9 mėnesių kūdikis jau bus gana protingas. Jis turėjo sukurti idėją apie jį supančius žmones, apie jį supančią aplinką ir tt Akivaizdu, kad apie pasaulį reikia žinoti daug daugiau. Čia yra 9 nuostabūs žaislai, kurie padės kūdikiui įgyti žinių.

Žaislai 9 mėnesių kūdikiui

Top9 žaislai 9 mėnesių kūdikiui yra tokie.

1. „Earlyears Roll n’ Swirl Ball Ramp “:

9 mėnesių kūdikių žaislai 1

Šis žaislas laikomas geriausiu žaislu 9 mėnesių kūdikiui. Jis tiks tiek moterims, tiek vyrams. Rampa yra tikrai patraukli, o vaikai labai smagiai padengia šį nuostabų žaislą. Jis pasižymi gražiomis spalvomis, todėl šis žaislas yra toks patrauklus ir patrauklus vaikams. Kamuoliai taip pat yra gerai dekoruoti, taip pat yra daugybė kitų objektų. Tai apšvies kūdikį ir nudžiugins jį beveik visą dieną, suteikdamas jam vieną galimybę verkti.

2. „Ddstore“ spalvingas muzikinis „Inchworm“ vystomasis kūdikio žaislas:

9 mėnesių kūdikių žaislai 2

Štai dar vienas nuostabus žaislas, kuris užims kūdikio protą. Jis buvo įvertintas kaip vienas efektyviausių žaislų kūdikiams 9 mėnesių amžiaus. Žaislas taip pat pasižymi patraukliomis spalvomis ir dizainu, kuris iš pirmo žvilgsnio pradžiugins kūdikį. Iš pradžių prireiks šiek tiek laiko, kad galvotumėte, ką šis žaislas iš tikrųjų reiškia. Tačiau vėliau, kai kūdikis supras su juo susijusią prasmę ir linksmybes, jis visai nenorės jo palikti.

3. Mažas meilės sukimosi rutulio meilės žaislas 9 mėnesių kūdikiui:

9 mėnesių kūdikių žaislai 3

Trečiasis iš šio sąrašo yra gražiai pagamintas meilės žaislas, kurio dizainas yra unikalus ir skirtas kūdikiui pasigaminti bet kuriuo momentu. Žaisle yra ir maža patraukli plastikinė figūrėlė rutulio viduje.

4. „Playskool Play“ mėgstamiausi užsiėmę „Poppin“ draugai:

9 mėnesių kūdikių žaislai 4

Tai yra edukacinis 9 mėnesių amžiaus kūdikiams. Šis žaislas turi keletą puikių savybių, kurios padės kūdikiui išmokti naujų dalykų.

5. „VTech Baby Lil’ Critters “sukasi ir atranda apžvalgos ratą:

9 mėnesių kūdikių žaislai 5

Šis apžvalgos ratas tinka 9 mėnesių kūdikiams. Žaislas yra gražiai suprojektuotas ir pirmiausia skirtas atkreipti kūdikio dėmesį.

6. „VTech“ rūšiavimo ir atradimo veiklos kubase:

9 mėnesių kūdikių žaislai 6

Šis „Activity Cube“ žaislas yra gana nuostabus. Tai suteiks vaikui keletą geriausių prisiminimų, kuriuos jis gali branginti vėliau. Veiklos jauniklis reikalauja, kad vaikas atsikeltų kojų ir šiek tiek pajudėtų, kad galėtų valdyti šį žaislą. Pasak kai kurių tėvų, tai yra vienas geriausių kūdikių žaislų 9 mėnesių kūdikiui. Ši kubo formos struktūra yra daug įdomesnė, nei atrodo.

7. „VTech Click and Count Remote“:

9 mėnesių kūdikių žaislai 7

Šį riboto leidimo žaislą galima įsigyti svetainėse. Šis žaislas paprastai nėra randamas parduotuvėse dėl jo reto poreikio. Tačiau vis tiek galima sakyti, kad tai yra vienas geriausių žaislų 9 mėnesių kūdikiui.

8. „Acmee Rattle“ ir „Sensory Teether“ aktyvumo žaislas kūdikiams žaisti:

9 mėnesių kūdikių žaislai 8

Čia yra nuostabus aktyvumo jutiklio žaislas, kuris padės 9 mėnesių kūdikio protiniam vystymuisi.

9. „Fisher-Price“ juokiasi ir išmoko ropoti aplink automobilį:

9 mėnesių kūdikių žaislai 9

Galima sakyti, kad šis ypatingas juokas ir mokymasis šliaužti aplink automobilį yra tikrai nuostabus. Šis žaislas yra kūdikių žaislų grožis ir yra šedevras. Remiantis gamybos instrukcijomis, šis žaislas tiks ne jaunesniems kaip 6 mėnesių ir ne vyresniems kaip 3 metų vaikams. Vaikas turės įdėti tam tikrų pastangų sutvarkydamas ir įterpdamas reikiamus daiktus į reikiamas vietas.

žaislai, skirti 9 mėnesių vaikui, turėtų būti suprojektuoti taip, kad atitiktų pagrindinius vaiko pramogų poreikius ir kol kas puikiai veikia.