2 mėnesių kūdikiai yra gana protingi ir supranta daug geriau nei naujagimiai ir 1 mėnesio senukai. Vienas geriausių būdų suaktyvinti proto veiklą jūsų dviejų mėnesių kūdikiui yra suteikti jam šiek tiek sudėtingų žaislų, kurie įtikins kūdikį naudotis protu, o tai dar labiau padės psichologiniam vystymuisi..

Dviejų mėnesių kūdikiams pradeda vystytis pojūčiai, o žaislai padeda lavinti jutimą ir socialinius įgūdžius. Meilė spirti rankomis ir kojomis, rodant jaudulį ir šypsotis bei švilpti. Jie taip pat supranta, kad vienas įvykis veda prie kito. Jie taip pat pradeda suprasti, kad gali padaryti keletą dalykų.

Čia yra 12 geriausių žaislų, skirtų dviejų mėnesių kūdikiams, sąrašas.

1. „Sassy Ring“ rinkinys:

ŽIEDO RINKINYS

Tai nuostabus žaislas vaikams. Prie žiedo pridedami gražūs daiktai. Žaislas pastebi keletą gražių spalvų ir beveik kiekvienam vaikui tai patiks. Juodai balta žiedo spalva daro jį dar patrauklesnį. 2 mėnesių amžiaus tai patinka ir didžiąją dienos dalį praleis žaisdami su šiuo žaislu.

2. Karikatūrų edukacinis rinkinys:

Žaislai 2 mėnesių kūdikių animacinių filmukų rinkiniui

Ši animacinių filmų ugdymo priemonė yra gana nuostabi ir tinka įvairaus amžiaus vaikams. Tai mokys vaikus ir leis jiems smagiai praleisti laiką. Tai efektyvus laiko žudikas, o vaikai visame pasaulyje tai mėgsta. Jis laikomas puikiu žaislu 2 mėnesių kūdikiui. Tai tikrai vienas iš tobuliausių žaislų 2 mėnesių kūdikiams.

3. Povas sunkvežimio žaislas:

Žaislai 2 mėnesių kūdikio-povo sunkvežimio žaislui

Yra vaikų, kuriuos žavi paukščiai. Povas sunkvežimis yra labai gražus žaislas, o vaikai mėgsta gražias šio žaislo spalvas. Žaislas yra pripildytas nuostabių dizainų, o vaikai taip pat gali vilkti jį ant grindų. Jis yra visiškai nekenksmingas ir pagamintas iš teisėtos ir lengvos medžiagos, todėl tinka vaikams pasiimti ir nešiotis. Šiame žaisle naudojama mediena yra visiškai autentiška ir visiškai saugi 2 mėnesių amžiaus vaikams.

4. Kėdė „Bug“:

Žaislai 2 mėnesių kūdikių kėdutėms

Žaislas su kėdute yra vienas populiariausių tarp šio amžiaus vaikų. Šis žaislas yra patrauklių spalvų, o šio žaislo funkcijų modelis taip pat yra gana nuostabus. Skirtingi ovalo formos objektai, pritvirtinti prie klaidos galvos (žemiau galvos), taip pat yra akių malonumas. Vaikams patiks žaisti su juo, ypač 2 mėnesių amžiaus vaikams (kuriems tai skirta). Dabar išsirinkti 2 mėnesių kūdikių žaislus nėra taip sunku.

5. Mokymosi blokai:

Žaislai 2 mėnesių kūdikių mokymosi kaladėlėms

Kai jūsų vaikui sukaks du mėnesiai, turėtumėte pasirūpinti žaislais, kurie jam ar jai bus įdomūs ir kartu smagiai žais. Mokymosi blokai pateikiami su skaičiais, daržovių, automobilių ir pan. Vaizdais. Vaikams įdomūs mokomieji faktai ir jie žais su jais kurį laiką visą dieną.

