Nuo pop iki hiphopo ir roko muzikos Miley Cyrus juos visus prikalė. Žymi dainininkė tinkamai žiūri į madą, o vienas iš mūsų mėgstamiausių yra Miley Cyrus šukuosena ir kirpimas. Ji turi moderniausią, drąsiausią ir žiauriausią dūminę išvaizdą nei dauguma jos bendraamžių, ir ji yra nepriimtinai stilinga savo patogiu būdu.

Jei ir jūs esate sužavėti tuo, kaip ji elgiasi, ir jums patinka daugiau sužinoti apie savo ikonines permainas, štai dabar Miley Cyrus šukuosena ir kirpimas atrodo madingai.

Miley Cyrus šukuosena aukštajai madai

12 stilingų Miley Cyrus trumpų ir ilgų šukuosenų su nuotraukomis:

Pažvelkime į 12 geriausių Miley Cyrus visų šukuosenų.

1. Pixie Mullet:

Miley Cyrus šukuosena

Mes lažinamės, kad negirdėjote apie kombinuotą šermukšnio ir pikselio išvaizdą. Naujausia Miley šukuosena buvo susijusi su lazdelės ir kepsnių deriniu, o dauguma jos gerbėjų buvo šokiruoti, kai ji tai išbandė. Tai atrodo nepakartojama ir neįprasta, o geriausia yra tai, kad ji ją nešioja užtikrintai ir pakankamai gerai. Su trumpais kirpčiukais ar įpjovomis priekyje ir šonuose ši muliažo ir žiobrio išvaizda jai tikrai tinka geriausiai.

2. Šlapių bangų šukuosena:

miley cyrus visos šukuosenos

Daugelis iš mūsų nežino ar pamiršo, kad Miley Cyrus keletą kartų anksčiau turėjo vidutinio ilgio arba vidutinio ilgio šukuoseną. Tai vienas iš tokių momentų su šlapia garbanota šukuosena. Elegantiška ir linksma išvaizda labai skiriasi nuo to, ką ji gali atrodyti šiuo metu, tačiau iš tikrųjų ji atrodo gražiai ir puošniai. Ką tu sakai?

3. „Slicked Back Pixie“:

miley cyrus šukuosena trumpa

Miley Cyrus šukuosena per daugelį metų tikrai pasikeitė ir jos išgarsėjimo tvarkaraštis. Ji taip pat sportavo šita šukuosena kirpdama atgal ir atrodė kvapą gniaužianti. Su šviesiais plaukais ir labai aptakia, nervinga išvaizda, Miley atrodo jaunatviška ir moderni, stulbinančiai ir nuostabiai. Mums patinka ši jos išvaizda!

4. Ilgi banguoti sluoksniai:

miley cyrus šukuosena

Tai yra viena iš jos ilgų šukuosenų, kurioje Miley demonstruoja savo gražiai sluoksniuotus plaukus su šiokiais tokiais rudais atspalviais. Plaukai yra sulenkti, kad būtų užtikrintos gražios bangos, o tai suteikia plaukams apimties, kuri I, n posūkis padeda paryškinti ar įrėminti jos skruostikaulius ir žandikaulį.

5. „Pixie Cut“:

miley cyrus pixie kirpimas

Su nuostabiu trumpu apdaila iš abiejų pusių ir mielais trumpais smaigaliais viduryje, „Pixie“ kirpimas yra viena iš tų trumpų šukuosenų, kurios geriausiai papildo Miley Cyrus veidą ir išvaizdą.

6. Skustuvo pjovimas:

Miley Cyrus skustuvų kirpimas

Vidutinio ilgio priekiniai plaukai suformuoti į puikius šoninius kirpčiukus, todėl mes giliai pasineriame į jos žavesį. Plaukai abiejose jos galvos pusėse nuskusti skustuvu. Įspūdingas kontrastas tarp plaukų ilgio daro šią šukuoseną unikalią.

7. Velniškos bandelės:

miley cyrus kosminės bandelės

Jis negali būti mielesnis. Net ir turėdama tokius trumpus plaukus, Miley Cyrus gali ištraukti tokią išvaizdą, kuri užtikrina tam tikrą „Wow“. Turėdama žymius vidurio plaukus, ji iš abiejų pusių suformavo dvi mielas bandeles, kuriose pavaizduoti du maži velnio ragai. Ši išvaizda žudo savo velnišku švelnumu!

8. Ilga pynė:

Miley Cyrus ilgi pinti plaukai

Elegancija ir grožis yra viskas, ką ši šukuosena atspindi Miley. Parodydama savo gražias ilgas, daugiasluoksnes ir banguotas kasas, ji taip pat padarė ant akivaizdžiai storos pynės. Įdomus dalykas, kurį reikia pastebėti, yra tai, kad pynė iš tikrųjų yra plona (nes ji turi vidutinio plono plauko plaukus), o apipintas vaizdas atrodo plonas ir gausus.

9. Vidutiniai smaigai:

Miley Cyrus vidutiniai šuoliai

Džiovinimasis vidutiniais plaukais gali būti nemenkas iššūkis ir, kaip atrodo, Miley Cyrus priėmė šį iššūkį ir įrodė savo nuostabumą. Ši pop žvaigždė labai drąsiai išbandė kiekvieną šukuoseną – nuo grožio iki funk. Šiuo atveju smaigaliai palaikomi kieto gelio pagalba, kuris juos laiko savo vietoje.

10. Netvarkinga bandelė:

Miley Cyrus netvarkingos plaukų bandelės

Netvarkingos bandelės yra gana populiarios tarp garsenybių, nes gana dažnai matėme Taylor Swift, Meg Ryan ir įvairias kitas sportuojančias. Svarbiausia šios išvaizdos populiarumo priežastis turi būti šios bandelės šukuosenos ypatybės … šią šukuoseną lengva formuoti, ją labai lengva valdyti ir ji taip pat užima mažiau laiko, o ne visa tai. atrodo natūraliau ir autentiškiau. Apskritai ši šukuosena turi per daug ką pasiūlyti už daug mažesnę kainą!

11. Mohawk:

miley cyrus mohawk kirpimas

Mohaukų patinams bus gėda prieš tokią eleganciją. Ši šukuosena yra funk funkcijos zenite, ir tik tokia drąsi kaip Miley gali išdrįsti sportuoti šiuo šauniu drąsiu įvaizdžiu. Šviesūs plaukai papildo bendrą vaizdą, o laipsniškas kirpimas išilgai šonų tarnauja kaip torto priedas. Tarp kitų Miley Cyrus šukuosenų tai yra kuo stilingiau!

12. „Sugriaunantis kamuolys“:

miley cyrus kirpimo stiliai

Miley Cyrus šitaip atrodė prieštaringai vertindama savo muzikinius vaizdo įrašus „Wrecking Ball“. Ši šukuosena pasižymi itin trumpais kirptais plaukais, kurių priekyje yra palyginti ilgesni plaukai. Priekiniai plaukai sukietėja ir šukuojami atgal kampu, taip užtikrinant tinkamą apimtį! Ši išvaizda yra gana puošni ir elegantiška. Nors ilgos kasos labiausiai tinka Miley, ši trumpa šukuosena jai taip pat atrodo įspūdinga!

Tikimės, kad ir jums patiko pažvelgti į šias naujausias ir populiariausias Miley Cyrus šukuosenas ir kirpimus. Praneškite mums, kuris iš geriausių ir populiariausių Miley jums patiko tarp šių garsių plaukų pakeitimų. Mums patinka išgirsti jus!