Kadangi „Bahubali“ franšizė buvo nepaprastai sėkminga, Prabhas nebuvo visiškai atsigręžęs. Jo gerbėjų ir gerbėjų gerbiamai vadinamas „Brangioji“, Prabhas dabar tapo prekės ženklu kino pramonėje. Taip pat stebina tai, kaip šis, kadaise sunkiai besielgiantis aktorius, dabar net didieji Bolivudo chanai nustūmė į šalį ir tapo Indijos žvaigžde Nr.!

prabhas nuotraukos

Gimęs pilnu vardu Venkata Satyanarayana Prabhas Raju Uppalapati, Prabhas kilęs iš šeimos, kuri jau turėjo pėdsakų telugų kino industrijoje. Jo tėvas, vėlyvasis Uppalapati Suryanarayana Raju buvo garsus prodiuseris, o jo motina Siva Kumari – namų šeimininkė. Jis taip pat turi du brolius ir seseris – Pramodą Uppalapati, jo vyresnįjį brolį ir Pragathi, vyresnę seserį. Didžiausia jo stiprybė – gimimas kaip sukilėlių žvaigždės Uppalapati Krishnam Raju sūnėnas, per savo aktorės karjerą nusifilmavęs daugiau nei 183 filmuose.

Prabhas vaško statula Madame Tussauds Bankokas

Slinkite žemyn, kad pamatytumėte geriausią aktoriaus Prabhas nuotraukų kolekciją! Sužinokite visas įdomias jo asmeninio gyvenimo ir karjeros detales.

Aktoriaus Prabhaso biografija:

Prabhaso amžius ir gimimo vieta:

Prabhas dabar yra 41 metų. Jis gimė 1979 m. Madras (dabar Chennai) Tamilnadu ir spalio 23 d. Švenčia savo gimtadienį. Vėliau Prabhasų šeima persikėlė į Haidarabadą, nes jo tėvas kūrė filmus Telugų pramonėje. Jo gimtoji vieta yra Bhimavaramas, o jo gimtoji kalba yra telugų. Jis yra induistas pagal gimimą ir priklauso Kshatriya kastai. Šiuo metu Prabhas gyvena Jubilee Hills mieste, Haidarabade.

prabhas gimtadienio nuotraukos

Prabhas švietimas:

Prabhas mokėsi Bhimavaramo DNR mokykloje. Btech studijas jis baigė Chaitanya inžinerijos koledže Haidarabade. Nuo vaikystės Prabhas norėjo būti verslininkas ir niekada neketino įeiti į filmų karalystę, tačiau likimas jam turėjo ką nors kita!

prabhas vaizdai

Fizinė išvaizda:

Herojus Prabhas yra žinomas dėl savo mačo kūno ir žudiko išvaizdos! Jis yra vienas aukščiausių Tolivudo aktorių ir yra 6 pėdų 2 colių ūgio. Jo kūno svoris yra maždaug. 95 kg ir jo gyvybinė statistika yra 45 coliai (krūtinė), 16 colių (bicepsas) ir 35 coliai (juosmuo). Jis turi rudas akis ir juodus banguotus plaukus.

prabhas nuotraukos hd

Prabhas pomėgiai:

„Sahoo prabhas“ yra visiškas maistas ir mėgsta naminį maistą. Jis net vaišina savo žvaigždes gardžiais „Godavari“ stiliaus ne vegetariškais patiekalais. Jis ypatingai mėgsta Biryani ir aštrų maistą. Atsižvelgdamas į kitus savo pomėgius, mūsų brangusis mėgsta skaityti, žiūrėti filmus ir žaisti tinklinį. Jo mėgstamiausi kino menininkai yra Robertas De Niro, Raveena Tandon, Deepika Padukone, Shriya Saran ir Trisha Krishnan. Londonas yra jo populiariausia atostogų vieta, o juoda – jo mėgstamiausia spalva.

prabhas hd vaizdai

Prabhas socialinė žiniasklaida:

