Atsižvelgiant į didžiulį žaislų, skirtų vaikams, įvairovę, tėvai, pirkdami žaislus savo vaikams, tikrai gali būti priblokšti. Be to, kiekvienas kūdikis turi savo pomėgius ir antipatijas, o tai dar labiau apsunkina. Taigi, ką galite padaryti, kad susiaurintumėte pasirinkimą? Padėkime apsispręsti.

Pirkdami žaislus kūdikiams, turite nepamiršti tam tikrų dalykų. Pirma, žaislas turi būti aktualus mažiausiai 3 kūdikio gyvenimo mėnesius. Antra, tai turi papildyti kūdikio vystymosi įgūdžius. Taip pat atminkite, kad nors žaislai šiais laikais yra puikūs, „JŪS“ esate geriausias jūsų kūdikio mokytojas. Įsitikinkite, kad pakankamai laiko praleidote su savo kūdikiu, ir nekeiskite savo laiko su kūdikiu į tą tobulą žaislą; tai vienas iš geriausių būdų bendrauti su savo vaiku.

Geriausi žaislai kūdikiams

Čia yra geriausių rinkoje esančių žaislų kūdikiams sąrašas.

1. Kūdikių sporto salė:

Kūdikių žaislai

Kūdikių sporto salę galite naudoti nuo pirmos dienos. Viskas, ko jums reikia, yra sporto salė, kurioje yra kilpos, iš kurių kūdikis gali pakabinti plastikines nuorodas ir žaislus. Kūdikiams labiau patinka didelio kontrasto objektai, todėl kūdikių sporto salė turėtų būti ryški, spalvinga ir didelio kontrasto. Sporto salėje nuolat keiskite kūdikio padėtį iš nugaros, šono ir pilvo. Padėkite žaislus į įvairias pozicijas, pvz., Padėdami juos virš kūno vidurio, rankos skatina prisiliesti prie vidurio, o tai yra labai geras pratimas.

Kūdikio sporto salėje ugdomi įgūdžiai yra pilvo žaidimas, riedėjimas, nugaros tiesimas vidurinėje linijoje, rankų ir akių koordinacijos gerinimas ir geresnis gylio suvokimas.

2. Plastikinės nuorodos:

Kūdikių žaislai-plastikinės nuorodos

Plastikinės nuorodos yra vienas iš nebrangiausių ir universaliausių žaislų kūdikiui. Kūdikiui tikrai patiks važiuoti savo kūdikio automobiliu, kai pakabinsite šias plastikines sages nuo viršutinės rankenos. Kūdikiai taip pat mėgsta kramtyti nelygius ir banguotus ryšius, ilgai juos užimdami. Tai būtina pirkti visiems kūdikiams!

Įgūdžiai, sukurti plėtojant plastikines jungtis, pasiekia, suvokia, tobulina rankų ir akių koordinaciją ir tiria burną.

3. Veidrodis:

Kūdikių žaislai-veidrodis

Galima tiesiog naudoti plastikines nuorodas, kad pakabintumėte veidrodį iš kūdikių sporto salės. Kai kūdikis žiūri į veidrodį, jis mėgsta žaisti su savo atspindžiu. Jie daugiausia naudojami blaškymuisi ar pramogoms, kai turite maitinti kūdikį ar mokyti jį sėdėti.

Įsitikinkite, kad naudojamas veidrodis yra saugus ir apsaugotas nuo kūdikio.

4. „Oball“ su „Rattle“:

Kūdikių žaislai-„Oball“ su „Rattle“

Dėl savo nuostabios įvairovės jis tinka bet kokio amžiaus kūdikiams. Dėl dizaino kūdikiams lengviau jį laikyti. Kad jis būtų žaismingesnis, pakabinkite jį prie kūdikių sporto salės, naudodami plastikines nuorodas. Be to, tai yra vienas geriausių kūdikių žaislų, nes jį lengva suvynioti ir žaisti, kai jūsų kūdikis yra pakankamai senas, kad galėtų su juo sėdėti ir žaisti. Šis žaidimas iš tikrųjų gali išmokyti kūdikius daug apie bendravimo dinamiką pirmyn ir atgal. Be to, šis žaislas pagamintas iš lanksčios medžiagos, kuri leidžia kūdikiui lengvai kramtyti nepažeidžiant.

5. Sophie Žirafa:  

Žaislai kūdikiams-Sophie The Žirafa

Sophie yra vienas iš tų žaislų, kuris patenkina visus pojūčius. Ši guminė žirafa šiuo metu yra nepaprastai garsi ir teisingai. Tai malonu kramtyti, jo minkšta guminė konstrukcija ir ji taip pat girgžda, kai ją suspaudžiate. Tai padeda kūdikiams iššokti vienerių metų krūminius dantis. Be to, jį galima padėti po antklode ir naudoti kaip interaktyvų žaislą; kūdikis gali sekti girgždančių užpakalių garsą ir ieškoti žaislo. Nors ir šiek tiek brangus, jis vertas kiekvieno cento.

6. Vonios suspaudimo žaislų rinkinys:

Kūdikių žaislų ir vonios suspaudimo žaislų rinkinys

Vonios žaislų rinkinys padeda sukurti dramą, kurioje žaislai yra personažai, kuriuos galite pastatyti savo kūdikiui. Jie taip pat sudomintų jūsų vaiką, kol ji maudosi vonioje. Be to, jie taip pat yra puikūs dantų dygimo žaislai ir padeda vystyti rankų raumenis.

