Dabar, kai jūsų kūdikiui yra 8 mėnesiai, jis eksperimentuos. Jis naudos ranką, kad pajustų įvairius dalykus ir sukurtų įvaizdį. Šis vaizdas skiriasi nuo kūdikio iki kūdikio, o norint, kad šis procesas būtų veiksmingesnis ir ryškesnis, turėsite aprūpinti kūdikį žaislais, kurie padės jo vystymuisi..

Visada laikykitės etiketėje nurodytų gamintojų amžiaus rekomendacijų. Čia yra 11 geriausių naujausių žaislų, skirtų 8 mėnesių kūdikiams:

1. „VTech Sit to Stand“ mokantis vaikštynė:

Žaislai 8 mėnesių kūdikiui 1

Tai nuostabus žaislas augančiam kūdikiui ir, galima sakyti, vienas geriausių žaislų 8 mėnesių kūdikiui. Tai padės kūdikiui išmokti naujų dalykų, taip pat lavins jo kūrybiškumo jausmą ir vaizduotę. Šį žaislą galima rasti beveik visose kūdikių žaislų parduotuvėse, nes jis yra gana populiarus tarp šio amžiaus kūdikių.

2. „Insect Lore Live“ vikšrų taurė:

Žaislai 8 mėnesių kūdikiui 2

Tai unikalus žaislas ir turbūt nieko panašaus dar nematėte. Puodelyje yra daugybė vikšrų, o kai kurie drugeliai yra idealūs egzemplioriai (tačiau visa tai yra dažyta). Vaikai tam skiria daug laiko, o kai kurių tėvų ir auklių teigimu, tai yra vienas geriausių kūdikių žaislų 8 mėnesių amžiaus.

3. Mokslinis tyrinėtojas – mano pirmasis proto pučiantis mokslo rinkinys:

Žaislai 8 mėnesių kūdikiui 3

Tai yra paprastas ir tikrai paprastas mokslo rinkinys 8 mėnesių kūdikiams, kuris padės jiems susidaryti idėją apie tai, kas yra mokslas. Šiais laikais beveik kiekvienas tėvas savo vaikui suteikia šį žaislą, nes jis laikomas vienu geriausių žaislų 8 mėnesių kūdikiui..

4. Žingsnis į „Whisper Ride II“:

Žaislai 8 mėnesių kūdikiui 4

Šis žaislas apima šiek tiek veiklos, kurią kūdikis turės pasiūlyti žaisti su šiuo žaislu. Žaislas yra įvairių spalvų ir yra vienas iš labiausiai perkamų kūdikių žaislų 8 mėnesių kūdikiams.

5. Sassy Pop n ’Push Car:

Žaislai 8 mėnesių kūdikiui 5

Štai dar vienas nuostabus stumiamas automobilis, reikalaujantis iš kūdikio tam tikros pagrindinės veiklos. Šio tipo žaislai, žinoma, padės kūdikiui fiziškai augti ir gerai maitintis. Žaislas gali būti naudojamas beveik visose populiariose internetinėse žaislų svetainėse.

6. „VTech Stack and Sing Rings“:

Žaislai 8 mėnesių kūdikiui 6

Čia mes turime dar vieną iš populiariausių žaislų 8 mėnesių kūdikiui. Šis žaislas reikalauja, kad kūdikis šiek tiek pasinaudotų savo protu. Kūdikis turės tinkamai sukrauti žiedus ir pagaliau žais linksmą muziką. Indijoje yra keletas panašių žaislų rūšių, kur žiedų išdėstymo ir sudėjimo spalvų kodas yra labai svarbus.

7. VTech Go! Eik! „Smart Wheels 3“ viename pristatymas & „Play Raceway“:

Žaislai 8 mėnesių kūdikiui 7

Šio amžiaus kūdikiai mėgsta automobilius. Šis konkretus lenktynių trasos žaislas yra su gražiai suprojektuotomis lenktynių trasomis ir spalvingais automobiliais. Tai labai patrauklus ir kūrybingas žaislas, lavinantis jūsų kūdikio motorinius įgūdžius. Taip pat grojama muzika ir linksmos frazės, o kūdikiai gali be galo linksmintis. Fondo dalis yra ta, kad galite sukurti trijų rūšių hipodromą.

8. „Hape- Walk-A-Long Puppy“ medinis traukiamas žaislas:

Žaislai 8 mėnesių kūdikiui 8

Galima sakyti, kad tai yra vienas geriausių visų laikų žaislų kūdikiams, kuriems yra 8 mėnesiai. Šis žaislas yra gražaus dizaino kartu su virve, su kuria 8 mėnesių amžiaus vaikas gali tai ištraukti. Šis apdovanotas šuniukas gerina koordinaciją ir skatina aktyvų žaidimą. Jūsų mažylis ims vaikščioti į šį saugų šuniuką.

