Tailando kino pramonė, vadinama „Tailando kinu“, gali būti ne tokia populiari kaip jos Azijos kolegos, tokios kaip Indija, Korėja ar Japonija. Tačiau kuriant pasaulinio dėmesio sulaukusius kokybiškus filmus pramonė išlieka nepakankama. Nuo veiksmo iki komedijos, romantikos iki epo ir komedijos – tailandietiški filmai yra platinami įvairiose nišose, kad pralinksmintų jo auditoriją. Tailando aktorių grožis, be įdomių siužetų ir gerai atliktų sekų, yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl kino mylėtojai veržiasi į teatrus.

Nors tai nėra taip gerai žinoma išoriniam pasauliui, tajų aktorės yra laikomos puošnumo ir nepriekaištingo išraiškos pavyzdžiu..

Čia pateikiama informacija apie 15 geriausių jaunų tailandiečių aktorių, kurios lėtai sulaukia dėmesio ir tarptautiniuose forumuose!

15 karščiausių aktorių Bankoke, Tailande 2021 m.

Laikas susitikti su šiomis nuostabiomis Tailando divomis ir sužinoti keletą įdomių smulkmenų apie jas:

1. Yaya Urasayya:

UrsayyaSperbund, populiariai žinoma kaip „Yaya“, yra viena populiariausių Tailando aktorių. Diva yra pusiau tajų ir pusiau norvegų kilmės, puikiai derinanti grožį ir aktorinius sugebėjimus. Yaya yra pirmoji Tailando įžymybė, pasirodžiusi JAV žurnale „Vogue“, taip pat žinoma kaip „vedėjų karalienė“, pasirodžiusi daugiau nei 30 reklamų.

Yaya Urasayya

Yaya debiutavo 2008 m., Kai vos negalėjo kalbėti tajų kalba. Tačiau iki 2010 m. Ji tapo nacionaline sensacija už savo vaidmenį „Jeed“ filme „Duang Jai Akkanee“. Padedama dėstytojos ji įvaldė tailandiečių kalbą, kuri dar labiau pelnė jos gerbėjų ratą.

2. Mai Davika:

Mai Devika Hoorne, dar žinoma kaip Mai, yra dar viena populiari Tailando aktorė, kuri savo aktorinę kelionę pradėjo 2010 m., Atlikdama pagrindinį vaidmenį televizijos dramose. Paragavusi sėkmės mažų ekranų pramonėje, Mai buvo dalis tokių populiarių filmų kaip „Širdies priepuolis“ ir „Staiga dvidešimt“.

Mai Davika

Pusė belgų ir pusiau tailandiečių aktorė pritarė daugeliui prabangių tarptautinių prekės ženklų, tokių kaip „L’Oreal“, „Michael Kors“, „Dolce“ ir „Gabbana et cetera“. Ji pelnė daugybę apdovanojimų ir apdovanojimų už įtikinamus pasirodymus ir spalvingą išvaizdą.

3. Bella Ranee:

Bella Ranee arba Ranee Campbell yra pusiau tajų pusiau britų aktorė, tapusi modeliu, debiutavusi 2011 m. Pasirašius sutartį su „Channel 3“, Ranee atliko pagrindinį vaidmenį filme „Porn Prom Onlaweng“. Ši televizijos drama 2013 m. Užėmė 5 vietą tarp visų kitų kanalo dramų. Tais pačiais metais Bella atliko elegantiškos ponios vaidmenį populiariojoje periodinėje dramoje „Look Tard“..

Bella Ranee

Dėl savo sugebėjimo lengvai prisitaikyti prie personažų, ypač „Periodinėse dramose“, ji tapo viena geidžiamiausių šalies aktorių. Bella laimėjo keletą apdovanojimų, tokių kaip „Populiari aktorė moteris“, „Kylanti žvaigždė“, „Nuostabi aktorė“ ir kt.

4. Baifernas Pimčanokas:

„PimchanokLuevisadpaibu“, taip pat žinoma kaip „Baifern“, yra viena garsiausių tailandiečių aktorių, debiutavusių 2010 m. Ji pasirašė sutartį, kurios kanalas nuo 7 iki 2010 m. Iki 2016 m. Per tą laiką ji pasirodė daugelyje serialų, tokių kaip „Wai Puan Guan „Lah Fun“, „Arsoon Noy NaiTakieng Kaew“, „Banlang Hong“ ir kt..

Baifernas Pimčanokas

Nuo 2017 m. Baifern įsitraukė į „Freelancing“, norėdama ištirti įvairius žanrus, kad patobulintų savo aktorinius įgūdžius. Ji du kartus laimėjo „Nataraja“ apdovanojimą 2017 ir 2020 metais už vaidmenis filmuose „Lhong Fai“ ir „Fallen Leaves“..