Būdamas drovus žmogus, Prabhas niekada nesileido rimtai į socialinę žiniasklaidą. Tačiau dėl savo gerbėjų jis padarė didžiulį įrašą „Instagram“, kuris vos per kelias valandas atidaręs paskyrą matė apie 70 tūkst. Nors kitose platformose nėra paskyrų, galime pamatyti daugybę jo vardo puslapių, kuriuos valdo jo gerbėjai.

prabhas nuotraukos

Brangioji Prabhas filmografija:

Nuo kovojančio aktoriaus iki didžiausios Indijos žvaigždės Bahubali prabhas dabar yra žinomas vardas Indijos kino pramonėje. Jis taip pat yra pirmasis Pietų Indijos aktorius, užsidirbęs vietą visame pasaulyje žinomame vaško muziejuje „Madame Tussauds“. Pažvelkime į šią kino kelionę ir apie naujausias Prabhas naujienas.

Nuo debiuto Eshwar iki būsimo Radhe Shyam:

Prabhas įžengė į Tolivudą 2002 m., O pirmasis filmas „Eeshwar ir Raghavendra“ buvo jo antrasis filmas. Tačiau abu šie filmavimai nesužavėjo publikos. Tačiau 2004 -ieji savo karjerą pakeitė su filmu „Varsham“. Po šios didžiulės kasos sėkmės vėl sekė šnipštas – „Adavi Ramudu“ ir „Chakram“. 2005 m. Jis buvo išleistas filme „Chatrapathi“, režisuotame S.S. Rajamouli, kuris liudijo kolekcijas kaip niekada anksčiau. Kiti populiarūs jo filmai yra „Bujjigadu“, „Munna“, „Billa“, „Darling“, „Mr.Perfect“, „Mirchi“. Tada, 2015 m., Prasidėjo jo epinė kelionė magum opus „Bahubali“, kur jis tapo vienos nakties sensacija ir apie jį kalbėjo visa tauta. 2017-aisiais jo 5-erių metų darbas su prekės ženklu baigėsi tęsiniu „Bahubali-2“. Vėliau, 2019 m., Jis buvo nufilmuotas filme „Sahoo“, kuris yra trečias brangiausias Indijos filmas. Dabar jis sugalvojo kitus savo filmus „Radhe Shyam“ ir „Salaar“ 2021 m.

prabhas hd tapetai

„Prabhas“ apdovanojimai ir apdovanojimai:

Pirmoji jaunosios sukilėlių žvaigždės nominacija buvo 2004 m. Už filmą „Varsham“. Jis varžėsi dėl „Filmfare“ apdovanojimo už geriausią aktorių – telugų. Net 2005 m. Jis buvo nominuotas tam pačiam apdovanojimui, tačiau negalėjo laimėti abu kartus. 2010 metais jo svajonė išsipildė pirmą kartą laimėjus „Cine Maa“ apdovanojimą kaip geriausias aktorius (žiuri). Jis taip pat pelnė „Nandi apdovanojimą už geriausią aktorių“ už „Mirchi“. Jis taip pat buvo nominuotas „Geriausio aktoriaus“ kategorijai „Bahubali“ serijoje.

Prabhas filmų sąrašas

Kiti filmai „Prabhas“:

Spėjama, kad kitas „Prabhas“ filmas bus išleistas 2021 metais ir pavadintas „Radhe Shyam“. Pooja Hedge vaidina pagrindinį vaidmenį. Šią periodinę meilės istoriją režisuos K.K.Radha Krišna, vadovaujamas U.V. Kūrybos reklama. Tikimasi, kad filmas bus išleistas trimis kalbomis- telugų, hindi ir tamilų. Be to, Prabhas pasirašė dar du prestižinius projektus, vienas yra „Adipurush“ su režisieriumi Om Raut. Ir dar vienas filmas su režisieriumi Prashanth Neel.