9. „VTech Baby Lil’ Critters Roll and Discover Ball “:

Žaislai 8 mėnesių kūdikiui 9

Šis žaislas yra tikrai nuostabus. Tai suteiks vaikui faktų apie daugybę dalykų, kai jis ar ji ridena kamuolį ar tiesiog žaidžia su juo. Tai vienas geriausių kūdikių žaislų 8 mėnesių amžiaus. Tai vienas geriausių vystomųjų žaislų 8 mėnesių kūdikiams. Minkšta tekstūra padeda vystytis lytėjimui, taip pat verčia juos šliaužti ir klausytis žaislo skleidžiamų garsų.

10. „VTech Turn and Learn Driver“:

Vroom, Vroom! Mums visiems patinka vairuoti, taip pat ir jūsų mažiems 8 mėnesių kūdikiams. Jie mėgsta mėgdžioti važiuojančius tėčius ir mamas. Kartu su apsimestiniu žaidimu vairuoti šis žaislas skleidžia gyvūnų garsus ir transporto priemonių garsus. Be šių dainų, yra keletas dainų ir frazių, kurios padeda bendram vaiko vystymuisi. Šis baterija valdomas ratas atveria kelią kūrybai ir vaizduotei.

11. „Fat Brain®“ žaislai „Oombee Cube“ formos rūšiavimo žaislas:

Šis ryškus ir tekstūruotas žaislas idealiai tinka 8 mėnesių kūdikiams, nes tai leidžia jiems tyrinėti formas ir tekstūras. Kubo išpjovos yra skirtos konkrečioms formoms ir jūsų kūdikis išmoks derinti šias formas – kvadratinę, žvaigždinę ir penkiakampę. Kūdikiai lavina smulkiąją motoriką, kai mokosi rankų. Šis saugus žaislas pagamintas iš maistinio silikono ir nekenkia kūdikiui, net jei jis jį kramto, ypač kai dygsta.

Be žaislų, čia yra keletas užsiėmimų, kuriais galite užsiimti su savo 8 mėnesių kūdikiu.

1. Žvilgsnis:

Štai kaip galite žaisti šį įdomų žaidimą su savo 8 mėnesių kūdikiu:

  • Uždenkite veidą ranka arba šluoste ar patalyne.
  • Pasakykite ką nors, kad jūsų kūdikis jaustųsi patogiai, pavyzdžiui: „Kur yra mama? arba „Kur dingo mama?
  • Ir tada, ilgai nelaukdami, parodykite savo veidą. Priešingu atveju jūsų kūdikis gali nerimauti.
  • Galite ir toliau žaisti šį žaidimą, o jūsų kūdikis pripras prie jo ir netrukus pradės žaisti su jumis.

2. Plojimų žaidimas:

Kūdikiai išmoksta plojoti maždaug 6–8 mėnesius, todėl priverskite kūdikį plojant ir pabandykite kartu dainuoti keletą rimų.

  • Jei esate laimingas ir žinote, kad jis plaka rankomis (2)
  • Jei esate laimingas ir žinote tai ir tikrai norite tai parodyti,
  • Jei esi laimingas ir žinai, kad plaksi rankomis!
  • Jūsų kūdikis netrukus išmoks mėgdžioti ir ploti su jumis.

Po aštuonių mėnesių jūsų kūdikis taps savarankiškesnis ir prasidės visiškai naujas tyrinėjimo etapas. Namus būtina apsaugoti nuo vaikų, nes jūsų mažylis pasiims daiktus, kuriuos jie gali pasiekti. Taip pat pastebėsite, kad jūsų vaikas gali atpažinti nepažįstamus žmones ir gali verkti eiti pas juos. Įsitikinkite, kad nepriversite mažylio eiti pas nepažįstamus žmones.

Šiuo metu galite įrengti jaukų kampelį kūdikiui žaisti. Galite supažindinti juos su visiškai nauju žaislų rinkiniu, muzikiniais žaislais, žaislais, padedančiais nuskaityti ar stovėti, kurti žaislus ir žaislus, turinčius mygtukus ar ratukus, sužadins jų susidomėjimą.

8 mėnesiai reiškia, kad jūsų vaikas greitai atsigauna ir sustiprėja. Šiame straipsnyje pateikiamas geriausių žaislų, tinkančių šio amžiaus vaikams, sąrašas. Žaislai yra iš visų geriausių žaislų gamybos įmonių ir jūs galite jais pasitikėti užmerktomis akimis.