5. Mookda Narinrak:

„MookdaNarirank“ yra nenugalimas puikaus kūno ir lygaus stiklo, kaip oda, derinys. Tai daugelio Tailando žmonių širdis. Mookda, buvusi Tailando „Miss“ komanda, į pramogų industriją įstojo 2016 m. Būdama puikus šokis, 2012 m. Mookda laimėjo garsųjį šokių konkursą „To Be Number One Idol“.

Mookda Narinrak

Jos kelionė kino industrijoje prasidėjo 2016 m., Kai buvo pasirašyta sutartis su „Channel 7“. Ji gavo daug pamišimo dėl vaidmens filme „Mussaya“, po kurio jos kino karjera padarė didelį šuolį. 2020 metais Mookda pratęsė sutartį su CH7 dar 5 metams.

6. Patcharapa Chaichua:

Nepaisant keturiasdešimties metų, PatcharapaChaichua vis dar karaliauja kaip viena karščiausių Tailando aktorių. Gimusi Bankoke, Patcharapa įstojo į grožio ir pramogų industriją 1997 m. Ji laimėjo konkursą pavadinimu „HACKS“. 2003 m. Patcharapa atliko pagrindinį vaidmenį filme „So Sanae Ha“, už kurį 2003 m. Laimėjo TOP apdovanojimą kaip geriausia aktorė.

Patcharapa Chaichua

Patcharapa, pravarde Aum, trejus metus iš eilės (2004–2007 m.) Taip pat buvo išrinkta kaip seksualiausia FHM moteris. Be vaidybos, ji taip pat turi verslumo dvasią ir pateko į verslo pasaulį. Šiuo metu ji vadovauja restoranui ir kvepalų prekės ženklui, kuris yra pirmasis Tailande „Celeb“ priklausantis prekės ženklas, pagamintas Prancūzijoje.

7. Araya A. Hargate:

Araya Alberta Hargate yra populiari jauna tailandiečių aktorė, modelis ir televizijos asmenybė. Araya, pravarde Chompoo, yra tajų, laoso ir britų kilmės. Ji atsikvėpė 1998 metais, laimėjusi grožio pedantišką „Miss Motor Show“ konkursą. Jos vaidmuo sėkmingoje „Channel 7“ muilo operoje „PlengPrai“ tapo populiariu šalies vardu.

Araya A. Hargate

Araya yra grožio ir talento mišinys. Jos pieniškai balta oda ir trapi kūno sudėjimas uždirbo daugybę modeliavimo užduočių kartu su aktoriniais projektais. Ji yra vadinama „Fashionista“ ir „Aukštosios mados karaliene“ už savo pasirinkimą ir žudikišką išvaizdą!

8. Aom Sushar:

SusharManaying, populiariai žinoma kaip „AomSushar“, yra viena garsiausių jaunosios kartos Tailando aktorių. Sushar ne tik užėmė aukščiausias pozicijas savo šalyje, bet ir užėmė aukštą vietą kitose Azijos šalyse, ypač Kinijoje. Jos kilmė iš Kinijos yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl ji buvo priimta už jos ribų.

Aom Sushar

Sushar debiutavo 2008 m., O „pyrago“ vaidmuo Tailando lesbiečių filme „Taip arba ne“ pelnė greitą šlovę ir pripažinimą. Jai nereikėjo daug vargti, kad gautų gerus vaidmenis, o jos dėmesio verti filmai yra „Full House“, „Haunted Road 2“, „Hashima Project“ ir kt..

9. Kao Supassara:

„Thanachart“ arba „Kao Supassara“ yra viena gražiausių Tailando modelių aktorių, debiutavusių 2011 m. Jos pasirodymas filme „Luang Ta Mahachon“ pelnė greitą gerbėjų ir kanalų operatorių dėmesį. 2016 metais ji pasirašė sutartį su vienu iš pirmaujančių Tailando kanalų „Channel 6“, kad jos karjeros grafikas būtų stabilus.

Kao Supassara

Kao vaidmuo „Suam“ filme „Khao Waan Hai Noo Pen Sai Lub“ pagerino jos, kaip aktorės, reitingus ir atvėrė geras galimybes. Be filmų, Kao taip pat pasirodė populiariose televizijos laidose, tokiose kaip „Frozen Hormones“ ir „Hormones: Next Gen“, kurios dar labiau priartino ją prie savo auditorijos.

10. Mew Nittha:

NitthaJirayungyurn, populiariai žinoma kaip „Mew“, yra dar viena garsi tailandiečių aktorė pagal sutartį su „Channel 3“. Ji pirmą kartą pasirodė dramoje „Khun Chai Pawornruj“, kuri akimirksniu nusipelnė jos šlovės ir dėmesio. Ji vaidino maždaug 7 dramose, todėl tapo viena geidžiamiausių Tailando veidų.

