Negalima badauti!

Yra moterų, kurios žino, kad artėja vestuvės, ir palaipsniui pradeda badauti iki didžiosios dienos. Tai nėra gera idėja. Labiausiai tikėtina, kad susižadėsite per metus po vestuvių.

Žinoma, galbūt norėsite numesti svorio. Galbūt norėsite laikytis dietos. Bet jei nieko nevalgysite, jūsų kūnas neturės kito pasirinkimo, kaip tik suvalgyti riebalų sankaupas smegenyse, ir tada jūs būsite mažiau pajėgūs mąstyti sunkiomis situacijomis.

Geriausiai atrodote, kokia gali būti jūsų geriausia diena-2

Idealiu atveju galite valgyti maisto produktus, kuriuose nėra chemikalų, pesticidų, konservantų ar kitų nenatūralių maisto produktų. Norite ne GMO, natūralių variantų ir natūralios veiklos. Treniruotis per daug gali būti problema, tačiau turėsite nuolat stengtis, kol pasieksite idealų tikslą.

Žinoma, jūs galite pasiekti tikslus nesportuodami arba nesilaikydami dietos; Sujungti šiuos du dalykus yra prasmingiausia norint pasiekti maksimalų suklestėjimą. Atsižvelgiant į tai, bus išnagrinėtos kelios papildomos strategijos, padėsiančios atrodyti taip, kaip norite didelę dieną.

Konkrečios valgymo strategijos:

Tikriausiai jau žinote, ko vengti: angliavandenių, cukraus ir riebalų. Tačiau ne visi angliavandeniai, saldumynai ir riebus maistas jums yra blogi. Tie, kurie yra sintetiniai, tikrai yra, tie, kurie yra natūralūs, gali būti saikingai. Raktas į sveikatą yra subalansuota mityba, apimanti viską, ko reikia jūsų organizmui. Vitaminų, mineralų, energijos ir baltymų yra daug.

Geriausiai atrodote, kokia gali būti jūsų geriausia diena-1

Pradėkite dieną nuo ko nors stipraus ir pilno ląstelienos, pavyzdžiui, avižinių dribsnių – nesijaudinkite dėl cukraus. Galbūt vietoj to naudokite medų arba be saldiklių, jei esate toks sunkus. Po to eikite trumpam bėgti. Per pietus valgykite vaisių, daržovių ir daug mineralinių skrebučių. Jei valgote mėsą, delikatesai yra geras būdas; negaukite per daug perdirbto maisto. Arba verta apsvarstyti ankštinius augalus, migdolus, žemės riešutus, graikinius riešutus, saulėgrąžų sėklas ir pan. Po šių valgių eikite dar kartą bėgti vakare.

Taip pat galite praleisti pietus ir suvalgyti didelį patiekalą iki antros treniruotės tą vakarą. Štai kas: jei kiekvieną dieną sudeginate 2 000 kalorijų mankštindamiesi, tuomet galite tiek valgyti ir nepriaugti svorio. Tiesą sakant, jūsų kūnas sudegina daugiau kalorijų atsigaudamas nei tai, ką prarandate būtent mankštindamiesi. Tai reiškia, kad sudeginus 2000 kalorijų per dieną, galite valgyti iki ribos ir vis tiek sumažinti savo svorį.

Kaip ponia, jums greičiausiai nereikia tiek kalorijų, kiek 2000 per dieną. Jūs galite pamatyti tą patį poveikį be didelio diskomforto su 1000 kalorijų per dieną. Pasitarkite su savo gydytoju, kad įsitikintumėte, jog nekelsite pavojaus dėl pernelyg didelių užmojų.

Spinta ir kosmetika:

Ruošdamiesi savo didelei dienai, galbūt norėsite dar ką nors padaryti, tai gali apimti konkrečius drabužių spintos pasirinkimus, skirtus jums ir jūsų pamergėms suteikti kuo tyresnę ir patrauklesnę išvaizdą. Be to, jei jums pavyko numesti daug svorio, tai parodyti nėra jokios žalos! Jie sako, kad moteris yra gražiausia savo vestuvių dieną; maksimaliai išnaudoti šią galimybę!

Prie trumpos nuotakos suknelės galėtum priderinti trumpos pamergių suknelės, arba suteikti kontrastą tarp nuotakos ir pamergių; rinkitės tą variantą, kuris geriausiai tinka jūsų dienos dizainui. Daugelis nuotakų taip pat mėgsta apsvarstyti šiandienos kosmetikos galimybes, pvz krūtu implantai. Tik nedarykite kvailų dalykų ir įsigykite tokį papildymą, nepranešdami būsimam sutuoktiniui.

Ieškote savo geriausios dienos:

Vestuvių ceremonija turėtų būti džiaugsminga proga, išsiskirianti žmogaus gyvenime. Pasiruoškite savo, ir pamatysite, kad jūsų svajonės išsipildė ir net kai kuriais būdais buvo viršytos. Žinoma, ateis geresnių dienų, bet ne.

Galiausiai ne visos vestuvės klostosi taip, kaip planuota. Bet jei prieš didžiąją dieną apsvarstysite tokius dalykus kaip dieta, mankšta, drabužių spinta ir kosmetikos galimybės, labiau tikėtina, kad viskas klostysis taip, kaip planavote, ir tikrai geriau susitvarkysite su netikėtais sunkumais.