Prancūzija garsėja savo grožiu, kultūra ir istorija. Viskas apie Prancūziją yra nepaprastai graži savaip ir turi savo unikalią tapatybę, su kuria ji greitai tampa mėgstamiausia pasaulyje. Kaip ir visa kita Prancūzijoje, populiarūs prancūziški kūdikių vardai pasaulyje turi savo žavesio. Šie 100 geriausių prancūziškų kūdikių vardų tikrai jus sužavės ir privers širdį ištirpti, kai juos išgirsite.

Ar norėtumėte sužinoti unikalius prancūzų vaikų vardus? Jei taip, tada čia yra keletas nuostabių pavadinimų, kuriuos galite naudoti be jokių minčių.

Prancūziški kūdikių vardai

100 geriausių prancūziškų kūdikių vardų:

30 unikalių prancūziškų berniukų vardų:

1. Algernonas:

Tai švelnus ir išsiskiriantis vardas iš prancūzų kilmės, reiškiantis putotą vyrą. Išsami jo prasmė pavers jūsų berniuką džentelmenu, turinčiu reikiamą klasę.

2. Audrikas:

Tai patenka į šiuolaikinių prancūziškų berniukų vardų sąrašą, o tai reiškia seną ir išmintingą taisyklę. Tai gražus vardas iš prancūzų kilmės.

3. Bazilikas:

Tai žavus berniukų vardų pasirinkimas, prancūzų kilmės, o tai reiškia karališką. Tai gana populiarus, tačiau retai naudojamas.

4. Burke:

Šis prancūzų kilmės vardas reiškia iš pilies ar tvirtovės. Tai madingas ir stiprus vardas, kuris pats savaime yra gana unikalus.

5. Denis:

„Denney“ yra puikus vieno populiaraus prancūziško vardo „Dennis“ variantas, kuris tinka bet kuriam mielam mažam prancūzui berniukui su norimu tobulumu.

6. Emilis:

Tai prancūziškas populiaraus lotyniško pavadinimo Emil variantas, reiškiantis varžovą. Laikui bėgant šis vardas taip pat tapo gana populiarus kūdikis prancūzų vardai berniukas.

7. Faronas:

Tai vienas iš populiarių kūdikių vardų, kilusių iš prancūzų ir anglų kalbų, o tai reiškia gražų tarną. Gana unikalus vardas, ar ne?

8. Vaikinas:

Nors šis vardas gali skambėti įprastai, jis turi labai gilią reikšmę. Šis vardas reiškia vadovą ar vadovą, kuris sustiprina vardo žavesį.

9. Žakas:

Šis vardas, reiškiantis išstūmėją, yra prancūzų vardų, tokių kaip Jamesas ir Jokūbas, variantas. Šis vardas yra unikalus, šviežias ir naujas iš esamų.

10. Julien:

Julienas yra gražus prancūzų kilmės vardas, reiškiantis jaunatvišką, barzdotą, dangaus tėvą ar pūkuotą.

11. Leonas:

Pavadinimas reiškia liūtą, nes tai prancūziškas Leonardo variantas. Šis vardas su galingu pavadinimu yra gana populiarus visoje Europoje.

12. Maksimas:

Šis vardas puikiai patenka į unikalių prancūziškų berniukų vardų sąrašą, nes jis reiškia ir reiškia didžiausią.

13. Paskalis:

Šis vardas kilęs iš prancūzų ir anglų kalbų ir reiškia Paschą. Anksčiau šis vardas buvo suteiktas berniukui, gimusiam per Velykas, tačiau dabar jis naudojamas gana dažnai.

14. Remy:

Tai vienas iš populiarių prancūziškų berniukų vardų, kurie jau seniai yra mėgstami prancūzų tėvų. Šis vardas reiškia irkluotojas.

15. Tajeris:

Šis vardas reiškia tautos armiją ir todėl puikiai tinka jūsų mačo mažam berniukui ir jo stipriai asmenybei.

16. Emmanuelle:

Tai yra vienas populiarių, tačiau šiuolaikiškų prancūziškų berniukų vardų tarp prancūzų tėvų. Šis vardas reiškia, kad Dievas yra su mumis.

17. Delfinas:

Jei jūsų kūdikis yra džiaugsmingas ir mėgsta judėti kaip delfinas, tuomet savo berniuką galite pavadinti Delphine, o tai reiškia delfiną.

