Moterys gali būti nepakankamai atstovaujamos keliose srityse, ypač Indijoje, tačiau jos greitai kopia laiptais ir užima aukščiausias pozicijas keliuose segmentuose. Šios verslininkės Indijoje yra garsiausios verslininkės ir yra vienos turtingiausių. Jiems sekasi karjeroje ir verslo kelionėse, jie yra naujovių ir atitinkamų profesijų priešakyje.

Šiandien panagrinėkime šias populiariausias Indijos verslininkes. Jie yra lyderiai priešakyje, kurie yra aukšti kaip įkvėpimas daugeliui kitų moterų!

18 turtingiausių Indijos verslininkių Indijoje 2021 m.

Štai žinomos verslo moterys Indijoje yra gana populiarios įkvėpimo, verslo karjeros ir didelių pajamų.

1. Nita Ambani:

Turtingiausia verslo moteris Indijoje 2021 m

Nita Ambani populiariai vadinama pirmąja Indijos ponia. Ji yra verslo milžino Mukesho Ambani žmona ir yra verslo galybė šalyje. Ji yra „Reliance Foundation“ įkūrėja ir pirmininkė. Ji rūpinasi keliomis „Reliance“ įmonėmis ir veikla bei užsiima filantropine veikla. Jai netgi priklauso „Mumba Indians IPL“ komanda. 2020 m. Jos turtas ir bendra vertė yra apie 80 milijardų JAV dolerių. Ji yra viena turtingiausių pasaulyje.

2. Rošini Nadaras:

moterys verslininkės Indijoje

Roshni Nadar yra Shiv Nadar dukra ir yra HCL korporacijų generalinis direktorius. HCL yra pirmaujanti technologijų įmonių milžinė Indijoje. HCL korporacijos pirmiausia yra populiarios dėl savo technologinės bazės, ir ji yra strateginė verslininkė, žinoma dėl savo sprendimų ir sėkmingo įmonės valdymo. Ji taip pat yra „Shiv Nadar“ fondo patikėtinė ir prižiūri kelių mokyklų ir institutų veiklą šiuo pavadinimu. Jos grynoji vertė yra 4,9 mlrd. Ji yra žinoma kaip viena jauniausių sėkmingų verslininkių ir moterų verslininkių Indijoje.

3. Kiranas Mazumdar-Shaw:

sėkminga verslo moteris Indijoje

Kiranas Mazumdar-Shaw garsėja keliomis savybėmis. Ji yra ne tik pirmaujanti Indijos verslininkė, bet ir turtingiausia bei savarankiška asmenybė. Kaip ji cituoja, verslumas jai atsirado atsitiktinai, ir jai pasisekė turint įgūdžių ir žinių, kurios buvo įgytos praktiškai. Kiranas vadovauja biofarmacijos įmonei „Biocon“ ir yra viena iš kelių vaistų gamintojų lyderių. Kiran yra ne tik sėkminga verslininkė Indijoje; ji taip pat neseniai buvo įvertinta kaip 65 -oji galingiausia moteris visame pasaulyje. Apskaičiuota, kad jos grynoji vertė viršija 4,8 mlrd.

4. Zia Mody:

verslininkės Indijoje

Ar žinote, Zia Mody yra populiariausia Indijos įmonių teisininkė. Yra žinoma, kad ji dirba su didelėmis milžiniškomis korporacijomis ir sudaro puikius sandorius, įskaitant „Airtel“, „Schneider Electric“ ir kitus. Žinoma, kad ji yra arši Indijos verslininkė, vadovaujanti ir pasitikinti savimi, ir garsiai kalba apie keletą moterų priežasčių. Jai priklauso įmonė, kuri konsultuoja pirmaujančias korporacines įmones Indijoje ir net užsienyje. Jos grynoji vertė šiuo metu yra apie 5 milijonus JAV dolerių.

