Visiškai nauji aukšti ir griežti kirpimai yra ne tik gražūs ir unikalūs. Visiems šiuolaikiniams vyrams, kurie nori kažko unikalaus ir gražaus, tačiau skirtingo, kas yra geriau nei šios šukuosenos? Jie gali būti universalūs, puikiai dera tarp klasikinės išvaizdos ir vakarėlių renginių ir tinka vyrams visose amžiaus grupėse ir pageidavimuose.

Ar džiaugiatės tikrindami naujausius aukštus ir griežtus kirpimus, kaip ir mes? Štai ir einame!

9 šiuolaikiški aukšti ir griežti vyrų kirpimai su vaizdais:

Toliau pateikiamos 9 aukščiausios ir griežtos vyrų šukuosenos, kurios yra unikalios ir nuostabios, suteikiančios geriausią kirpimą,

1. Juodi smaigaliai aukštai ir griežtai kirpami:

karinis aukštas ir griežtas kirpimas

Tai pjūvis, kuris atrodo šviežias kiekvieną dieną ir nuo kurio neteks prakaituoti. Ši šukuosena yra panaši į visus kitus karinius kirpimus. Viršutinė šio kirpimo dalis yra nukirpta iki mažesnio nei vidutinio dydžio.

2. Tamsiai aukštas ir griežtas kirpimas:

aukštas ir griežtas vyrų kirpimas

Tai gana glostantis kirpimo tipas su išblukusiu modeliu. Ši labai išblukusi šukuosena turi trumpiausią Mohawko uolą, tinkančią kariniams stiliams. Šio tipo šukuoseną dažniausiai renkasi fitneso modeliai ar kultūristai.

3. Išblukinkite aukštą ir griežtą kirpimą:

aukštas ir tankus išblukimas

Jūs žiūrite į geidžiamiausius ir populiariausius stilius aukštuose ir griežtuose vyrų kirpimuose. Jie turi aštresnius kraštus išilgai veido pjūvių šoninės dalies. Šiems tipams taip pat reikia mažiausios priežiūros, kai jums reikia važiavimo.

4. „Wave Fringe“ aukštas ir tvirtas kirpimas:

aukštas ir tvirtas ilgas kirpimas viršuje

Šio tipo aukšto ir žemo kirpimo kirpimas yra trumpiausias ir artimiausias, kad atrodytų puikiai. Jie turi bangų pakraščius su šoniniais šlavimais, kurie yra išvalyti šonuose, bet nėra visiškai apipjaustyti iki bairumo. Viršutinė dalis banguota priekinėje pusėje. Atrodo gerai, jei suteikėte kietą barzdos formą.

5. Garbanotieji plaukai aukšti ir įtempti:

aukšti ir įtempti garbanotieji plaukai

Šis labai įtemptas kirpimas skirtas tik garbanotiems plaukams ir yra šiuolaikiškai madingas. Viršutinė dalis yra šiek tiek ilgesnė ir šis aukštas kirpimas išlieka, kad šonuose būtų pėdkelnės. Tai taip pat padeda išlaikyti plaukų tekstūrą.

6. Šoninės dalies aukštas ir griežtas kirpimas:

aukšto ir griežto šoninės dalies kirpimas

Šis kirpimas suteikia šiek tiek žavesio jūsų aukštam ir griežtam kirpimo išblukimo modeliui. Jis nusileidžia į šaltai nusiskuto šoninę dalį ir turi šiek tiek ilgesnį kirpimo mašinėlės viršutinės dalies ilgį. Tai padeda unikaliai parodyti savo asmenybę.

7. „Cliff Magic“ kirpimas:

aukštas ir griežtas kirpimas su barzda

Tai uolų magiškas stilius, turintis tris sluoksnius ir populiarus tarp vyrų mados tendencijose. Tai yra aukštas n griežtas kirpimas, kurio šonai beveik pernelyg aiškiai nusiskuto. Jie išlieka aukšti ir tvirti, lengvai apipjaustyti.

8. Formuokite „Buzz Fade“ kirpimą:

aukštas ir tvirtas pjūvis

Norėdami gauti populiariausią ir įspūdingiausią šiurkščių ir kietų vaikinų išvaizdą, turite pasirinkti vieną iš šių tipų kirpimo numerių. Jie suformavo modelį su šurmulio išblukimu, panašiu į uolos stiliaus pjūvius.

9. Elegantiškas klasikinis aukštas ir griežtas kirpimas:

aukštų ir griežtų kirpimų nuotraukos

Ši nauja elegantiška ir klasikinė šukuosena atitiko artimiausią kirpimą. Jie taip pat skutasi arčiausiai apatinės dalies. Šis nuostabus kirpimas taip pat panašus į labai išblukusį kirpimą.

Turite daugybę pasirinkimų iš aukštų ir griežtų šukuosenų, kurios yra nereikalingos arba mažiausios priežiūros išlaidos. Pavyzdžiui, galite pasirinkti juodus spyglius, tamsų stilių ar blukimo modelį, kai jums reikia mažiau viršutinės plaukų dalies. Taip pat galite pasirinkti šoninę dalį, uolos viršūnę ir suformuoti šurmulį, kad išvaizda būtų ypatinga ir išskirtinė.