18. Augustinas:

Vardas pastaruoju metu tapo daugelio prancūzų tėvų mėgstamiausias. Vardas, reiškiantis puikumą, iš tikrųjų atspindi stiprią jūsų berniuko asmenybę.

19. Emelina:

Tai vienas iš kitų unikalių prancūziškų berniukų vardų, reiškiančių darbštumą. Ar tai netinka jūsų darbščiam gražuoliui?

20. Maelis:

Šis vardas skirtas jūsų gražiajam princui, nes jis taip pat reiškia vyriausiąjį ar princą. Ar po to pavadintum savo vardą?

21. Žana:

Galite pavadinti savo berniuką šiuo vardu, o tai reiškia, kad Dievas yra maloningas ir gali būti tikras, kad Dievo palaima visada bus su juo.

22. Apolinas:

Jūsų berniukas tikrai yra dovana jūsų gyvenime, ar ne? Taigi, savo berniuką galite pavadinti Apolline, o tai reiškia „Apollo“ dovaną.

23. Odetė:

Odette yra prancūziškas vardas, reiškiantis turtuolius, ir tai yra gana populiarūs prancūziški kūdikių vardai.

24. Simone:

Išgirsta šio gražaus ir unikalaus vardo reikšmė. Kaip ir unikalus tarimas, šio vardo reikšmė taip pat yra unikali visais atžvilgiais.

25. Dix:

Šis trumpas ir saldus prancūzų kilmės vardas reiškia stiprų valdovą ir suteiks tą patį žavesį jūsų kūdikio asmenybei.

26. Kenas:

Vienas iš trumpų ir žavingų prancūziškų berniukų vardų yra kenas, o tai reiškia gražų, kuris tikrai yra jūsų berniukas.

27. Berkas:

Šis vardas reiškia stiprybės vyrą ir tai yra vienas iš populiariausių prancūzų tėvų pasirinkimų pavadinti savo berniuką.

28. Wim:

Jūsų stipriam berniukui negali būti geresnio vardo nei Wimas, kuris reiškia jėgą ir jėgą.

29. Rikas:

Šis pavadinimas kilęs tiek prancūzų, tiek anglų kalbomis. Šio vieno iš populiarių prancūziškų kūdikių vardų reikšmė yra stiprus valdovas.

30. Semas:

Šis vardas vėl kilęs iš prancūzų ir anglų kalbų ir reiškia jo reikšmę, pasakytą Dievo. Tai vienas populiarus ir įprastas prancūzų berniukų vardas.

30 mielų prancūziškų kūdikių mergaičių vardų:

prancūziški kūdikių vardai mergaitėms

31. Alouette:

Tai yra vienas iš populiarių prancūziškų kūdikių mergaičių vardų iš prancūzų, o tai reiškia, kad šėlsmas, o vardas žavi dėl unikalaus ir tekančio garso.

32. Arletė:

Šis vardas yra kito prancūziško vardo, vadinamo Charlotte, variantas, kuris yra gana išskirtinis ir garsus kaip populiarūs prancūziški kūdikių mergaičių vardai.

33. Bellamy:

Tai vardas, turintis anglų ir prancūzų kilmę, ir reiškia gerą draugą. Tai linksmas ir šviežias vardas, kurį galima naudoti.

34. Klementina:

Šis vardas reiškia švelnų ir gailestingą ir jūsų kūdikio vardui bei tapatybei suteikia nepriekaištingos klasės.

35. Dominykas:

Šis prancūzų kilmės vardas reiškia priklausymą Viešpačiui. Jis turi ne tik puikų tarimą, bet ir didelę reikšmę.

36. Elodie:

Tai vienas iš geriausių prancūziškų mergaičių vardų, reiškiančių baltą žiedą. Tai prideda reikalingą šviežumą įprastiems pavadinimams, tokiems kaip Ellie, Elsa ir kt.

37. Ženeva:

Argi ne nuostabus vardas? Na, jis kilęs iš prancūzų kilmės ir reiškia kadagio medį. Šis vardas yra vienas iš populiariausių prancūziškų mergaičių vardų.

38. Helene:

Jei jums patinka vardas Helen, jums patiks ir prancūziškas šio vardo variantas. Šio pavadinimo reikšmė yra ryški arba spindinti.

39. Žozefina:

Tai vienas populiarus prancūziškas vardas, reiškiantis, kad Dievas pridės. Dėl gražios vardo reikšmės jis yra unikalus ir populiarus.

