vyrų vestuvinis žiedas:

Vestuvinis žiedas „Sapphire Gold“ virš vyro sterlingų

Safyro brangakmenis dažniausiai matomas su vyrų drabužiais. Vestuviniai žiedai su brangakmeniais šiais laikais yra labai madingi. Patraukli spalvotų brangakmenių, inkrustuotų baltais dangais, išvaizda visada išsiskiria. Kai tamsiai mėlynas safyro brangakmenis princesės išpjovoje yra padengtas tarp grindinio deimantų geltonu auksu ir platinos juostelių, jis atrodo labai turtingas ir karališkas.

45. Stilingas vestuvinių žiedų rinkinys iš bambuko dizaino:

Stilingas vestuvinių žiedų komplektas iš bambuko dizaino

Bambuko dizainas žieduose taip pat turi kitokią išvaizdą. Puikus dizainas visame žiedo rašte suteikia vintažinę išvaizdą. Žiedas yra tuščiaviduris viduje ir apskritai yra lengvas. Tačiau reljefinė žiedo išvaizda yra žavi ir gana patraukli.

Jei savo santuokai rasite puikiai suporuotą vestuvinį žiedą, gausite daugybę įvairių dizainų, suskirstytų į daugelį dizainų. Galite pasirinkti išgraviruotą modelį arba pirštų atspaudų graviruotus žiedus. Taip pat ant žiedų galite išgraviruoti inicialus. Deimantiniuose žieduose taip pat yra įvairių dizainų. Platinos lobis atneša kitokį žingsnį, o rožinio aukso žiedai taip pat yra unikalūs.

Jei norite kartu sukurti tvirtą gyvenimą ir žinote, kad esate sukurti vienas kitam, jūsų vestuvinius žiedus galima simbolizuoti prasmingomis citatomis. Santuoka žiedas pažadas vienas kitam yra papuošalai, kuriuos reikia dėvėti visą gyvenimą. Vestuvinio žiedo pasirinkimas turi būti unikalus ir jį turi pasirinkti nuotaka ir jaunikis kartu. Pasirinkimas nėra dažnai, todėl teisingas pasirinkimas padarys jūsų santykius visą gyvenimą sveikus ir gražius.