5. Suneetha Reddy:

moterų verslo lyderių Indijoje

Suneetha Reddy jau yra garsi moteris verslininkė Indijoje, atsižvelgiant į milžiniškos ir pirmaujančios ligoninių tinklo visoje šalyje generalinę direktorę. Suneetha Reddy yra tarp geriausių žmonių, sukūrusių „Apollo“ ligoninių tinklą. Ji užsiima medicinos srities verslu nuo pat jaunesnės amžiaus grupės ir tik nuo tada sėkmingai dirba. Ji nepaprastai išaugo farmacijos sektoriuje ir dabar yra viena iš galingiausių verslininkių ir jaunų verslininkių Indijoje.

6. Smita V Krišna:

sėkmingų verslininkių Indijoje

Smitha V Crishna kilusi iš Godrej šeimos ir yra įpėdinė. Ji yra grupės „Godrej“, kuriai vadovauja kartu su broliais, įpėdinė. Ji rūpinasi plataus vartojimo prekių įmonės valdymu ir veikla bei yra žinoma dėl savo efektyvumo ir įgūdžių. Šiuo metu jos grynoji vertė viršija 4,7 mlrd.

7. Manju Deshbandhu Gupta:

Indijos verslininkių sąrašas

Manju Deshbandhu Gupta yra „Lupin limited“ pirmininkas. Ji yra Deshbandhu Gupta žmona ir kartu su juo vadovauja bendrovei daugiau nei 40 metų. „Lupin“ specializuojasi kaip pasaulinė farmacijos kompanija ir yra pripažinta visame pasaulyje, nes sutelkia dėmesį į sveikatos priežiūros gerinimą. Šiuo metu ji prižiūri operacijas ir yra žinoma kaip sėkminga moteris Indijoje. Manju Deshbandhu Gupta apytikslė grynoji vertė viršija 3,3 mlrd.

8. Leena Gandhi Tiwari:

ponia verslininkė Indijoje

Leena Gandhi Tiwari yra farmacijos kompanijos USV pirmininkė. USV garsėja tuo, kad gamina generinius vaistus, kuriuose yra kietų geriamųjų vaistų, injekcinių preparatų, peptidų ir biologiškai panašių vaistų. Leena efektyviai vadovauja įmonei kelis dešimtmečius ir yra giriama už savo vadovavimo įgūdžius ir profesionalumą. Neseniai ji tapo sėkminga verslininke Indijoje, o jos grynoji vertė viršija 2,1 mlrd. Leena yra viena iš populiariausių ir populiariausių jaunų moterų verslininkių Indijoje.

9. Radha Vembu:

Indijos verslininkė

Radha Vemnu yra žinoma Indijos verslininkė. Ji yra „Corpus Corporation“ direktorė ir žinoma, kad ji turi daugumą Indijos programinės įrangos kūrimo bendrovės „Zoho Corporation“ akcijų. Radha Vembu, kaip verslininko, grynoji vertė viršija 1,7 mlrd.

10. G Anuradha:

žinomos verslo moterys Indijoje

Anuradha yra GV Prasad žmona, kuri yra atitinkamai dr. Reddy laboratorijų pirmininkė ir generalinė direktorė. Ji taip pat yra laboratorijų vadovė ir patikėtinė. Anuradha taip pat įkūrė Indijos tradicijas propaguojančią organizaciją „Saptarini“. Neseniai ji buvo iškviesta tarp įtakingų verslininkių Indijoje ir jos grynoji vertė viršija 1,5 mlrd.

11. Kavitha Yadupati Singhania:

verslo mergina Indijoje

Kavitha Yadupati Singhania yra „JK Cement“ valdybos narė ir yra pramonininko ir verslininko Yadupati Singhania žmona. Kavita turi didžiąją dalį „JK Cement“ akcijų. Bendrovė daugiausia dėmesio skiria statybinių medžiagų sektoriui ir turi verslą, susijusį su cementu. Jis įsikūręs Kanpure. Ji taip pat yra „Epress“ infrastruktūros kūrėjo direktorė. Teigiama, kad jos grynoji vertė yra daugiau nei 1,4 mlrd.

