Herkes kilo vermek ve kıvrımlı/kaslı bir vücuda sahip olmak ister. Hepimiz bu ekstra şişkinliklerden kurtulmak istiyoruz ve sabrımız yok. Kilo kaybı için genellikle kısayollar bulmaya meyilli olduğumuz her şey için kısayolları olan bir çağ. İşe yaramadığını söylemeyeceğim ama çoğu zaman seni her zamankinden daha zayıf bırakır. Hiçbir şey kolay gelmiyor ve ince, kıvrımlı bir vücut? Asla inanmadım. Kilo vermek için egzersiz yapmak ve sıkı bir diyet rejimi uygulamak için çok çaba sarf etmek gerekir..

31 Günlük Yağ Kaybı Tedavisi

Şimdi bir gün, bir kişinin anında kilo vermek için uyguladığı çeşitli çarpışma diyetleri buluyoruz. Bunların genellikle yan etkileri vardır, ancak uygun önlemler ve önlemler alınırsa işe yarar. Hatta kısa süreli programlara düşkün insanları bile görüyoruz. Sağlıktan ödün vermeden titizlikle yapılırsa, kısa sürede hedefin bir kısmına ulaşılabilir. Bu yüzden bugün 31 günde (bir ay diyelim) nasıl kilo verileceğini tartışacağız..

1. Belirleme:

Bir ay içinde kilo vermek istiyorsanız kararlı olmanız çok önemlidir çünkü kişi sıkı egzersizler ve kesinlikle sıkı bir diyet yapmak zorundadır. Genelde olan şey, bir hafta sonra kararlılık bir atışa gider ve normale döneriz. Vücudumuzu sebepsiz yere diyet çökmelerine maruz bıraktığımız için bu da vücudumuzu olumsuz etkiler. İnsan ne yaparsa yapsın çok düzenli olmalı ve bunu ortada bırakmamalı..

2. Sabır:

boyunca sabırlı olun. Çok kısa sürede kaybettiğimiz şey bu. O yüzden sabırlı olun beyler bayanlar. Vücudunuza egzersizlere alışması için zaman verin. Kesinlikle sonuçları gösterecek.

3. Spor Salonuna Gidin:

Spor yapmak ve düzenli egzersiz yapmak çok önemlidir. Kilo vermek için kardiyo, cross training ve yogayı bir arada yapmak gerekir. Egzersiz her gün yapılmalıdır.

4. Önceden tanımlanmış bir hedef belirleyin:

Doğrusunu söylemek gerekirse, 31 günde hepsini kaybetmek mümkün değil. Ancak, bir kişi tarafından sıkı bir rutin takip edilirse, kesinlikle bir kısmını kaybedebilir. Bu nedenle, kişi önceden bir hedef belirlemelidir. Örneğin, ayda 4 kg-5 kg ​​kaybetmek için bir hedef belirleyebilir ve enerjisini bunu başarmaya odaklayabilir..

5. Küçük öğünler ve atlama yok:

Özellikle çok fazla yemeyin. Sayıları artırılmalı ve yiyecek miktarı azaltılmalıdır. Bu nedenle, diyet vücut tipinden vücut tipine göre değişeceğinden spor salonu diyetisyeninizin yardımıyla bunları planlayın..

6. Yürüyüş:

Çok yürü. Ayrıca, mümkün olduğunca yürüyün. Bir ulaşım sistemine binmek yerine, mümkün olduğunca yürüyüşe çıkılmalıdır. Sadece kilo vermekle kalmaz, bizi diğer çeşitli iç ve dış sorunlardan uzak tutar..

7. Yağ kaybını iddia eden yiyeceklerle kendinizi şımartın:

Aslında hiçbir yiyecek yağı yakmaz ama vücudun metabolik hızını artırır. Yeşil çayın içerdiği ECEG kimyasalı ve çeşitli antioksidanlar nedeniyle vücudun metabolik hızını arttırdığı bilinmektedir..

Esmer pirinç ve yulaf ezmesi gibi tam tahıllar tüketilmelidir. Vücut bu besini parçalamak için işlenmiş besinden iki kat daha fazla kaloriye ihtiyaç duyar. Düşük kalorili süt ürünleri ve yağsız et, yüksek miktarda protein içerdiğinden tüketilmelidir..

8. Dışarıda yemek yok:

Sadece bir ayda önemli miktarda yağ kaybetmek istiyorsanız, kızarmış ve abur cubur dışında hiç yemeyin..

Bu içeceklerin yanı sıra sistemi nemli ve aktif tuttuğu için bol su içilir..

31 günlük yağ kaybı tedavisi