Prabhas nuotraukos: 20 retų ir nematytų aktoriaus Prabhas nuotraukų

Sužinokite keletą įdomių herojaus Prabhaso nuotraukų jo ankstyvosiomis dienomis ir peržiūrėkite jo naujausias tikras nuotraukas.

1. 6 mėnesių amžiaus Prabhas:

prabhas vaikystės nuotraukos

Ar galite net patikėti, kad ši šešių mėnesių neklaužada Krišna yra dabartinis macho Prabhas? Apsirengusi motina, mažoji žvaigždė, atrodo, mėgaujasi visu nusipelniusiu dėmesiu!

2. Prabhas Childwood nuotrauka:

Prabhas stiliaus nuotraukos

Nuo vaikystės Prabhas parodė visus bruožus, kurių reikia norint tapti dailininku. Jis visada ramus ir nusiteikęs. Net nuotraukose galime pastebėti jo džentelmeno savybes.

3. Prabhas su Krišnamraju žmona:

prabhas hd nuotraukos

Prabhas palaiko labai ypatingus santykius su savo pedhamma Shyamala Devi, Krišnam Raju žmona. Čia matomas duetas, kartu švenčiantis savo „Diwali“. Mums patinka jo etninė apranga!

4. Prabhas su tėčiu:

prabhas mielosios nuotraukos

Tarp nedaugelio Prabhaso vaikystės nuotraukų ši vieta užima ypatingą vietą. Priežastis yra jo tėvas, kuris labai mylėjo savo berniuką ir visada rodė jam didžiulę meilę.

5. Pozavimas studijoje:

prabhas mieli vaizdai

Vilkintis „Safari“ kostiumą šis mielas vaikinas šypsosi operatoriui. Tais laikais buvo formalumas padaryti portretą gėlių fone. Sunku patikėti, kad tai mūsų Brangieji Prabhas!

6. Prabhas Killer atrodo:

tapetai prabhas nuotraukos

Atrodo, kad Prabhas užsimena apie savo būsimą fantaziją! Gražus berniukas yra puikus užraktų kūrėjas ir ši šiek tiek suaugusi nuotrauka verčia susimąstyti, kas slypi už jo paslaptingos šypsenos!

7. Vaikinas šioje paauglystėje:

prabhas tapetai

Atrodo, kad Prabhas iš tikinčio berniuko tapo gražiu vaikinu. Čia matomas paveikslas su jo dėdė, šio gyvenimo paauglystės pabaigoje.

8. Prabhas mokyklos nuotrauka:

sahoo prabhas nuotraukos

Ar kada susimąstėte, kaip atrodė jūsų mėgstamiausias kuokštas jo mokyklos laikais? Ši paso dydžio nuotrauka viską pasako! Jis turi nuoširdžią išvaizdą, tvarkingą šukuoseną. Tikriausiai viena iš brangiausių jo atminties knygos nuotraukų!

9. Prabhas su mama:

herojų prabhas nuotraukos

Čia yra chatrapathi prabhas su mama Siva Kumari. Mylintis sūnus mato meilę savo brangiausiai mamai. Ji visada buvo jo stiprybės ramstis ir visada jį palaiko.

10. Prabhas dirba su tėvu:

prabhas karštos nuotraukos

Ši nuotrauka daryta pradiniuose karjeros etapuose. Sūnui pasididžiavimo akimirka pozuoti kartu su savo prodiuseriu tėčiu, tiesiog rinkiniuose. Ko dar gali norėti tėvas?

11. Prabhasų šeima:

prabhas nuotraukų galerija

Nereikia nė sakyti, kad Prabhas yra labiausiai lepinamas vaikas šeimoje. Jis visada buvo labai ypatingai traktuojamas iš savo artimų pusbrolių ir giminaičių. Net Prabhas nepalieka galimybės su jais susirinkti.