40. Landry:

Šis vardas kilęs iš prancūzų ir anglų kalbų ir turi gražią valdovo reikšmę. Pastaruoju metu šis vardas išpopuliarėjo.

41. Maribelis:

Tai vienas iš mėgstamiausių prancūziškų mergaičių vardų, reiškiančių grožį. Šis vardas puikiai tiks jūsų gražiai dukrai.

42. Vandenynas:

Tai elegantiškas prancūziškas vardas, turintis gilią prasmę. Šis vardas reiškia vandenyną ir yra gana populiarus tarp prancūzų.

43. Prue:

Šis vardas yra trumpas, mielas ir žavingas naudoti. Nors tai vis dar retas vardas, tačiau ateinančiais metais jis tikrai pasirodys.

44. Žinynas:

Tai hebrajų kilmės vardas, reiškiantis leliją. Pavadinimas yra žavus ir suteikia šviežumo savo prasmei ir asmenybei.

45. Yvette:

Tai ryškus ir išskirtinis vardas, kurį galite duoti savo mažajai mergaitei. Jis kupinas stiliaus ir reiškia kukmedį.

46. ​​Adalinas:

Kaip ir vardas gražus, jis taip pat turi gražią reikšmę. Šis vardas reiškia kilnų ir todėl puikiai tinka jūsų dukrai mielai asmenybei.

47. Elise:

Vardas reiškia pašventintas Dievui ir puikiai tiks jūsų mažajai dukrai ir jos mielai asmenybei.

48. Estee:

Šis vardas reiškia žvaigždę ir iš tikrųjų atspindės jūsų mielos mažos princesės žvaigždės asmenybę. Pavadinimas taip pat yra vienas žavingas.

49. Fleur:

Fleur yra prancūzų kilmės vardas ir atspindi jo kaip gėlės reikšmę. Pavadinimas yra tiesiog žavingas ir šviežias naudoti.

50. Kamilė:

Šis vardas puikiai tinka įrašyti į mielus prancūziškus kūdikių mergaičių vardus, o jo reikšmė yra jauna ceremoninė palydovė.

51. Giselle:

Šis mielas, bet įdomiai skambantis vardas reiškia įkeitimą. Galite pavadinti savo dukterį šiuo vardu ir suteikti jai išskirtinę tapatybę.

52. Anais:

Prancūzų merginos tikrai grakščios ir kaip nuostabu būtų ją pavadinti grakščiu vardu. Anais, o tai reiškia malonę, būtų tobulas pasirinkimas.

53. Valentinas:

Tai yra vienas populiariausių prancūziškų kūdikių mergaičių vardų, kurie, išskyrus meilę, reiškia būti stipriems ir sveikiems.

54. Julesas:

Šis prancūzų kilmės vardas turi gražią brangakmenio reikšmę, atspindinčią, kad jūsų dukra yra jūsų gyvenimo brangakmenis.

55. Eleonore:

Kaip jūsų mažoji dukra yra šviečianti jūsų gyvenimo šviesa, taip ir šis vardas su prasme šviečiančia šviesa jai puikiai tiks.

56. Margaux:

Tai vienas iš retų prancūziškų kūdikių vardų, reiškiančių perlą. Vardas yra prancūzų kilmės ir turi šviežią ir žavingą tarimą.

57. Madeleine:

Tai vienas iš mielų prancūziškų kūdikių mergaičių vardų, reiškiančių moterį iš Magdalos. Unikalus jo tarimas daro jį žaviu.

58. Mirabelle:

Tai prancūzų kilmės pavadinimas, reiškiantis prancūzišką slyvą. Ar tai nebūtų puikus vardas jūsų mielai dukrai?

59. Violetinė:

Pavadinimas buvo įkvėptas violetinės spalvos ir yra vienas gražiausių prancūziškų kūdikių vardų.

60. Lili:

Kaip ir gėlių lelija, pavadinimas reiškia grožį, nekaltumą ir tyrumą, kurie puikiai dera su jūsų miela dukra.

15 geriausių prancūziškų unisex kūdikių vardų:

61. Gabrielius:

Šis vardas yra vienas iš 10 geriausių prancūziškų kūdikių vardų, reiškiančių, kad Dievas yra mano stiprybė. Jis kilęs iš prancūzų kalbos.

62. Alvija:

Šis vardas reiškia kilnų karą ir yra kilęs tik iš Prancūzijos. Šio vardo unikalumas ir gaivumas slypi jo tarime.

