Vestuvės yra ant kortų, ir šį kartą jūsų geriausias draugas yra prisirišęs. Dabar jūs visi nerimaujate ir bėgate, kad padėtumėte jam tai padaryti geriausia diena jų gyvenime, tačiau labiausiai nerimaujate dėl dovanos. Jie turi viską, ką gali nusipirkti pinigai, taigi, ką norėtumėte jiems duoti, kuriuos jie brangintų aukščiau už likusius ateinančius metus. Čia išties dvidešimt antra situacija. Jūs tikrai norite gauti jiems kažką ypatingo, bet tiesiog nežinote, ko.

įsimintinos dovanos

Geriausios įsimintinos dovanos vestuvėms:

D.I.Y yra kelias:

Rausimės seną slaptą močiutės dienoraštį; ten gali būti keletas minčių.

1. Ką apie kažką seno, kažką naujo, kažką pasiskolino kažką mėlyno. Štai viskas, kažkas seno gali būti įsimintinas paveikslėlis, gerai įrėmintas ir pateiktas sutuoktiniams. Kažkas naujo būtų rėmas, papuoštas auksu ar sidabru, o jei galite sau tai leisti – platina. Kažkas pasiskolinta, na, tai bus juokinga, tačiau patikrinkite savo drabužių spintą ir pamatysite kažką, ką seniai pasiskolinote iš savo draugo, supakuokite ir padovanokite. Galiausiai, kažkas mėlyna, kas gali būti geriau nei vyniojamasis popierius mėlyna spalva? Štai ir turite vieną įsimintiną dovaną, kuri priverstų juos šypsotis ir juoktis, visada prisimenant mielą.

2. Taip pat galite pasigaminti savo šokolado krepšelį arba gėrybių krepšelį, kuriuo jie gali pasidalyti ar suvalgyti medaus mėnesį. Poros po vestuvių alksta maisto, ir tai būtų dovana, kuri galėtų patenkinti jų protą, kūną ir sielą. Supakuokite krūvą gėrybių, tokių kaip krekeriai, šokoladas ir butelis geriausio vyno, servetėlės, popieriniai rankšluosčiai, sūris, vaisiai, keletas lašinių juostelių ir visa kita, kas jums patinka. Pintinio krepšio pagrindas turi būti užpildytas švariu šienu arba medvilne. Padėkite daiktus, kaip jums patinka, ir uždenkite visą krepšį, apgaubdami rankeną, o pabaigoje užklijuokite gražiu lanku. Vyniojamąjį popierių laikykite mėlynos spalvos, o lanką – perlamutrinį baltą su žiedais ar tėkmėmis.

3. Sukurkite poros vaizdo įrašų albumą, jų kelionę nuo vaikystės iki santuokos. Įkelkite senų nuotraukų ar vaizdo įrašų atskirai, kai esate vaikai, kol jie abu pirmą kartą susitiko. Patikrinkite jų „Facebook“ profilius, ar nėra jųdviejų nuotraukų, galbūt vakarėlio ar šokio metu. Surinkite tokias įsimintinas nuotraukas ir kartu padarykite jų vaizdo įrašą. Pora įvertintų laiką, kurį skyrėte jiems parodyti, kaip vertinate ir žavitės jų bendryste.

4. Būkite vestuvių fotografas arba vestuvių planuotojas. Suplanuoti, organizuoti ir sutvarkyti vestuves užtrunka beveik pusę metų. Dėl to šeimai tenka per didelis spaudimas, ir jūs galite tik įsivaizduoti, kokia nuotaka ir jaunikis patirs stresą. Būkite mielasis ir nuimkite naštą nuo jų pečių. Padėkite jaunikiui ir nuotakai nusipirkti vestuvių drabužių, sutvarkykite vietą, dirbkite su biudžeto eilutėmis, būkite vestuvių MC, suorganizuokite bernvakarius ir mergvakarius.

5. Prieš vestuves nuotakos ir jaunikiai turi išgyventi nerimo etapą. Kaip draugas tu galėtum jiems būti geriausia dovana, būk ten, kai jiems tavęs labiausiai reikia. Būkite pečiai, kuriems reikia verkti, jiems reikalinga pagalbos ranka arba tiesiog būkite šalia ir praneškite jiems, kad viskas bus gerai.

Daugiau idėjų:

Galiausiai, jei tikrai esate tuo įsitikinę, eikite į priekį ir savo rankomis iškepkite trijų sluoksnių vestuvinį tortą. Nustebinkite juos tuo, jie visą gyvenimą jums padėkos.