Ar žinojote, kad paprastas spalvų pasirinkimas gali pakeisti visą jūsų interjero išvaizdą, ypač vonios kambarį Taip! Nepriklausomai nuo jūsų estetikos, labai svarbu rasti geriausią vonios kambario dažų spalvą. Jei planuojate plovimo zoną, kupiną asmenybės ar į SPA panašią aplinką, tinkamas dažų pasirinkimas padės. Skaitykite toliau, kad įkvėptumėte geriausius vonios spalvų dizainus, tinkančius bet kokio tipo vonios kambariui šiame straipsnyje.

Geriausi vonios kambario spalvų dizainai

Šiuolaikinės vonios dažų spalvos 2021 m.

Čia yra mūsų 15 paprastų ir naujausių vonios kambario dizaino idėjų su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Populiarus vonios kambario spalvų dizainas:

Populiarios vonios kambario spalvos

Subtilus spalvų pasirinkimas buvo žmonių mėgstamiausias, todėl madingos vonios spalvos. Subtili violetinė užuomina populiarėja skalbimo srityje. Juodų elementų įtraukimas į kambario dekorą suteikia erdvei kontrastingą išvaizdą. Vonios higienos reikmenys yra visiškai balti, todėl jie dera su visa spalvų palete. Pridėkite elegancijos ir raminančios romantikos savo vonios kambaryje madingomis spalvų temomis

2. „Farmhouse“ vonios dažų spalvos:

„Farmhouse“ vonios dažų spalvos

Šilta balta be geltonos spalvos atspalvių yra tobula spalva, vaizduojanti sodybos vonios dažų spalvas. Itin blizgios durys, spintelės ir vonia papildo interjerą, todėl kambarys atrodo stilingas ir gražus. Paprastas erdvės dekoras išlaiko puikią pusiausvyrą tarp šiuolaikinės nuojautos ir neutralių spalvų šilumos. Stumdomas stiklo langas suteikia erdvei pakankamai apšvietimo ir šviežio oro vonios kambariui.

3. Kaimiškos vonios dažų spalvos:

Kaimiškos vonios dažų spalvos

Jei esate žmogus, mėgstantis atlaikiusį metalą ir regeneruotą medieną, tai kaimiškas vonios kambario dizainas yra puikus pasirinkimas. Elegantiškas dušo zonos separatorius suteikia erdvei modernumo ir kaimo charakterio su medinėmis poromis. Akmeninės sienos, medinės grindys išryškina jūsų naują praustuvą. Tai būdas natūraliai pagerinti pagrindinę jūsų vonios struktūrą.

4. Viktorijos laikų vonios kambario spalvų dizainas:

Viktorijos laikų vonios spalvos

Nustebinkite save ir savo svečius nuostabiu Viktorijos laikų vonios kambario dizainu. Šios skalbimo zonos spalvų tema yra tamsiai pilkos ir baltos spalvos derinys su rožinės spalvos atspalviu vonioje. Vertikalios juostelės pilkame fone nuo apačios iki pusės sienos atrodo priešingai nei baltos erdvės sienos. Grindys turi unikalų raštą, todėl tai yra šventė jūsų akims.

5. Šiuolaikinis vonios kambario spalvų dizainas:

Šiuolaikinės vonios spalvos

Minimalus dekoras yra viena iš ryškių šiuolaikinio vonios kambario bruožų. Sienoje yra tamsiai pilkos spalvos derinys pakaitomis su šviesiai varinėmis juostelėmis. Viena sienos pusė yra kruopščiai apipavidalinta linijomis, o baltos vonios fone yra anglies pilkas fonas su dryžuotu kraštu centre. Šio šiuolaikiško vonios kambario apšvietimas puikiai dera su erdvės spalvų palete.

6. Šalies vonios dažų spalvos:

Šalies vonios dažų spalvos

Spalvos su panašiu atspalviu pasirinkimas yra raktas į jūsų namo vonios zonos pagražinimą. Pagrindiniai kaimo vonios kambario bruožai yra šilti ir paprasti, suteikiantys jums komfortą. Paprasta balta vonia ir langai atrodo gražiai prieš tamsesnį mėlyną atspalvį ant dryžuotų sienų. Mėlynos sienos išorinis paviršius yra padengtas balta spalva, kuri dera su vonios kambario grožiu.