63. Auberis:

Jei norite, kad jūsų kūdikis būtų galingas ir geraširdis, tai būtų vienas iš populiariausių prancūziškų kūdikių vardų, kurie turi tą pačią reikšmę.

64. Julesas:

Šis vardas puikiai tinka ramiems, jaunatviškiems ir linksmiems kūdikiams. Šis vardas iš tikrųjų reiškia visas šias savybes kaip jo reikšmę.

65. Cezanne:

Šis vardas reiškia laisvės siekiantį menininką, kilusį iš Prancūzijos. Pavadinkite savo kūdikį šiuo vardu ir pridėkite žavią asmenybę.

66. Esmae:

Tai vienas iš mielų prancūziškų kūdikių vardų, kurie reiškia gerbiami. Pavadinimas dažnai naudojamas tiek berniukams, tiek mergaitėms.

67. Mylimasis:

Su įdomiu tarimu šis vardas reiškia mylimą kūdikį arba auksinį. Jūsų kūdikis tikrai bus mylimas dėl šio vardo.

68. Jade:

Tai vienas iš įprastų prancūzų anglų kūdikių vardų, reiškiančių dėkingumą. Šis vardas yra saldus su žavinga prasme.

69. Jonatha:

Pavadinimas tinka mieliems prancūziškiems kūdikiams, nes jis reiškia bendravimo ir motyvacijos bruožus kitiems.

70. Kari:

Pavadinimas tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams ir turi stiprybės ir galios reikšmę. Tai vienas iš klasikinių prancūziškų kūdikių vardų, kuriuos populiariai naudoja prancūzų tėvai.

71. Louvainas:

Kalbant apie vieną iš tradicinių prancūziškų kūdikių vardų, šis vardas ateina tiesiai į galvą, įkvėptas Belgijos miesto.

72. Matiese:

Jūsų kūdikis yra Dievo dovana, ar ne? Taigi kodėl gi nesuteikus jam tos pačios reikšmės vardo? Matiese su prasminga Dievo dovana puikiai tiks jūsų kūdikiui.

73. Ne:

Po dešimties prancūziškų kūdikių vardų dešimtuko šis vardas, reiškiantis harmoniją, yra gana populiarus tarp prancūzų tėvų savo kūdikiams.

74. Sheryl:

Šis vardas yra prancūzų kilmės ir turi reikšmę vadinamas brangusis. Vardo tarimas ir jo gili reikšmė daro jį mėgstamiausiu žmonių.

75. Tre:

Šis vardas paprastai suteikiamas trečiam gimusiam vaikui. Taigi, jei planuojate jį turėti, galite jį pavadinti vienu iš tradicinių prancūziškų kūdikių vardų.

15 unikalių prancūzų anglų kūdikių vardų:

76. Manonas:

Tai vienas mėgstamiausių prancūziškų kūdikių vardų. Šis vardas reiškia palinkėti vaikui ir gali būti tobulas jūsų kūdikiui, kurio jūs norėjote.

77. Amelie:

Tai yra vienas mėgstamiausių ir gražiausių prancūziškų kūdikių vardų mergaitėms, o tai reiškia gražius ir darbščius. Tai bus nuostabu jūsų dukrai, ar ne?

78. Kamilė:

Šis vardas reiškia šventyklos tarną, tačiau turi labai gražų tarimą. Pavadinimas yra stilingas ir elegantiškas, kartu su kita reikšme.

79. Adele:

Šis vardas dabar tampa gana populiarus tarp prancūzų tėvų. Galite pavadinti savo vaiką šiuo vardu, nes jis yra švelnus, kilnus ir gero humoro.

80. Chloja:

Šis vardas yra prancūzų kilmės ir reiškia jauną, nerūpestingą ir linksmą. Turėdamas tokią nuostabią reikšmę, ar šis vardas netaptų vienu geriausių prancūziškų vaikų vardų?

81. Fleur:

Šis vardas reiškia žmogų, kuris neša laimę ir yra toks gražus kaip gėlė. Įsivaizduokite, kad jūsų kūdikis būtų pavadintas Fleur, ar nebūtų miela?

82. Selestė:

Šis vardas reiškia tyrumą ir dangiškas būtybes ir puikiai tinka mieliems kūdikiams. Tai yra vienas iš populiarių prancūzų anglų vardų kūdikiams, kuriuos galima naudoti.

83. Aveline:

Vardas dabar tampa dėmesio centre ir tampa vienu populiariu prancūziškų kūdikių vardų sąrašo pasirinkimu. Pavadinimas turi reikšmę kaip stiprus ir unikalus.

