Dabar, kai jūsų vaikui yra 5 mėnesiai, jis bus apsėstas, kad teisingai suprastų motorinius įgūdžius. Jis taip pat norės paliesti ir pajusti naujus dalykus. Tarsi kiekviena diena jam atneštų ką nors naujo. Šiame amžiuje kūdikio protas yra labai trapus, todėl prieš pradėdami vaiką daryti tai, kas gali pakenkti jo protui, turėtumėte būti ypač atsargūs.

Toliau pateikiami 9 geriausi 5 mėnesių kūdikio žaislai.

1. „Infanito Go GaGa Squezze“ ir „Teehte“ dramblys – „Pink Kiki“:

Žaislai 5 mėnesių kūdikiui 1

Tai vienas geriausių žaislų 5 mėnesių kūdikiams. Šis žaislas labiausiai tiks mergaitėms, vertinant pagal spalvą. Žaislas yra labai gražus ir pasižymi nuostabia tekstūra ir dizainu, kuris vaikams atrodo labai patrauklus.

2. „Vtech Baby Talk“ ir „Go Farm Rattle“:

Žaislai 5 mėnesių kūdikiui 2

Vienas iš žaviausių žaislų, kurį suteikiate savo 5 mėnesių amžiaus, yra šis gražus „Vtech Baby Talk“ barškučių žaislas. Jame yra būtinos priemonės, kad kūdikis būtų laimingas ir šypsotųsi. Tai skleis gražius garsus, kurie patiks kūdikiui ir taip pat jį ugdys. Šį interaktyvų žaislą galima įsigyti internetu ir jis laikomas vienu geriausių 5 mėnesių kūdikių žaislų.

3. „Baby Einstein Bendy Ball“:

Žaislai 5 mėnesių kūdikiui 3

Tai paprasti ir interaktyvūs riedantys objektai, kurie gali nudžiuginti kūdikį per kelias sekundes. Tai yra tie žaislai, kuriuos galite pasiūlyti savo kūdikiui, kai jam liūdna. Tai nudžiugins jo nuotaiką per kelias sekundes ir leis jam puikiai praleisti laiką su šia žaisminga įranga. Daiktas yra elastingas, lankstus, pagamintas iš geros kokybės plastiko ir tt ir turi daugybę kitų savybių.

4. „Hohner“ 4 dalių kūdikių juosta:

Žaislai 5 mėnesių kūdikiui 4

Nieko panašaus dar nematėte. Tai puikus ir efektyvus pramoga vaikams. Į komplektą įeina mini vaivorykštės purtyklės, kurios yra pagrindinis šio žaislo patrauklumas. Žaislas taip pat buvo apdovanotas kaip vienas geriausių žaislų vaikams. Be viso to, „Hohner 4 Piece Baby Band“ yra vienas geriausių žaislų 5 mėnesių kūdikiui..

5. MAM įkandimas ir šepetėlio dantis:

Žaislai 5 mėnesių kūdikiui 5

Šis žaislas yra įvairių patrauklių spalvų. 5 mėnesių kūdikis turi įprotį kišti daiktus į burną, kad tai pajustų. Kad ir kaip įtikintumėte vaiką to nedaryti, jis tai padarys. Žaislas nėra visiškai toksiškas vaikui, nes yra pagamintas iš autentiškos medžiagos ir yra skirtas tam tikslui, kuriam jis tarnauja. Kūdikis gali praleisti beveik kiekvieną dienos valandą kramtydamas šį žaislą, o tai nepakenks ir jo besivystančiai dantų linijai..

6. Ryškus startas „Grab and Stack Blocks“ žaislas:

Žaislai 5 mėnesių kūdikiui 6

Tai yra kažkas, kas 5 mėnesių kūdikiui atrodys labai patraukli. Tai paskatins jo smegenų veiklą, nes žaidžiant su šiuo žaislu reikia šiek tiek panaudoti pilkąją medžiagą. Spalvingi ir interaktyvūs kaladėlės lengvai linksmins jūsų vaiką.

7. Ryškios pradžios kartu su nešiklio žaislų juosta:

Žaislai 5 mėnesių kūdikiui 7

Šis žaislų baras suteikia jūsų vaikui daugiau nei vieną galimybę smagiai praleisti laiką, nes jis susijęs su daugybe žaislų. Jis vertinamas kaip vienas geriausių žaislų 5 mėnesių mergaitei. Tinka ir 5 mėnesių berniukams. „Zebra“ sukasi ir turi spalvingus karoliukus, veidrodžiai padeda atrasti save, tekstūruoti žiedai ir žibintai su melodijomis daro šį žaislą vienu geriausių 5 mėnesių kūdikio vystymosi žaislų.