7. Ramus vonios kambario spalvų dizainas:

Ramios vonios spalvos

Ramios spalvos vonios kambarys suteikia jums ramybės jausmą ir paverčia jį SPA vertu šventove. Ryšys su jūra ir dangumi daro mėlyną viena iš standartinių spalvų, todėl jūsų erdvė yra universali. Giliai mėlynas atspalvis pakelia paprastus baltus langus ir higienos reikmenis, vizualiai išplėsdamas plotą. Elegantiška kambario apdaila kartu su sidabriniais čiaupais papildo išvaizdą.

8. Vaikų vonios dažų spalvos:

Vaikų vonios dažų spalva

Smagu yra tai, kas ateina į galvą, kai norite nupiešti savo vaiko vonios kambarį. Galite pasirinkti bet kokią subtilią skalbimo zonos sienų spalvą su jūsų vaiko pasirinktais animacinių filmų personažų atspaudais. Linksmybės čia neturi baigtis. Spalvingos vonios ir praustuvai, priešingai nei kiti vonios kambario elementai, leidžia laiką vaikams smagiai praleisti laiką.

9. „Aqua Color“ vonios kambarys:

„Aqua Color“ vonios kambarys

Jei norite, kad jūsų vonios kambarys jaustųsi šiuolaikiškai, tuomet vandens ar vandenyno spalva yra puikus pasirinkimas, skleidžiantis pozityvumą. Tai idealus pasirinkimas jūsų skalbimo zonos interjerui, siūlantis patrauklų, elegantišką, patrauklų ir modernų pojūtį. Akva dažyta siena ramina ir atpalaiduoja akis, sumaišydama baltus higienos reikmenis ir labai subtilius erdvės elementus.

10. Juodos ir baltos vonios dažų spalvos:

Juodos ir baltos vonios dažų spalvos

Jei norėjote priešingų spalvų vonios kambario, idealiai tinka juodos ir baltos vonios dažų spalvos. Galite sukurti kontrastą pasinaudodami šiomis kontrastingomis spalvomis. Baltos spalvos spintelės ir higienos reikmenys suteikia klasikinį įspūdį, o juodos tekstūros ant sienų sukuria didelį kontrastą. Gražios dizainerių grindų plytelės papildo vizualų erdvės grožį.

11. Pilkos vonios dažų spalvos:

Pilki vonios dažai

Pilka buvo vienas iš populiariausių interjero spalvų pasirinkimų. Pilkas vonios kambario atspalvis sugeba susieti visą erdvę, išlaikant ją neutralią ir ramią. Baltos spintelės ir higienos reikmenys dera su pilkos spalvos universalumu. Tai suteikia jūsų paprastam vonios kambariui reikalingą eleganciją, tačiau su nuostata.

12. Rožinis vonios spalvos dizainas:

Rožiniai vonios dažai

Jei manote, kad rožinė yra mergaitiška spalva, tai toli gražu nėra tiesa. Rožinė spalva ne tik daro jūsų vonios kambarį gražų, bet ir suteikia žavesio bei žaismingumo. Šio nuostabaus atspalvio subtilumas labai išryškina šviesų sienų dekorą. Šios vonios erdvės baltos spalvos saugykla ir tualeto reikmenys dera kartu su subtilia rožine spalva.

13. Mėlyna ir pilka vonios dažų spalvos:

Mėlyna ir pilka vonios dažų spalva

Pilka jau daugelį metų yra vienas iš populiariausių vonios kambario spalvų pasirinkimų. Dėl universalumo ir galimybės derinti su daugeliu kitų spalvų pilka yra puikus pasirinkimas interjerui. Mėlyna puikiai dera su pilkos spalvos atspalviu, suteikdama ramybės jausmą. Pilkos ir mėlynos spalvos derinys yra praktiškas ir stilingas vonios kambario spalvų pasirinkimas, kurį galite įgyvendinti.

