Tobulėjant mąstymui ir bendravimo įgūdžiams, jūsų kūdikis auga gana greitai ir yra beveik vienerių metų. Jis nori išbandyti naujus dalykus, išbandyti naujus dalykus, paliesti ir pamatyti naujus dalykus kasdien, nes greitai mokosi, ir tai yra gana natūralu šiame etape. Tačiau yra keletas žaislų, kurie leis jam sustiprinti mokymosi procesą ir paskatinti greitesnius smegenų mokymosi stimulus. Yra keletas žaislų, kurie leidžia 10 mėnesių vaikui rimtai spausti galvą, kad išsiaiškintų sudėtingas problemas. Čia yra 12 geriausių 10 mėnesių kūdikio žaislų sąrašas.

1. „Giggles N Nest“ žaislų rinkinys „trys viename“:

Žaislai 10 mėnesių kūdikiams 1

Tai vienas geriausių žaislų 10 mėnesių kūdikiui. Šį žaislų rinkinį sudaro daugybė spalvotų daiktų, kurie iš esmės sužadins kūdikio pojūčius ir leis jam vystytis protiškai ir tikrai greitai. Kūdikis gali sukurti bokštą su tokiais objektais kaip ryškių spalvų kubeliai.

2. „Fisher Price Brilliant Baby Basic“ kūdikių pirmieji blokai:

Žaislai 10 mėnesių kūdikiams 2

Čia mes turime nuostabų žaislą, kuris laikomas vienu geriausių kūdikių žaislų 10 mėnesių amžiaus. Šis žaislas pasižymi nuostabiomis tekstūromis, o idėja yra sudėti gabalus į reikiamas spragas ir skyles. Tai gana nuostabu, o spalvos daro žaislą dar patrauklesnį.

3. B. Vienas du suspaudimo blokai:

Žaislai 10 mėnesių kūdikiams 3

Šis žaislas tiks vaikams nuo 6 mėnesių iki 3 metų. Žaislas reikalauja, kad kūdikis atliktų tam tikrus veiksmus, kurie pagerins jo fizinę ir psichinę būklę. Tai iš tikrųjų leis jam augti. Žaislas pasižymi patraukliomis spalvomis ir gražia bei nusileidžiančia tekstūra. Mažylis turi padėti nedideles dėžutes norimose vietose.

4. Melissa ir Doug Deluxe Pounding Bench:

Žaislai 10 mėnesių kūdikiams 4

Prie jo pridedamas mažas plaktukas, o žaislas yra vienas garsiausių šio amžiaus vaikų žaislų. Tai vienas geriausių žaislų 10 mėnesių amžiaus vaikams. Iki šio amžiaus kūdikis negalėtų suprasti šio žaislo ir negalėtų taip pat naudotis plaktuku. Kad ir kaip būtų paprasta, kūdikis plaktuku turės daužyti spalvotus medinius pailgus statinius. Tai vienas geriausių žaislų, skirtų 10 mėnesių berniukui ir mergaitei.

5. B. Zany zoologijos sodo medinės veiklos kubas 10 mėnesių vaikams:

Žaislai 10 mėnesių kūdikiams 5

Čia yra nuostabus žaislas, kuriam reikia šiek tiek smegenų ir fizinės veiklos. 10 mėnesių vaikas turės iš tikrųjų pagalvoti, kaip valdyti šią žaismingą įrangą. Kai kuriems vaikams šis žaislas yra geriausias iš visos žaislų kolekcijos.

6. „Gotd Monkey“ 9 dalių dėlionė:

Žaislai 10 mėnesių kūdikiams 6

Visa tai pagaminta iš medžio ir bus vienas iš idealių kūdikių žaislų 10 mėnesių amžiaus. Dėlionė mums tikrai paprasta, bet vaikui gali būti šiek tiek sudėtinga. Įvairiaspalvis dėlionė labai patraukli akiai ir sužadina 10 mėnesių kūdikių susidomėjimą. Jis netoksiškas ir labai saugus, net jei vaikas jį įdeda į burną.

7. Pilies žaislų rūšiavimas Barnyard žaislas:

Žaislai 10 mėnesių kūdikiams 7

Tai dar vienas iš tų žaislų, kurie paskatins smegenų veiklą. Žaislas buvo sukurtas ir pagamintas rūpestingai tik vaikams ir, galima sakyti, yra vienas geriausių žaislų 10 mėnesių kūdikiui. Kūdikiai mėgsta apversti ir pasukti gyvūnų blokus ir išsiaiškinti, kuri skylė idealiai tinka kiekvienam gyvūnui. Tai kelia iššūkių ir jaudulio jūsų mažyliui.

8. GOTD aido mikrofono klasikinis stebuklingo mikrofono balso keitimo žaislas:

Žaislai 10 mėnesių kūdikiams 8

Tai vienas iš geriausių gimtadienio žaislų 10 mėnesių kūdikiui. Kadangi kūdikiui dar nėra metų, kiekvieną mėnesį galite jam padovanoti gimtadienio dovanų. Komplekte yra balso keitikliai, kurie vaikui atrodys gana šaunūs.