Mew Nittha

Šis Bankoke gimęs gražuolis pasirodė keliuose filmuose ir muzikiniuose vaizdo įrašuose kartu su daugeliu komercinių reklamos filmų. 2020 metais ji ištekėjo už aukso prekiautojo ir verslininko „TharaphutKuhapremkit“.

11. Woranuch Bhirombhakdi:

WoranuchBhirombhakdi, pravarde „Nune“, yra populiari Tailando aktorė, pasirodžiusi keliuose filmuose ir Tailando muilo operose. Pirmasis jos vaidmuo filme „Lakorn“ (TV serialas) „Pob Pee Fa“ laikomas vienu baisiausių jos karjeros vaidmenų. Mergaitė savo aktorinę kelionę pradėjo 1995 metais ir pasirodė apie 40 dramų bei 2 vaidybiniuose filmuose.

Woranuch Bhirombhakdi

Kartu su savo vaidyba pelniusi didžiulį vardą ir šlovę, Nune taip pat laimėjo keletą nominacijų ir net apdovanojimų. 2004 m. Ji laimėjo „geriausios pagrindinės aktorės apdovanojimą“ už „Mae Ai SaeEun“.

12. Natapohn Tameeruks:

NatapohnTameeruks, taip pat žinomas kaip „Taew“, yra tajų ir kinų kilmės. Ji išgarsėjo pasirodžiusi Kinijos pieno gamintojo reklamoje. Jos stulbinančiai graži išvaizda ir žavi asmenybė padarė ją akimirksniu džiuginančią minią. Ji pasirašė sutartį su „Channel 3“ ir buvo daugelio geriausiai įvertintų TV laidų ir filmų dalis.

Natapohn Tameeruks

Natapohn laimėjo „Kylančios moters žvaigždės“ apdovanojimą 2008 m. Ir per savo karjerą gavo daug daugiau apdovanojimų ir nominacijų. 2020 metais ji ir JirayuTangarisuk laimėjo „Thai Crazy Awards“ geriausios poros apdovanojimą.

13. Ann Thongprasom:

Anne Thongprasom yra viena iš pirmaujančių Tailando aktorių, kuri yra nenugalimas grožio ir aktorinio meistriškumo derinys. Ši Bankoke gimusi televizijos aktorė-sperma šeimininkė turėjo sunkią vaikystę dėl netikėto tėvo mirties. Baigusi žurnalistikos studijas, Anne įstojo į pramogų industriją ir padarė ją gana didelę!

Ann Thongprasom

2004 m. Anne vaidmuo superiškuose tailandietiškoje melodramoje „The Letter: Jod Mai Rak“ uždirbo jai milžinišką 50 milijonų batų atlygį ir daugybę apdovanojimų. Ji yra universali aktorė, kuri gali greitai įsilieti į bet kokį vaidmenį ir gražiai suvaidinti.

14. Patricia Thanchanok Geras:

Patricia Thanchanok Good arba Pat yra gerai žinoma Tailando aktorė, kilusi iš pusės tajų pusės anglų kilmės. Pramogų verslui ji pradėjo būdama 14 metų dėl savo mamos kontaktų pramonėje. Pastebėjęs įspūdingus jos pasirodymus, „Channel 3“ pakvietė ją pasirašyti sutartį, kuri paspartino jos karjerą.

Patricia Thanchanok Gerai

Nepaisant kuklios ne visą darbo dieną dirbančios manekenės pradžios, Patui pavyko užimti savo poziciją „pirmaujančių tailandiečių aktorių“ sąraše. Ji pasirodė keliose dramose ir televizijos laidose kartu su komerciniais reklamos filmais.

15. „Pinkploy Paparwadee Chansamorn“:

„PaparwadeeChansamon“, pravarde „Pinkploy“, yra viena karščiausių aktorių Tailande. „Paparwadee“, gimusi 1997 m., Tailando „Supermodel 2015“ konkurse laimėjo „Top 10“ poziciją. Kolegijos laikais ji laimėjo „Freshy Star“ konkursą ir netgi atstovavo savo universitetui kaip „Campus“ žvaigždė.

Pinkploy Paparwadee Chansamorn

Ji pasirodė „ParagitRuk“ serijoje 2017 m. Vėliau ji atliko daugybę mėsiškų vaidmenų daugelyje dramų ir vaidybinių filmų. „Kazz Awards“ apdovanojimuose ji buvo paskelbta „Metų paaugle (moterimi)“.

Tai yra 15 gražiausių Tailando aktorių, kurios pelnė pasaulinį dėmesį, nepaisant to, kad yra iš gana nežinomos pramogų pramonės. Glamūro ir moteriško žavesio deriniu šios ponios pasirinko naujus kelius savo įpėdiniams. Ar žiūrite tailandietiškus filmus??