12. Prabhas su Chiranjeevi:

prabhas stilingos nuotraukos

Varshamas yra vienas didžiausių komercinių aktorių prabhasų, kuris jam suteikė labai reikalingą pertrauką. 25 metų kylanti žvaigždė kartu su Megasare Chiranjeevi švenčia savo 175 dienų šventę.

Prabhas su Ram Charan tėvu

13. Prabhas ir Maheshbabu:

prabhas nuotraukos

Ši nuotrauka neabejotinai sugrąžins mus į laikus, kai Prabhas ir Mahesh babu tik kūrė sau nišą. Panašu, kad dvi būsimos superžvaigždės yra įsitraukusios į gilią diskusiją!

14. Prabhas sporto salėje:

prabhas herojus nuotrauka

Prabhas yra pasiryžęs atlikti bet kokį jam skirtą vaidmenį ir sunkiai dirba tiek ekrane, tiek ne ekrane. Čia matote nuotrauką iš vienos iš jo ankstyvųjų dienų, einančios sporto salėje ir keliančios mums pagrindinius kūno rengybos tikslus!

15. Prabhas namuose:

prabhas grazios nuotraukos

Šioje nuotraukoje Prabhas atrodo toks kietas kaip agurkas! Atrodo, kad jis atvėsta savo mini baseine namuose. Kai du pokalbiai vyksta lygiagrečiai, mes stebimės, kas tie laimingieji?

16. Prabhas ir Anuška:

prabhas geriausios nuotraukos

Visi žinome, kokią meilę Prabhas turi Anuška. Nors jų nuotraukos audringai fotografuoja internetą, ši reta Devasenos nuotrauka, kurioje jos nuotraukos rodomos Amarendrai Bahubali, yra gana linksma!

17. Prabhas gimtadienio šokis:

prabhas tikros nuotraukos

Štai dar viena nuotrauka, atskleidžianti „vakarėlio“ pusę Prabhas. Atrodo, kad jis yra linksmai geros nuotaikos, kartu su savo dėde atlieka Gangnamo šokį. Tai tikrai privers jo gerbėjus išprotėti!

18. Prabhas ir Rana Daggubati:

Bahubali garso funkcija

Prabhas ir Rana neseniai dalyvavo „Babubali“ sėkmės vakarėlyje, kurį organizavo „B-Town“. Čia pastebėti du berniukai, kurie didžiuodavosi telugų industrija savo pasirodymais, kurie buvo didesni už gyvenimą.

19. Prabhas ir Shraddha Kapoor:

prabhas naujausios nuotraukos

Tai viena iš naujų „Saho Prabhas“ nuotraukų, kuri tikrai privers visus alpti! „Sahoo“ žvaigždė čia atrodo kaip svajonė. Jis pozuoja su savo žvaigžde Shraddha Kapoor ir režisieriumi Sujeeth. Ar tai neleidžia jums pavydėti žaliai?

Prabhas Adipuruše

Prabhas ir ministras pirmininkas Modi:

Aktorius Prabhas su Modi Ji

Prabhas ir Karan Johar:

Karanas Joharas ir Prabhas

Prabhas su Charmi augintiniu:

Prabhas su augintiniu

Prabhas naujas automobilis:

Prabhas naujas automobilis

Naujo Prabho filmo išvaizda:

Prabhas nauja filmo išvaizda

„Prabhas“ naujo filmo išvaizda

Prabhas RRR komandoje:

Prabhas ir Rrr filmų komanda

Prabhas su Tolivudo pramone:

Prabhas su Tollywood pramone

Šio vaikino gyvenime yra daug kitų įsimintinų įvykių ir gerų laikų, tačiau mes turėjome išrinkti rečiausią iš retų jums. Prabhas neabejotinai yra viena iš perspektyviausių Indijos žvaigždžių ir mes linkime pasiekti naujų aukštumų. Ar būgno gyvenime, ar realiai, jis liks mūsų mėgstamiausias „Brangioji“! Norėdami pamatyti daugiau naujausių „Prabhas“ nuotraukų, galite sekti jo socialinės žiniasklaidos rankenas.