12. Anu Aga:

geriausios verslininkės Indijoje

Anu Aga yra verslininkė ir verslininkė, taip pat socialinė veikla. Anu Aga užsiima energetikos ir aplinkos inžinerijos verslu ir turi daugumą „Thermax“ bendrovės akcijų. Ji buvo bendrovės pirmininkė daugiau nei 8 metus iki 2004 m. Ji taip pat užsiima „Thermax“ socialinės iniciatyvos fondo veikla ir dirba vadovaujant mokykloms keliuose regionuose, kad padėtų neturtingiems vaikams. Anu dažnai vertinama už neįtikėtiną ryžtą ir jėgą bei nenatūralias lyderio savybes perėmus įmonę po staigaus vyro mirties. Jos grynoji vertė viršija 1,1 milijardo JAV dolerių.

13. Renu Munjal:

sėkmingiausios verslininkės Indijoje

Renu Munjal yra bendrovės „Hero FinCorp“ generalinis direktorius. Ji taip pat buvo buvusi tos pačios įmonės vykdančioji direktorė. Renu taip pat yra gerai žinomas dėl kelių ĮSA projektų, kurie steigia ir vykdo tą patį moterų įgalinimo ir profesinio mokymo centrams. Ji taip pat yra „Easy Bill“ valdybos direktorė. Jos grynoji vertė yra apie 1,1 milijardo JAV dolerių.

14. Kalpana Apurva Parekh:

Kalpana Apurva Parekh yra Pidilite pramonės įkūrėja. Verslas užsiima klijų gamyba ir yra Indijos rinkos lyderis. Kalpana yra tos pačios įmonės įkūrėjos Madhukar Parekh dukra. Jos grynoji vertė yra apie 1 milijardą JAV dolerių.

15. Nilima Motaparti:

gražios jaunos verslininkės Indijoje

NilimaMotaparti yra „Divis“ laboratorijų, įsikūrusių Haidarabade, direktorius. Ji administruoja ir nagrinėja visus laboratorijų veiklos aspektus. Ji taip pat yra kelių kitų technologijų ir farmacijos milžinų bei kompanijų Pietų Indijoje ir aplink ją valdybos narė. „Nilima“ šioje srityje turi daugiau nei penkerių metų nacionalinę ir tarptautinę patirtį. Jos grynoji vertė viršija 18 620 mln. INR.

16. Mallika Chirayu Amin:

turtingiausios verslininkės Indijoje

Mallika yra verslo milžino Chirayu Amino, kuris yra „Alembic Pharmaceuticals“ generalinis direktorius ir vadovas, žmona. Mallika užima bendrovės generalinio direktoriaus, vykdomojo direktoriaus ir MD pareigas. Ji taip pat bendradarbiauja su kitomis įmonėmis, tokiomis kaip „Sierra Healthcare“ ir „Sierra Investments“. Jos grynoji vertė yra 7 570 INR.

17. „Falguni Nayyar“:

18 geriausių verslo moterų Indijoje

Falguni Nayyar yra Indijos elektroninės prekybos milžinės „Nykaa“ generalinis direktorius, orientuotas į moterų kosmetiką ir pagrindinius dalykus. Falguni pati įkūrė šią įmonę dar 2012 m. Ir pati perėmė Indijos grožio pramonės kūrimą. Nors ji pradėjo veikti tik kaip kosmetikos grožio mažmenininkė, vėliau bendrovė išplėtė ir kitus gyvenimo būdo produktus. Šiuo metu ji sėkmingai vadovauja įmonei, kurios vertė viršija 1,2 mlrd. „Falguni“ grynoji vertė yra 5410 mln. INR.

18. Jayshree Ullal:

Jayshree Ullal

Jayshree Ullal yra „Arista“ tinklų generalinis direktorius ir prezidentas, dirbantis prie tinklo tinklo duomenų centro. Jayshree kilęs iš Indijos ir išvyko į JAV studijuoti elektros inžinerijos. Po studijų ji pradėjo dirbti su kitomis įmonėmis prieš įkurdama ir įkurdama savo įmonę. Ji nuolat dirba šioje įmonėje tarp abiejų šalių. Jos grynoji vertė viršija 1,4 mlrd.

Šios verslininkės Indijoje mums įkvepia. Jų atkaklumas ir pasitikėjimas asmenybe bei charizma privertė juos pasiekti sėkmę savo srityse. Tikimės, kad jums taip pat patiko žinoti apie šias puikias asmenybes, kaip ir mums. Praneškite mums savo mintis!