14. Žalios vonios spalvos dizainas:

Žalios vonios spalvos

Jei norite savo vonios kambariui pridėti naują kraštą, tada jūsų spalva yra žalia. Tai sukuria ramią aplinką, skleidžiančią ramybę. Akcentuotos sienos kūrimas gali būti naudingas, jei išbandysite spalvas. Žalios plytelėmis išklotos kambario sienos priešingai nei balti tualeto reikmenys, dar labiau išryškinančios spalvą!

15. Geltona vonios dažų spalva:

Geltona vonios dažų spalva

Darželiai ar paplūdimio namai nebėra vienintelės vietos, kuriose galite rasti geltoną spalvą. Šis šviežias ir saulėtas fonas pakelia baltą spintelę, išplėsdamas jūsų skalbimo zonos išvaizdą į kitą lygį. Padarykite savo vonios kambarį šviesų ir matomą naudodami šį tobulą geltonos spalvos atspalvį. Subtilus kambario dekoras eina koja kojon, efektyviai pagražindamas erdvę.

Vaastu spalvos vonios kambariui:

 • Subalansuotas vonios kambarys šiaurės rytuose: bet koks šviesiai mėlynas atspalvis.
 • Supjaustytas arba žemas vonios kambarys Šiaurės rytuose: šviesiai sidabriškai pilkos, metalinės ir baltos spalvos atspalvis.
 • Išplėstinis šiaurės rytų vonios kambarys: žalia ir bet koks rudos spalvos atspalvis.
 • Subalansuotas vonios kambarys rytuose: šviesiai rudos arba žalios spalvos atspalvis.
 • Iškirptas arba žemas vonios kambarys Rytuose: šviesiai mėlyni atspalviai.
 • Išplėstinis vonios kambarys Rytuose: alyvinė, violetinė, violetinė, rožinė, oranžinė, bet koks šviesiai raudonas atspalvis.
 • Subalansuotas vonios kambarys pietuose ar pietryčiuose: bet koks šviesus raudonos, rožinės, oranžinės, alyvinės, violetinės arba violetinės spalvos atspalvis.
 • Supjaustytas arba žemas vonios kambarys pietuose ar pietryčiuose: bet koks šviesiai rudos arba žalios spalvos atspalvis.
 • Išplėstinis vonios kambarys pietuose ar pietryčiuose: bet koks šviesiai geltonos arba smėlio spalvos atspalvis.
 • Subalansuotas vonios kambarys pietvakariuose: bet koks šviesiai geltonos arba smėlio spalvos atspalvis.
 • Supjaustytas arba žemas vonios kambarys pietvakariuose: šviesiai raudonos, rožinės, violetinės, oranžinės, alyvinės arba violetinės spalvos.
 • Išplėstinis vonios kambarys pietvakariuose: skiltelė, balta arba metalinė spalva.
 • Subalansuotas vonios kambarys vakaruose arba šiaurės vakaruose: skiltelės, baltos arba metalinės spalvos.
 • Supjaustytas arba žemas vonios kambarys vakaruose ar šiaurės vakaruose: bet koks šviesiai geltonos arba smėlio spalvos atspalvis.
 • Išplėstinis vonios kambarys vakaruose arba šiaurės vakaruose: bet koks šviesiai mėlynas atspalvis.
 • Subalansuotas vonios kambarys šiaurėje: bet koks šviesiai mėlynas atspalvis.
 • Supjaustytas arba žemas vonios kambarys šiaurėje: skiltelė, balta arba metalinė spalva.
 • Išplėstas vonios kambarys šiaurėje: bet koks šviesiai žalios arba rudos spalvos atspalvis.
 • Kreminė arba beveik balta spalva laikoma neutralia Vastu spalva ir gali būti tinkamas pasirinkimas.

Pradėkite dieną teigiamai, naudodami šviežią ir gyvą vonios kambario dizainą. Turėdamas geriausias šiame straipsnyje pateiktas galimybes, tikiuosi, kad galėsite efektyviai pertvarkyti vonios erdvę pagal savo skonį. Nepamirškite mums pranešti, ar mūsų pateikti pasirinkimai yra naudingi.