7. Mažų kratinių kamuolių rinkinys:

Kūdikių žaislai-mažų barškančių kamuoliukų rinkinys

Šie žaislai kūdikiams yra labai įvairūs ir patrauklūs, nes skleidžia įvairius garsus, todėl kūdikiai mokosi skirtingų garsų skirtumų. Jie motyvuoja kūdikį riedėti ir ropoti, be to, labai smagu žaisti, kai tik kūdikis išmoksta žaisti su konteineriais. Jūs tikrai negalite suklysti su šiais žaislais.

8. Užimtas rutulio kritimas:

Kūdikių žaislai-užimtas rutulio lašas

Šiame žaisle yra daugiau barškučių kamuoliukų, todėl kūdikis ilgą laiką būna užimtas, matydamas, kaip rutuliai eina žemyn ir žemyn. Bokštas gali būti trumpas arba aukštas, atsižvelgiant į iššūkį, kurį norite kelti kūdikiui. Tai žymiai pagerina kūdikio pritūpimo, plaukiojimo, vaikščiojimo ir kelio įgūdžius.

9. Lentų knygos:

Kūdikių žaislų lentos knygos

Knygos yra vienas iš svarbiausių dalykų, su kuriais kūdikis turėtų būti supažindintas anksti. Labai kontrastingų ir ryškių spalvų knyga tikrai patrauks kūdikio dėmesį. Deklamuokite eilėraščius ir dainuokite iš knygos savo kūdikiui ir leiskite jai vartyti knygos puslapius, kad lavintų motorinius įgūdžius. Kūdikiai labiausiai mėgsta knygas, kuriose yra įvairių formų. Skaitykite knygas kartu su savo kūdikiu, kad padidintumėte ryšį tarp jūsų ir jūsų vaiko. Keletas įdomių yra „Aš ėjau vaikščioti“; Rudasis lokys, rudasis lokys, ką matai ?; Labos nakties mėnulis; ir kur yra kūdikio pilvo mygtukas.

10. Aukštos kėdės siurbimo žaislas:

Kūdikių žaislai-aukštos kėdės siurbimo žaislas

Kūdikiai mėgsta kišti daiktus į burną. Kad atitrauktų ją nuo šio įpročio, rinkoje yra keletas žaislų, kurie verpdami groja muziką; ir tai laikoma kartu siurbiant jį į kėdės dėklą.

11. Minkšti, trapūs blokai:

Kūdikių žaislai-minkšti, glamžantys kaladėlės

Spalvos ir įvairūs garsai yra labai patrauklūs vaikams, o dėl minkštos tekstūros šie žaislai yra malonu kramtyti kūdikiams. Tai labai naudinga mokant kūdikį apie blokų kūrimą, sudėjus juos ant kito. Kai kurie iš jų netgi turi varpus, kad būtų patrauklesni.

12. Žiedų krautuvas:

Kūdikių žaislų žiedų krautuvas

Klasikinis žaislas kūdikiams, tai moko kūdikius naujų įgūdžių dėl pasikartojančio žiedų įdėjimo ir išėmimo. Be to, raudonas žiedas taip pat veikia kaip barškutis. Šiuos žiedus kūdikiai taip pat naudoja kramtyti. Šis žaislas padeda kūdikiams labai pagerinti motorinius įgūdžius.

13. Žaidimų stalas su nuimamomis kojomis:

Žaislų stalas kūdikiams su nuimamomis kojelėmis

Gana neseniai sukurtas žaislas gali būti naudojamas įvairiais būdais. Visas kojas galima nuimti, kad kūdikis galėtų žaisti ant pilvo; arba galima nuimti tik dvi kojas sėdint, šliaužiančiam ir klūpančiam kūdikiui. Tai vienas iš geriausių žaislų, skatinančių motorinį vystymąsi, taip pat lavinant įvairius rankų įgūdžius.

14. Kūdikių įrankių suolelis:

„Baby Toys-Baby Tool“ suoliukas

Kai kūdikis bando išmokti sėdėti, jei kažkas priešais jį susikaupia ir sutelkia dėmesį, jis greičiau lavina pusiausvyrą. Šis žaislas turi įvairius nustatymus, kurie tai daro gana lengvai. Svirtys, slankmačiai ir suktukai atlygina kūdikiui už jų aktyvavimą. Tai suteikia puikią patirtį naudojant įrankius kūdikiams, anksti užtikrinant jų riešų stabilumą.

15. Stumiamas žaislas, skirtas sėdėti, stovėti ir vaikščioti:

Kūdikių žaislai-stumiamas žaislas, skirtas sėdėti, stovėti ir vaikščioti

Tai iki šiol geriausias kūdikio žaislas prieš vaikščiojantį kūdikį. Darant prielaidą, kad paviršius yra patikimas, šis žaislas labai padeda kūdikiui sėdėti ar eksperimentuoti su klūpėjimu ir stovėjimu. Patartina žaisti su šiuo žaislu tik po to, kai kūdikis gali pats vaikščioti. Rūpinkitės paviršiumi; įsitikinkite, kad žaislas nenusileidžia.

Kiekvienas kūdikis turi unikalių interesų ir skirtingai reaguoja į skirtingus žaislus. Visa tai jūsų kūdikiui gali nepatikti, tačiau bent vienas iš jų patiks jūsų kūdikiui, tuo esame tikri!