Nenuostabu, kad tokia garsenybė kaip Rakul Preet Singh sugebėjo fantazuoti savo gerbėjus. Jos nekaltas žavesys, taip pat jausmingumas, žiūrovo akims atrodo daug menkiau. „Rakul Preet Singh“ saree nuotraukos atrodo fantastiškai ir įvairiai dėvint įvairių rūšių sarees. Rakul Preet Singh saree stilius labiau linkęs į švelnumą, nes ji mėgsta dėvėti daugiausia šilko arba lino pagrindu pagamintus sarees-tradicines arba vientisas spalvas. Ji taip pat mėgsta į mišinį pridėti įvairių rūšių gėlių ir aukso papuošalų, kartu su lino ar šilko viršutine palaidine ir sugriežtintomis ar palaidomis plaukų sruogomis.

Naujausia „Rakul Preet“ kolekcija „Sarees“ su vaizdais:

Čia yra geriausia „Rakul Preet“ saree kolekcija, kuri įkvėps.

1. Rakul Preet Singh Red Saree:

Rakul Preet Singh Red Saree

Ieškote romantiškos dienos žvilgsnio? Pažvelkite į šį „Rakul Preet Singh“ raudono saree įvaizdį ir jums tikrai patiks. Saree yra sukurta kraujo raudonos spalvos su šifono medžiaga. Paprastam saree yra gėlių dizainas aukso spalvos, atsitiktinai įstrigęs visoje paprastoje saree. Su dizainerio palaidine saree suteikia stulbinančią išvaizdą. Geriausiai tinka vestuvėms, šią saree taip pat galima nešiotis datomis ar kitais susibūrimais.

2. Rakul Preet Singh Black Saree:

Rakul Preet Singh juoda saree

Norite nemokamos saree išvaizdos? Išbandykite šį „Rakul Preet Singh“ juodos saree išvaizdą. Paprasta juoda saree šone yra rožinė dizainerio detalė, kad ji atrodytų kukliai. Vėlgi, visai saree taip pat suteikiamas storas rausvos ir auksinės spalvos kraštas su brokato piešiniais. Saree taip pat yra su auksiniais deimantais. Su rožine brokatine palaidine ši saree geriausiai tinka festivaliams ir vestuvėms.

3. Rakul Preet Singh Half Saree:

Rakul Preet Singh Half Saree

Ar rožinė yra jūsų mėgstamiausia spalva? Šis aktorės Rakul Preet Singh įvaizdis saree tikrai užkariaus jūsų širdį. „Saree“ suteikiamas pusiau saree dizainas, kai apatinei daliai suteikiama paprasta tekstūra su dideliais gėlių dizaino buttais auksine spalva. Naudojant panašią palaidinę, saree pallu auksinė juostelė atrodo panašiai. Saree yra pagaminta iš šilko medžiagos, o palu yra šifone.

4. Rakul Preet Singh Silk Saree:

Rakul Preet Singh Silk Saree

Puikiai suprojektuotas šilkas „Rakul saree“ sukurtas atsižvelgiant į pietinės Indijos dalies tradicijas ir kultūrą. Saree suteikia oranžinę spalvą, o kraštas pagamintas aukso spalvos siūlais. Pallui suteikiamas mėlynos šventyklos išvaizdos dizainas, kuris puikiai suteikia tikrą derinį su oranžine spalva. Centrinei saree daliai suteikiama paprasta tekstūra. „Saree“ geriausiai tinka festivalio išvaizdai, santuokoms ir net religinėms funkcijoms.

5. Rakul Preet Singh baltoje Saree:

Rakul Preet Singh White Saree

Mėgstate išbalti dėl išskirtinės išvaizdos? Šis „Saree“ dizaino „Rakul Preet Singh“ jums bus širdį veriantis. Saree yra pagamintas naudojant georgette medžiagą, kurios tekstūra yra beveik balta. Vėlgi, naudojant šviesiai rudą spalvą, saree taip pat yra patikrintas visos saree dizainas. Norėdami pridėti savo subtilų išvaizdą, saree suteikiamas šilko kraštas su geometrinėmis linijomis. Ši saree geriausiai tinka vakarėliams ir kitiems tokiems renginiams su madinga palaidine.

