Uygun bir cilt bakımı rutini her zaman yüzü yumuşak sabun veya temizleyici ile yıkamayı ve ardından yüz ovma ile ovmayı içerir. Bu, tüm ölü cilt hücrelerini ve ciltteki kirleri temizler. Bu iki adımlı işlem her zaman yapılabilir. Bir sonraki adım, kuruması için bir süre cilt üzerinde tutulabilen bir yüz paketi kullanmaktır. Bu harika yüz paketi, ciltteki ışıltıyı ortaya çıkaran ve taze görünmesini sağlayan ürünlerle yapılmıştır. Cilt tipinize göre belirli bir yüz paketi seçebilirsiniz..

Indulekha, en iyi içeriklerden ve kimyasallardan arındırılmış bir Ayurveda ürünleri markasıdır. Sadece kadınlar için değil erkekler için de faydalı olan cilt bakım rutini için farklı ürünler üretiyorlar. Erkekler için Indulekha yüz paketi de kullanabilecekleri bir şey.

Hindistan’daki En İyi Indulekha Yüz Paketi Ürünleri:

Hindistan’da Induleka’nın bahis yüz paketlerini bulalım.

Indulekha Akrot Yüz Paketi:

Indulekha Akrot Yüz Paketi

Bu harika ürün, saf ceviz özlerinin iyiliğine sahiptir. Ürün, orijinal olarak Ayurvedik olan doğal bir adalet yüz paketidir. Üründeki bileşenler, koyu lekeleri ve kırışıklıkları da tedavi edebilir. Bu, cildinize aradığınız parlaklığı ve ten rengini verir. Indulekha yüz paketi kullanımı tüm cilt tipleri için en iyisidir.

İçindekiler: Ceviz – Cevizin antioksidan özelliği ve içerdiği Omega 3 yağ asitleri, cildi güçlendirmeye ve cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur..

  • Meyan kökü cilt beyazlatma – Bu, UVB ışınlarının cilde zarar vermesini önlemeye yardımcı olur.
  • Kırmızı sandal ağacı – Bu, akne ve güneş yanığı ile birlikte lekelerle savaşır.
  • Limon özleri – Bu, koyu lekeleri aydınlatır ve cilt pigmentasyonunu kontrol eder.
  • Zerdeçal – Anti bakteriyel ve anti septik yapısı nedeniyle akne oluşumunu engeller..
  • Hindistan cevizi sütü özü – A ve C vitaminlerinin yanı sıra kalsiyum ve demir içerir. Cildi pürüzsüz ve parlak bırakır.
  • Vetiver – Cildi nemlendirir ve kuru cilt koşulları için en iyisidir..

Kullanmak: Yüzü bir temizleyici ile yıkayın. Yağlı ciltler için domates suyu/portakal suyu, kuru ciltler için bal/lor/gül suyu veya normal ciltler için normal su içeren yüz paketinden 1 yemek kaşığı ekleyin. Bunu karıştırın ve ardından yüzünüze uygulayın ve 3 dakika bekletin. Yüz paketini temizlerken ve yıkarken suyla masaj yapın.

Fiyat:Yüz paketi Rs’de fiyatlandırılır. 75 gramlık bir paket için 198.

Indulekha Satapatri Cilt Bakım Kremi:

Indulekha Satapatri Cilt Bakım Kremi

Bu harika ürün, en iyi sonuçları almak için yüz paketi ile birlikte kullanılır. Tüm iyilikler için safran ve gül çiçeği ile doldurulmuş doğal bir üründür. Bu, koyu lekeleri aydınlatır ve cildi esnekleştirir. Ayrıca göz çevresindeki koyu halkaları da kaldırabilirsiniz. Mükemmel bir günlük cilt bakım kremidir..

İçindekiler: Safran Gül çiçek yaprakları Meyan Kumkum

Kullanmak:Bu, tüm cilt tipleri için çok yararlı olan bitkisel tip bir üründür.

Fiyat:Krem Rs’de fiyatlandırılır. 50 gramlık bir paket için 198.

Indulekha Salatalık Yüz Yıkama:

Indulekha Salatalık Yüz Yıkama

Indulekha yüz yıkama, cildinizi esnek tutmak için iyi olan salatalıktan yapılır. Yüz yıkama ile cildinizin ph dengesi korunur. Yıkamanın yatıştırıcı etkileri, size rahat bir his vermek için en iyisidir..

Kullanmak: En iyi sonuçlar için günde iki kez kullanabilirsiniz..

Fiyat: Ürün 50 gm için Rs.45 olarak fiyatlandırılır..

Indulekha adalet yüz paketi, genç görünmenizi sağlayacak harika ürünlere sahiptir. Bu öğelerin her biri, kendi evinizin rahatlığında size eksiksiz bir yüz deneyimi sunar. Öyleyse devam edin ve kendinize tüm cilt tipleri için uygun fiyatlı ve en iyi olan bu doğal ürünleri alın..