Pynės! Na, šios nuostabios šukuosenos visada buvo mados miestelio kalbos. Bet kaip dėl vyrų kasų? Taip, jūs girdėjote mus teisingai! Pynimo šukuosenos vyrams yra naujos būsimos tendencijos ir šiuo metu yra labiausiai prižiūrimas stiliaus pareiškimas. Vyrams, kurie mėgsta unikalius stilius ir žvelgia į eksperimentinę madą bei drąsią išvaizdą, kaip šie vyrai pina šukuosenas?

9 pintos šukuosenos vyrams su trumpais ir ilgais plaukais:

Žemiau yra 9 geriausi vyriškų šukuosenų tipai, kuriuos žmogus tikrai turėtų išbandyti.

1. Asimetriškos mados pintinės:

Vyriški pinti plaukai

Tai daroma ant trapių tekstūrų, kurias paprastai sunku valdyti, todėl jos nustatomos iki sruogų ilgio iki galiukų.

2. Madingos plonos pintinės:

Pynimo stiliai vyrams

Tai madinga ir labai funky tipo išvaizda. Tai gali būti gana lengva sportuoti su bet kokio tipo puošniais drabužiais. Tai dažnai daroma naudojant kremus ir kitus purškiklius. Jei žmogus nori, jis gali tai sportuoti vakarėliams. Bandelė gale daro tai formalesnę, o tai taip pat sumažina netvarkingą išvaizdą.

3. Sekcijinis storas ponis:

Pintos šukuosenos vyrams

Tai atrodo, kai sekcijų lynai buvo perkelti į priekį, o storas ponis galinėje viršuje daro tai oficialų. Tai yra įdomu ir taip pat gali būti sportuojama su kitais atsitiktiniais ir net oficialiais marškinėliais ar apranga.

4. Laikinos vidutinio ilgio spynos:

Vyriškos pynės

Aštrūs kirpimai yra labai populiarūs. Tai laikinas pjūvis, atliekamas naudojant šilumą ir kitus produktus. Jie tinka retkarčiais sportuoti. Žmogus gali tai padaryti eidamas vakarėliui ir bet kokiam oficialiam drabužiui. Garsūs salonai gali pasiūlyti tokį stilių.

5. Raštuotos eilės su ilgu ilgiu:

Vyriškos pintinės šukuosenos

Tai dar vienas madingas dalykas, kurį gali sportuoti ilgo ūgio žmonės. Tai galima padaryti nugaros ponyje, kad tai atrodytų atsitiktinai.

6. Afrikos lynai:

Afrikos lynai

Asimetriškus pakraščius galima padaryti taip, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Tai tinka vakarėliams ir linksmiems vakarėliams.

7. Ombre plaukų išvaizda:

Ombre plaukų išvaizda

Tai nugaros ponio išvaizda, kurios viršutinėje dalyje yra tam tikras raštas. Tai gana įdomu ir daugelis paauglių berniukų mėgsta juos dėvėti. Žmonės, mėgstantys sportuoti repo tipo, jiems atrodo tokie. Tai dažnai sportuoja mokyklos ar kolegijos lankytojai, kurie turi nevaldomą tekstūrą. Patarimams ar tam tikrai ilgio daliai gali būti suteiktos spalvos, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje.

8. Sekcijos modelis su ilgu ilgiu:

Sekcijos modelis su ilgu ilgiu

Ši išvaizda yra labai populiari tarp įžymybių. Daugelis įžymybių mėgsta sportuoti tokio tipo išvaizdą, jei nori išlikti madingos. Tai galima padaryti naudojant „Bobby“ kaiščius, taip pat tai gali padaryti profesionalūs salonai, kurie specializuojasi jose. Tai galima padaryti karštu būdu, todėl jie gali trukti iki kito plovimo. Tai gali būti padaryta norint sukurti oficialią išvaizdą, taip pat gali būti derinami su kai kuriomis funky diskoteka apranga.

9. Madingi pinti ilgi plaukai:

Vyriškos pintinės 2020 m

Tai yra išvaizda, kurią galima padaryti, jei žmogus turi labai ilgus skyrius. Tai gana populiarus žmonėms, mėgstantiems repo tendencijas. Tai gali padaryti ir žmonės, mėgstantys eiti į diskotekas ar dėvėti tokius puošnius aksesuarus kaip auskarai ar apyrankės.