6. Rakul Preet Singh „Net Saree“:

Rakul Preet Singh „Net Saree“

Kalbant apie neto saree, šis „Saree“ įvaizdžio „Rakul“ yra gana mirtinas medžiagų ir saree spalvų derinys. Įkvėptas „DhupChav saree“ dizaino, ši saree yra pagaminta iš tinklinės medžiagos, o jai suteikiamas kūdikių rožinės ir pilkos spalvų derinys. Visa saree turi lengvą tekstūrą, kurioje darbas su saree atliekamas per pilkų ir auksinių siūlų siuvinėjimą. Šis dizainerio kūrinys geriausiai tinka priėmimams, vestuvėms, vakarėliams ir tt su gėlių šilko dizainerio palaidine.

7. Rakul Preet Singh Green Saree:

Rakul Preet Singh Green Saree

Tai paprasta, bet stilinga. Tai yra komentarai, kuriuos tikrai sulauksite, jei gausite panašią saree, kurią turi „Rakul Preet saree“ vaizdai. Pagaminta naudojant „Georgette“ medžiagą, „saree“ suteikia paprastą šviesiai žalią tekstūrą, pasižyminčią didžiausiu ryškumu. Kadangi saree yra visiškai paprasta ir turi mažą auksinę kraštinę, jos šilko dizainerio palaidinė ar broletinė palaidinė pagerintų išvaizdą. Ši saree nešiojimo lemputė geriausiai tinka kačiukams, vakarėliams ir mažiems renginiams.

8. Rakul Preet Singh geltonoje Saree:

Rakul Preet Singh geltonoje Saree

Norite turtingos išvaizdos net ir mažiausios funkcijos? Pažvelkite į šį „Rakul Preet Singh“ saree vaizduose ir tikrai to pareikalausite. Saree visiškai suteikiama geltona tekstūra su skirtingais atspalviais. Vėlgi, saree iš šifono suteikiama tradicinė išvaizda su auksiniu kraštu su rožiniu dizainu, kad būtų geriausias spalvų derinys. Ši graži saree geriausiai tinka bet kokioms mažoms ar didelėms funkcijoms, tokioms kaip vestuvės, sužadėtuvės, vakarėliai ir kt.

9. Rakul Preet Singh Kanchipuram Saree:

Rakul Preet Singh Kanchipuram Saree

„Kanchipuram sarees“ dėvėti suteikia tradicinę išvaizdą. Ir šios „Rakul Preet saree“ nuotraukos privers jus išprotėti, kad į savo kolekciją įtrauktumėte tradicinės temos saree. „Saree“ yra pagaminta iš gryno šilko, įvairių ryškių spalvų, tokių kaip rožinė, žalia, geltona ir tt Geriausia šventinei išvaizdai, ši saree yra dėvima šventėms, ypatingoms religinėms progoms ir santuokoms.

10. Rakul Preet Singh Blue Saree:

Rakul Preet Singh Blue Saree

Ar ieškote atspausdintų sarees? Ar peržiūrėjote šį „Rakul Preet Singh“ mėlyną saree vaizdą? Sukurta iš Georgette medžiagos, ši saree suteikia tamsiai mėlyną spalvą, o kraštinė – paprastą rausvą tekstūrą. Visa saree turi daugiaspalvius atspaudus, kurie daro saree matmenis. Vėlgi, visa saree taip pat turi tamsius atspaudus, kad atrodytų nuostabiai. Geriausia reguliariai dėvėti, ši lengva saree taip pat yra geriausia susibūrimams, mažiems renginiams, kačiukams, vakarėliams ir kt.

„Rakul“ visada išliko tendencija su šviesiomis sarees ryškiomis spalvomis. Taigi, jei ieškote ryškios, bet įmantrios saree, išbandykite „Rakul Preet Singh“ saree nuotraukų kolekciją, kad gautumėte geriausią savo drabužių spinta. Vėlgi, geriausia „Rakul saree“ pasirinkimo dalis yra ta, kad jūsų saree visada būtų derinama su dizainerio palaidine, net jei ji taip pat yra tiesiog atspausdinta. Palaidinės modeliai, kuriuos ji nešioja kartu su saree, labai padidina gražią saree išvaizdą. Taigi, kuri buvo jūsų mėgstamiausia saree iš kolekcijos? Bėk dėl jos šiandien.