6. Kriauklės laivo lovos žaislas:

Žaislai 2 mėnesių amžiaus kūdikio kriauklės laivo žaislui

Tai labiau atpalaiduojantis žaislas. Jei vaikas nežino apie pavojingą žuvį, ryklį, tada jam bus gerai. Bet jei kažkaip šis žaislas jį išgąsdins, tai vargšui vaikui tai bus tik bloga atmintis. Todėl turėtumėte tinkamai pasirūpinti ir pagalvoti, ar supažindinsite vaiką su šiuo, ar ne.

7. Medinis žaislas 2 mėnesių kūdikiams:

Žaislai 2 mėnesių kūdikiui-medinis žaislas 2 mėnesių kūdikiams

Tai yra pigiausias ir tikriausiai mažiausiai kenksmingas žaislas jūsų 2 mėnesių vaikui. Tokie žaislai kūdikiams gaminami Japonijoje ir eksportuojami visame pasaulyje. Yra žinoma, kad mediniai žaislai sužadina 5 pojūčius – paliesti, pamatyti, užuosti, paragauti ir klausytis, o naudojant šį kosmoso žiedą visi šie pojūčiai yra išvystyti. Tai neabejotinai vienas geriausių žaislų 2 mėnesių berniukams ir mergaitėms.

8. Mokantis vaikštynė:

Žaislai 2 mėnesių kūdikiui

Tai vienas iš daugelio puikių mokomųjų žaislų 2 mėnesių kūdikiams. Jei ieškote 2 mėnesių kūdikių žaislų, tai dabar bus tobulas. Suteikite savo kūdikiui erdvės ką nors išmokti, kol technologijos jos nesugadins. Tai vienas geriausių žaislų 2 mėnesių kūdikiams.

9. Kabantis žaislinis lėktuvo komplektas:

Žaislai 2 mėnesių kūdikiui kabinamam žaisliniam lėktuvo rinkiniui

Jei jums reikia 2 mėnesių kūdikių žaislų, tai yra kažkas ypatingo. Tai lėktuvų rinkinys, kurį galite pakabinti ant kūdikio lovos, į kurį ji gali žiūrėti ir stebėtis, kad yra pilotas.

10. „Bright Starts Cradling Bouncer“ – „Toucan Tango“:

Kalbant apie linksmybes, šis atmušėjas įtraukia jūsų kūdikį ir suteikia malonumo linksmybėms! Jūsų mažasis stebuklas šurmuliuos iš juoko, kai pamatys ryškias spalvas ir kartu su vibracijomis klausysis raminančių melodijų. Saugokite savo mažuosius, kai ji šokinėja ir žaidžia su žaislais. Šis atmušėjas suteikia jūsų kūdikiui daug laiko.

11. Kūdikio Einšteino jūros svajonių čiulptukas:

Kūdikis Einšteinas daugiausia dėmesio skiria vystymosi ir pramogų produktams kūdikiams ir mažiems vaikams. Kūdikis Neptūnas eina po vandenynu mokydamas savo kūdikius apie povandeninius padarus, grojant melodingas simfonijas. Tai įdomus būdas jūsų kūdikiui atrasti gyvūnų ir dalykų klausantis klasikinių melodijų.

12. „Bearington Baby Lil“ Lamby Lamb Plush Ring Rattle:

Šis mažas ėriukas yra toks minkštas ir barškantis suteikia komfortą kūdikiams, taip pat tarnauja kaip aktyvus žaislas. Jūsų kūdikiui tikrai patiks šis ėriukas ir pavers jį mėgstamiausiu žaislu. Dydis yra tobulas, o šis prekės ženklas didžiuojasi aukščiausios kokybės plonais audiniais. Tai užtikrina, kad jis yra saugus jūsų kūdikiui, ir tai yra lobis.

Be veiklos žaislų, skirtų jūsų 2 mėnesių vaikui, čia yra keletas užsiėmimų, kuriais galite užsiimti su savo mažaisiais.

