Dažniausiai, kai kalbame apie Indijos kino industriją, pasaulio scenarijaus sąraše pirmauja B miesto aktorės. Tačiau mes praleidžiame nuostabią karštą Pietų Indijos aktorę ir tai, kad jiems trūksta verto pripažinimo visame pasaulyje. Iš savo talento, vaidybos, grožio, stiliaus pareiškimo ir meno Pietų Indijos aktorė neatsilieka nuo visos Indijos scenarijaus ir perspektyvų.

Šiandien mes norime jus supažindinti su nuostabiais pietų aktorės stiliais ir išvaizda. Jie valdo industriją visame telugų, kanadų, tamilų ir malajalių filmuose ir yra vienos geidžiamiausių aktorių.

10 karštų Pietų Indijos kino aktorių nuotraukų:

Mes surinkome naujausią ir geriausią Pietų Indijos karštą ir seksualią heroję aktorę su vaizdais ir nuotraukų galerija.

1. Pooja Hegde:

karšta Pietų Indijos aktorė

Pooja Hegde, nors ir gimė ir užaugo Mumbajuje, šiuo metu valdo Pietų kino industriją su daugybe filmų ir karjeros. Ji pateko į dėmesio centrą po „Mis Indija“ konkurso prieš dešimtmetį, ir nuo tada ji tik auga kino industrijoje. Šiuo metu ji daugiausia dėmesio skiria Tolivudo filmų pramonei ir yra žinoma dėl savo jaunatviškos ir patrauklios išvaizdos bei savo stiliumi ir grožiu. Jos elegantiška ir vakarietiško stiliaus apranga bei mada yra viena iš labiausiai pripažintų ir garsiausių. Ji taip pat yra viena karščiausių pietų aktorių.

2. Raashi Khanna:

seksuali Pietų Indijos aktorė

Raashi Khanna, gimusi Naujajame Delyje, yra dar viena šiuo metu populiarėjanti Telugų ir Tolivudo filmų pramonės aktorė. Ji kartu su garsiais Pietų Indijos herojais ir aktoriais pristato hitus. Raashi, žinoma dėl savo elegantiškos ir elegantiškos Indijos namų apyvokos išvaizdos ir grožio jausmo, visiškai sužavėjo mus savo klase ir nuostabiu nesenstančiu stiliumi. Ji yra viena karščiausių pietų herojės, jos apsirengimas ir stiliai yra įvairūs, nuo etninio drabužio iki vakarietiško stiliaus, ir ji visus prikausto. Nėra nieko, ko Raashi Khanna negalėtų elegantiškai nešioti!

3. Nidhi Agarwal:

karšta pietų aktorė saree

Nidhi Agarwal/Agerwal neseniai buvo rodomas telugų ir tamilų filmuose ir, kaip žinoma, atrodo dailiai ir gražiai, gaiviai. Per labai trumpą savo karjerą kino industrijoje Nidhi jau turi savo stiliaus pareiškimą ir be jokių pastangų. Ši drąsi pietų Indijos seksuali ir karšta herojė daugiausia pastebima karšto vakarietiško drabužio ir gražaus apsirengimo su šiuolaikinio ir modernaus stiliaus teiginiais.

4. „Rakul Preet“:

Pietų Indijos aktorės karšti vaizdai

Rakul Preet Singh iki šiol yra labai žinomas ir draugiškas veidas Pietų Indijos kino pramonėje, ypač telugų. Ji taip pat neseniai pateko į Bolivudo filmus, nors jos pagrindinis akcentas ir filmai yra Pietų filmai. „Rakul“ pakankamai gerai tinka tiek indiškiems „Desi“ avatarams, tiek vakarietiškam ir šiuolaikiškam stiliui. Ji yra žinoma dėl savo ryškių veido bruožų su gražiomis akimis ir nepamiršta tobulaus kūno sudėjimo.

5. Shanvi Sri:

Pietų herojė ir seksuali nuotrauka

Shanvi Srivatsava yra žinomas veidas pastaruosius penkerius metus tiek kanados, tiek telugų kino industrijose. Putojantis ir mielas gražus grožis yra visiškai spalvingas tiek etniniu, tiek vakarietišku apsirengimo stiliumi. Jos gražūs ir nuostabūs plaukai su apibrėžtomis išraiškomis vaidinant yra tai, dėl ko ji tikrai išsiskiria iš savo bendraamžių. Jos linksmas žvilgsnis ir ryškios akys iš tiesų žavi mus gana dažnai patekti į jos grožio gniaužtus. Ką manai apie ją, ar sutinki su mumis?!