9. „WolVol“ muzikinės veiklos kubo žaidimų centras su žibintais:

Žaislai 10 mėnesių kūdikiams 9

Tai daugiafunkcinis žaislas. Tai gali padaryti daug dalykų ir, galima sakyti, yra vienas nuostabiausių kūdikių žaislų 10 mėnesių amžiaus. Šis žaislas groja ramią ir raminančią muziką, kuri ramina jūsų kūdikį. Jame taip pat yra įmontuotas mikrofonas ir kūdikiai gali dainuoti savo mėgstamas melodijas. Šis veiklos kubas yra vienas geriausių

10. XJD kūdikių dviračių pusiausvyros dviratis, vaikščiojimo vaikščiojimas, mažylio triratis, nuo 10 iki 24 mėnesių kūdikių žaislai mažylių triračiai:

Šiuo lengvu triratuku labai lengva važiuoti jūsų mažyliui. Galite pristatyti šį triuką, kai jūsų kūdikiui bus 10 mėnesių. Tai paskatins juos dirbti fiziškai. Visiškai uždaryti ratai užtikrina saugumą. Įsitikinkite, kad vaikas naudoja šį žaislą prižiūrimas. Taip pat galite užsidėti šalmą savo vaikui, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas.

11. Klasikinis „World Wood Wood Baby Walker“ su kaladėlėmis:

Mediniai žaislai patrauklūs penkiems pojūčiams. Jis pagamintas iš natūralios medienos ir turi lygius suapvalintus kraštus, todėl yra labai saugus jūsų kūdikiui. Kūdikiai sužino apie spalvas, dydžius ir tai leidžia jiems vaikščioti, kūdikiai su šiuo žaislu tobulina savo miklumą, motoriką ir rankų bei akių koordinaciją. Tai taip pat verčia jūsų mažylį žengti šiuos žingsnius ir pradėti plaukioti.

12. Cif žaislai Muzikinio mokymosi darbastalio žaislas vaikams Statybos darbų suolelis Statybos įrankiai su garso efektais & Šviesų inžinerijos vaidinimas:

Nustebinkite savo mažuosius naudodami šį energingą ir spalvingą žaislų rinkinį. Tai muzikinis darbastalis, nes jame yra daug garsų, šviesų ir statybinių įrankių. Ši veikla ir lavinantis žaislas priverčia jūsų vaiką mąstyti ir spręsti problemas. Ši veikla lavina jūsų kūdikio motorinius įgūdžius, miklumą, erdvinius įgūdžius ir rankų bei akių koordinaciją.

Be veiklos žaislų, skirtų jūsų 10 mėnesių vaikui, čia yra keletas užsiėmimų, kuriais galite užsiimti su savo mažaisiais.

1. Sukurkite juos:

Pirkite didelius blokus arba pabandykite pastatyti vieną iš kartoninių dėžių. Kūdikiams patinka statyti bokštą, o paskui jį stumti žemyn. Jiems patinka stebėti, kaip bokštas griūva. Taip pat galite pabandyti su putplasčio blokais. Tiesiog įsitikinkite, kad blokai nėra per sunkūs ir neturi aštrių briaunų. Kai jūsų kūdikis išmoks statyti bokštą, jis kartos šią veiklą – statys ir numuš.

2. Lėlės pirštais:

Galite naudoti pirštinę ir nupiešti simbolius ant pirštų galiukų arba nusipirkti pirštines, kurias galima įsigyti parduotuvėse ir internete.

Taip pat galite piešti savo šeimos veidus ir dainuoti tokius eilėraščius kaip „Tėčio pirštas, tėčio pirštas, kur tu esi?

Kitas šiai veiklai tinkantis rimas yra „Kur yra nykščio giminė?“

Taip pat pridėkite tokių simbolių kaip mama, brolis, sesuo ir kūdikis.

Jūsų kūdikio striukės labiau skamba kaip tikri žodžiai. Kuo labiau demonstruosite entuziazmą dėl to, ką jis turi pasakyti, tuo daugiau jis kalbės. Kai jis bando pasakyti žodį, pavyzdžiui, „ock“ kojinei, tai padės jam sukurti santykių sugebėjimus tuo atveju, jei veiksmingai pakartosite jam žodį: „Iš tikrųjų tai tavo kojinė“.

Turint galimybę, kad jūsų kūdikis jau kurį laiką slysta, greičiausiai jis dabar lengvai skris aplink namus. Tada jis traukia baldus (arba jūsų kojas!), Kad pakiltų į stovimą padėtį.

Maždaug dabar jūsų kūdikis gali gerai slysti žiūrėdamas jam į veidą ir kelius. Įgijęs tikrumo, jis pradės greitėti. Jūsų kūdikis taip pat gali neabejotinai sėdėti dabar.

Jūsų vaikas taip pat gali stengtis atsikelti iš sėdimos padėties į stovimą. Jis netgi gali vaikščioti gniaužiant baldus (plaukiojant), galbūt iškart pasiduos ir liks be jūsų pagalbos. Kad ir kaip ten bebūtų, jam gali būti abejotina dar kartą užimti vietą, todėl pasiruoškite padėti!

Kadangi jūsų vaikas yra nešiojamas, jis pradės tirti jūsų namus. Jis netgi gali stengtis šliaužti per visus patiriamus laiptus, todėl saugokitės jo. Jei oficialiai to nepadarėte, dabar tinkamas metas apsvarstyti galimybę įrengti apsaugines duris, jei jų prireiks.

Geriausi žaislai yra tie, kurie padeda jūsų protiniam ir fiziniam vystymuisi. Šie darbai atlieka darbą ir, galima sakyti, yra vienas iš pagrindinių elementų, kurių reikia kūdikio augimui. Įsitikinkite, kad perkate žaislus, kuriems jūsų kūdikis yra fiziškai pasirengęs, ir patikrinkite jų kokybę. Žaislai turi ugdyti, lavinti kūdikio vystymosi įgūdžius tiek fiziškai, tiek psichiškai. Vaikams iki vienerių metų rekomenduojama rinktis stimuliuojančius žaislus. Tikimės, kad mūsų straipsnis suteiks jums idėją apie kai kuriuos geriausius žaislus 10 mėnesių kūdikiams.