1) Kur dingo??

Jūsų kūdikis pripranta prie naujos aplinkos ir jūs galite padėti mokydami jį supančių dalykų.

  1. Surinkite visus žaislus, kurie patinka jūsų kūdikiui, kartu su antklode ar rankšluosčiu.
  2. Padėkite kūdikį patogioje vietoje ant sėdynės ar lovos.
  3. Po vieną iškelkite žaislus ir padėkite jį prieš savo veidą ir apsimeskite, kad kalbate žaislo balsu.
  4. Kai jūsų kūdikis yra pritvirtintas, paslėpkite žaislą antklode ar rankšluosčiu ir pasakykite: „Kur jis dingo?
  5. Tada atskleisk jo mėgstamą žaislą ir linksmai pasakyk: „Štai“.
  6. Pakartokite su kitais žaislais.

2) Ploja, ploja, ploja rankomis:

Švelniai padėkite kūdikį ant antklodės ar sėdynės vertikalioje padėtyje, kad kūdikis galėtų jus matyti. Dainuokite dainas ar rimus ir žaiskite kūdikio rankomis ir pirštais. Išbandykite vieną iš šių populiarių eilėraščių:

Tortas, pyragas, kepėjo žmogus,

Kuo greičiau iškepk man pyragą;

Patapšnokite ir nudurkite (paglostykite kūdikio rankas ir švelniai kumščiuokite)

Pažymėkite jį B. (nupieškite raidę B kūdikio delne)

Įdėkite jį į orkaitę kūdikiui ir man.

Kai jūsų kūdikiui sukanka 2 mėnesiai, jo rutina yra beveik nustatyta ir jie mėgsta bendrauti. Jie ieško būdų, kaip su jumis bendrauti, ir mėgsta liesti, jausti ir griebti viską, ką gali uždėti. Kūdikiai su jūsų pagalba gali sugriebti žaislą, atpažinti veidus ir mėgsta stebėti, kaip juda rankos. Kūdikiai dabar gali liesti žaislus, bet jie negali jų patraukti. Ieškokite žaislų, padedančių šiems pokyčiams, ir žaislų, kurie padėtų jų motoriniams ir socialiniams įgūdžiams. Visada laikykitės etiketėje nurodytų gamintojų amžiaus rekomendacijų. Čia yra 3 naujausi žaislai 2 mėnesių kūdikiams:

Tai minutė, kurią jūs sėdėjote, nes kiekvieną savaitę prieš tai susitikote su savo mažu vaiku. Maždaug dabar jūs turėtumėte sulaukti savo pirmosios neproporcingos šypsenos, bet nepriekaištingos šypsenos. Idealiu atveju tai padėtų kiekvienam iš šių neramių vakarų būti naudingiems arba, jei nieko daugiau neištvers. Galbūt jūsų kūdikis nusišypsojo sulaukęs pusantro mėnesio, arba galbūt jums reikės palaukti dar vieną mėnesį, nes tai ne kas kita, kaip teisingas mokslas, todėl nesistenkite. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie patobulinimus, kurių galite tikėtis iš savo 2 mėnesių kūdikio.

Jūsų kūdikio vystymasis yra ne toks trūkčiojantis ir šiek tiek labiau koordinuotas. Poilsio metu jiems patinka išspirti, o tai yra nepaprastas pratimas ir sustiprina jų kojas. Jie taip pat gali energingai mojuoti savo mažomis suspaustomis rankomis. Bet kokiu atveju mes tikime, kad tai yra užsidegimas.

Aukščiau buvo keletas geriausių žaislų vaikams, kurie nėra vyresni nei 2 mėnesiai. Šie žaislai yra visiškai nekenksmingi ir pagaminti iš tikros medžiagos. Daugumą šių žaislų galite įsigyti internetu, o jei jų nėra jūsų šalyje, visada galite juos importuoti.