8. Spalvotas kramtomasis žaislas mergaitėms:

Žaislai 5 mėnesių kūdikiui 8

Ieškote 5 mėnesių amžiaus žaislų kūdikiams? Čia yra nuostabus kramtomasis žaislas berniukams, kuris iš tikrųjų yra geriausias šioje srityje. Šie žaislai yra saugūs jūsų kūdikiui, nes jie pagaminti iš maistinio silikono ir yra patvirtinti FDA. Jie plaunami indaplovėje ir yra saugūs virimui. Šis žaislas yra toks patogus, kad galite jį įsidėti į vystyklų krepšį arba pasiimti su savimi pasivaikščioti vežimėlyje.

9. Rankinių gyvūnų rinkinys:

Žaislai 5 mėnesių kūdikiui 9

Čia randame nuostabų gyvūnų rankinių žaislų rinkinį, kuris tiks mergaitėms. Taigi, jūs ieškote žaislų 5 mėnesių mergaitei, o tada tai gali būti tobula jums. Šie žaislai pagaminti iš aplinkai nekenksmingų netoksiškų medžiagų, todėl yra visiškai saugūs jūsų 5 mėnesių kūdikiui.

10. „VTech Peek“ & Žaisti kūdikių knygą:

Minkštas žvilgsnis & „Play Baby Book by VTech®“ supažindina su žavingais gyvūnais, naudojant dideles nuotraukas, taip pat turi daug įdomių interaktyvių funkcijų. Knygos viršelyje yra mielas dramblys su didelėmis ausimis. Kiekviename puslapyje grojamos dainos, garsai ir frazės. Kai pakeliate atvartus, pagamintus iš audinio, jis turi netikėtų staigmenų. Jūsų mažyliai gali susitikti su draugiškais personažais ir sužinoti apie gyvūnus, spalvas, daiktus ir groti dainas. Šią knygą lengva nešiotis visur, kur tik einate. Tai puiki pirmoji knyga jūsų kūdikiui!

11. „Infantino Go GaGa 4“ režimai mokantis povo:

Jūsų kūdikiui patiks šis gražus ir patrauklus povo plunksnas. Tai yra mokomoji ir viskas, ką jums reikia padaryti, tai paspausti plunksnas, kad sužinotumėte apie spalvas, raides, muziką ir dainas. Šis povas padeda lavinti smulkiąją motoriką ir kartu sužinoti apie priežastis ir pasekmes. Dauguma tėvų mėgsta šį žaislą savo kūdikiams, nes jį lengva suvokti, o kūdikiams patinka tyrinėti šį žaislą.

Be žaislų, čia yra keletas užsiėmimų, kuriais galite užsiimti su savo 5 mėnesių kūdikiu.

Šiame etape dauguma vaikų suprato ir supranta pagrindinius aplinkinius asmenis. Tačiau jiems taip pat gali kilti klausimas ir baimė tiems žmonėms, kurie nėra gerai žinomi. Nepaisant to, kad ši baimė laikui bėgant išnyksta ir dėl to nėra ko jaudintis, ji paprastai palaipsniui supažindina jūsų kūdikį su naujais asmenimis..

Paraginkite vaiką pakelti galvą ir pakelti rankas, kad pamatytumėte, kas vyksta jo aplinkoje.

Laikykite kūdikį vertikaliai po rankomis. Palaipsniui nuleiskite jį iki to momento, kai jo kojos paliečia stalą, lovą ar jūsų kelius, kad jis galėtų pasiruošti, koks jausmas stovint.

Leiskite jam sėdėti vienam. Galite pradėti jį atremdami į meilės sėdynės ar sėdynės kraštą, kuris gali neleisti jam nukristi.

Leiskite savo kūdikiui gauti mažų žaislų, pavyzdžiui, 1 colio gabalėlių. (Saugokite nuo mažų daiktų, kurie gali užkimšti jūsų vaiko snukį ir burną.)

Pirmieji kūdikio metai yra kupini mokymosi ir žaidimo, dažniausiai tai būna abu – jie mokosi žaisdami. Pilvo laikas šiame etape yra svarbus stipriems raumenims ugdyti. Pasirinkite žaislus, kurie skatina jūsų kūdikį ilgiau būti ant pilvo. Jūsų penkių mėnesių kūdikiui kiekviena diena yra nauja. Jų smulkiosios motorikos įgūdžiai vystosi ir jūsų kūdikis mato dalykus, jis taip pat nori juos pasiekti, griebti ir ragauti! Pasirinkite įvairių formų, dydžių ir tekstūrų saugius žaislus.