84. Esme:

Vardas reiškia mylimąjį ir yra puikus vardas mieliems kūdikiams. Šis vardas yra vienas iš populiariausių prancūzų tėvų vardų.

85. Luizė:

Tai yra vienas tradicinis vardas, atspindintis karališkumą ir karį kartu su žvaigždėmis. Skirtingas vardo tarimas papildo jo žavesį.

86. Thierry:

Šis vardas yra puikus stiliaus ir unikalumo derinys kartu su skirtingumu. Pavadinimas yra prancūzų kilmės ir reiškia žmonių valdovą.

87. Lilou:

Šis vardas yra vienas iš retai naudojamų vardų, tačiau yra vienas iš šiuolaikinių prancūziškų kūdikių vardų. Nedvejodami suteikite savo vaikui šį šviežią ir unikalų vardą.

88. Matisas:

Tai vienas mėgstamiausių vardų Prancūzijoje, nes tai reiškia Dievo dovaną. Šis vardas yra toks pat gražus, kaip ir jo reikšmė.

89. Armandas:

Šis vardas turi kariuomenės reikšmę, todėl jam labiau patinka prancūzų berniukai. Šis vardas buvo vienas iš įprastų prancūziškų kūdikių vardų sąrašo įrašų.

90. Sacha:

Žmogaus gynėjo prasme šis vardas yra vienas prancūziškas kūdikio vardas, kurio reikšmės yra geresnės už vardą. Ar ne?

10 populiarių prancūzų garsenybių kūdikių vardų:

91. Džonis:

Tai vienas geriausių prancūziškų kūdikių vardų, garsėjantis tarp prancūzų tėvų. Pavadinimas įkvėptas garsaus aktoriaus Johnny Deppo ir dažniausiai naudojamas kūdikiams.

92. Jennifer:

Prisimenate Jennifer Connelly? Vardas įkvėptas jos ir yra vienas iš gražių prancūziškų kūdikių vardų, kurie yra gana populiarūs.

93. Klaudija:

Šis vardas turi savo kaip Claudo formos reikšmę ir yra įkvėptas garsios įžymybės, vadinamos Claudia Schiffer. Pavadinimas yra vienas iš populiariausių šių dienų pavadinimų.

94. Hugh:

Nors šis vardas yra retas, tačiau dabar populiarus tarp prancūzų tėvų. Pavadinimas, kurio reikšmė yra širdis ir laisva dvasia, įkvėptas Hugh Dancy.

95. Emma:

Tai vienas iš gražių prancūziškų kūdikių vardų, kuriuos rasite, įkvėptas aktorės Emmos Thompson.

96. Kate:

Įkvėptas aktorės Kate Hudson, tai yra vienas saldus, bet stilingas vardas prancūzų kūdikiams. Tai vienas iš gražių prancūziškų kūdikių vardų, kurių reikšmė yra gryna ar aiški.

97. Justinas:

Justino Bieberio populiarumo dėka šis vardas tapo vienu mėgstamiausių tėvų. Kaip unikalus vardas, jo, kaip teisingo ir teisingo, reikšmė taip pat yra unikali.

98. Alicija:

Graži aktorė Alicia Silverstone išgarsino šį vardą tarp prancūzų tėvų. Tai prancūziški kūdikių vardai, turintys reikšmę, išsiskiriantys unikalia savo reikšme kaip vienas kilnus.

99. Arpadas:

Šis vardas yra vienas iš naujų prancūziškų kūdikių vardų, reiškiančių atpirkimo šviesą. Tai yra vienas iš naujausių populiarių pavadinimų.

100. Ayda:

Šis vardas turi savo reikšmę ir yra vienas retas vardas. Tačiau šis vardas dabar yra populiarus tarp prancūzų tėvų dėl savo unikalumo.

Tai yra keletas populiarių prancūziškų kūdikių vardų, kuriuos galite naudoti savo mieliems mažyliams. Šie madingi prancūziški kūdikių vardai yra madingi su gražiomis reikšmėmis, kurios suteiks jūsų vaikui unikalų identitetą. Praneškite mums, kaip jums patinka šie prancūziški kūdikių vardai ir reikšmės.

Jei žinote kitų populiarių prancūziškų kūdikių vardų ir ieškote pagalbos ar informacijos apie tai, komentuokite tai žemiau. Mes su jumis susisieksime pateikdami išsamią informaciją, kuri jums labai padėtų.