6. Apsara Rani:

Pietų Indijos aktorė saree

Garbanotų plaukų grožis „Apsara Rani“ žavi kino industriją, ypač pastarųjų poros metų telugų filmus. Ji yra žinoma dėl labai drąsių pasirinkimų ir seksualios karštos išvaizdos aktorės srityje, ir mes taip pat negalime sulaukti jos grožio. „Apsara“ apsirengimo stilius dažnai buvo kalbamas mieste dėl drąsaus apsirengimo jausmo ir nepaprasto skonio šiuolaikinėje vakarietiškoje aprangoje ir mados pasaulyje. Jos darbas nusipelno plojimų, ir mes aiškiai matome, kaip ji palaipsniui auga su talentu ir grožiu.

7. Nivetha Pethuraj:

seksuali pietų herojė

Nivetha Pethuraj yra nuostabi Pietų Indijos aktorė, daugiausia susitelkusi tamilų kino industrijoje. Nuostabus Nivetha apsirengimo jausmas yra gana puikus – ji yra elegantiška, klasikinė ir žinoma dėl savo universalaus ir nesenstančio gražaus stiliaus. Mes dažnai mylime Nivetha etniniu drabužiu ir Indijos šiuolaikinio stiliaus teiginiais bei apsirengimu, ir ji atrodo kvėpuojanti ir puošni. Negalime atitraukti akių nuo jos, ir mums patinka, kaip ji laikui bėgant vystosi su savo mada ir grožiu. Ką manai apie ją?

8. Pragya Jaiswal:

karšta pietų herojė

Nors gimė šiaurinėje Indijos dalyje, Pragya Jaiswal yra žinoma dėl savo atsidavimo ir filmų telugų ir Pietų Indijos kino industrijoje. Jos namų išvaizda ir subtilus švelnus bei elegantiškas stiliaus pareiškimas išties žavi. Pragya atrodo nuostabiai su savo tradiciniu apsirengimo stiliumi, ir mes negalime įveikti jos gražios šypsenos ir ryškių akių. Mes mėgstame jos natūralų skonį ir apsirengimo jausmą su žavinga išvaizda ir grožiu.

9. Shruti Haasan:

pietų aktorės karšti vaizdai

Shruti Hasan yra superžvaigždės Kamal Hasan dukra, bet jau nekalbant apie tai, ji sukūrė savo vardą kino industrijoje. Skirtingi Shruti filmų pasirinkimai išskiria ją iš bendraamžių. Jos aptakus ir nuostabus grožis atrodo visiškai kvapą gniaužiantis, be to, laikui bėgant ji aiškiai vystėsi ir savo vaidyboje bei madoje. Šiuo metu ji daugiausia dėmesio skiria telugų ir tamilų kino pramonei.

10. Nayantara:

pietų herojės karšti vaizdai

Nayantara pirmiausia pasirodo malajalių, tamilų ir telugų kino industrijoje, ir ji yra visapusiška aktorė, turinti puikų talento, kūrybiškumo, grožio ir stiliaus jausmą. Dėl tos pačios priežasties ji taip pat labai gerai žinoma kaip šiuolaikinės kino eros superžvaigždė. Nayantara pasirenka filmus drąsiomis istorijomis ar siužetais ir dešimtmetį išsaugo savo vardą filmuose, turėdama savo talentą. Ji atrodo kvapą gniaužianti tiek tradiciniais, tiek etniniais, tiek vakarietiškais drabužiais ir puikiai dera pagal filmus. Ji tikrai nusipelno mūsų visų dėkingumo.

Tikimės, kad jums patiko tyrinėti šiuos gražius ir naujausius populiarius karštų Pietų Indijos aktorių sąrašus su nuotraukomis ir vaizdų galerija. Praneškite mums, kas yra jūsų mėgstamiausias tarp visų; norėtume išgirsti jūsų atsiliepimus.