Naujagimiai turi tam tikrą prisirišimą prie žaislų, kuris yra universalus. Kūdikius visame pasaulyje žavi žaislų išvaizda, veiksmas ir garsas. Tačiau yra keletas žaislų, kurie gali juos išgąsdinti ir tikrai nuliūdinti. Turėtumėte pasirinkti tinkamą žaislą naujagimiui ir šis straipsnis jus supažindins su 11 geriausių žaislų, kuriuos galite nusipirkti naujagimiui..

Renkantis dovaną naujagimiui, geriausia paskaityti apie dovanojimo idėjas ir pasitarti su tėvais. Ieškokite žaislų, kuriuos kūdikis galėtų laikyti ir čiupti ar čiulpti. Venkite žaislų su mažomis dalimis. Mūsų straipsnis tikrai padės jums išsirinkti jums dėmesingas ir naudingas dovanas naujagimiams.

1. Rankų žaislai:

Žaislai naujagimiams, rankomis laikomiems žaislams

Pirmaisiais mėnesiais kūdikiai nesugeba suprasti sudėtingų žaislų. Todėl tuo pačiu metu turėtumėte ieškoti kažko tikrai paprasto ir smagaus. Yra daug rankinių žaislų, kuriuos kūdikis gali laikyti ranka ir pakratyti ar pajudinti, kad iš jo kiltų triukšmas, o tai, žinoma, bus melodinga.

2. Muzikos dėžutė:

Žaislai naujagimiams-muzikos dėžutė

Naujagimiai geriau miega, kai skamba kokia nors švelni muzika. Perkant žaislą kūdikiams reikėtų ieškoti kažko įdomaus. Teigiama, kad muzikos dėžės yra vienas geriausių žaislų naujagimiams, nes muzika suteikia kūdikiui energijos ir daro jį laimingą. Turėtumėte pasirinkti tą, kuris turi švelnų ir melodingą toną. Jie gali nesugebėti jo valdyti, bet vis tiek smagiai tiesiog klausysis.

3. Mobilusis:

Žaislai naujagimiams-mobilusis

Šiuolaikiniame pasaulyje iš 24 valandų per dieną telefonu praleidžiame beveik 8 valandas. Kūdikis akivaizdžiai stebės, kaip mama ir tėtis užsiima daiktais, per kuriuos jie bando bendrauti. Mobilus žaislas yra tinkamas kūdikių mobilusis telefonas, jis taip pat gali žaisti su juo. Mobilusis telefonas yra vienas geriausių žaislų naujagimiams.

4. Rattle rinkinys:

Žaislai naujagimiams-„The Rattle“ rinkinys

Naujagimiai mėgsta spalvas ir, tikiuosi, jiems patiks ir šis barškučių rinkinys. Tai laikoma vienu geriausių žaislų naujagimiams. Galite jį pakratyti ir iš jo sukelti nuostabų triukšmą. Be viso to, jis pasižymi gražiomis spalvomis, kurios patiks tiek berniukui, tiek mergaitei.

5. „Play“ sporto salė naujagimiams:

Žaislai naujagimiams kūdikiams-sporto salė naujagimiams

Beveik kiekvienas tėvas perka tai savo naujagimiams, kad padėtų suaktyvinti skirtingus kūno raumenis ir pluoštus nuo labai mažo amžiaus. Ši žaidimų aikštelė kūdikiams paprastai laikoma lovoje ir yra visiškai saugi, nes taip pat yra tinklas. Visa tai atrodo išties džiugiai ir kūdikiams tai patiks nuo to momento, kai jie į tai pažvelgs.

6. Jutiminiai žaislai:

Žaislai naujagimiams „Sensory“ žaislams

Jutiminis žaislas yra nuostabus žaislas, kurį galima papildyti kūdikių žaislų kolekcija. Jutimo žaislas turi įmontuotus dirbtinai jutiklinius mygtukus, kurie, nesąmoningai paspaudę mygtuką iš išorės, sukels tam tikrą triukšmą ar apvers. Kūdikiai nuostabiai juokiasi, kai žaislai šokinėja ar apvirsta. Tai taip pat vienas iš žaislų, tinkamų naujagimiams.

7. Muzikinio vaidmens žaislas:

Žaislai naujai gimusiems kūdikiams-Muzikinis vaiduoklis

Ieškote žaislų naujagimiui? Čia mes turime dar vieną nuostabų ir gražų muzikinį žaislą naujagimiams. Šis daiktas yra visiškai saugus kūdikiams, nes šio žaislo gamybai nenaudojamos toksiškos medžiagos. Tai taip pat padės lavinti motorinius įgūdžius.

8. „Winfun-Baby Girl“ žaidimo kilimėlis:

Žaislai naujagimiams-„Winfun-Baby Girl“ žaidimo kilimėlis

Ieškote žaislų naujagimiui internete? Čia yra nuostabus žaidimų kilimėlis, kuris yra vienas geriausių žaislų naujagimiams. Šis žaislas yra nuostabaus dizaino ir bus puikus laiko žudikas kūdikiams. Jūsų mažylėms patiks riedėti ant jo ir žaisti su juo beveik visą dieną.

9. Daugiaspalvis žaislų namas:

Žaislai naujagimiams-kelių spalvų žaislų namai

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – tai šiek tiek pažengęs žaislas naujagimiams. Bet jiems vistiek patiks. Šį žaislą galite įsigyti bet kurioje parduotuvėje, kurioje tiekiamos kūdikių žaislų medžiagos, arba nusipirkti iš žinomos internetinės kūdikių parduotuvės.

10. Rokas į kaminą:

Tai labai populiarus žaislas tarp kūdikių ir mažų berniukų, kuriuos mėgsta krauti. Kraunant ir rūšiuojant yra begalinis džiaugsmas. Šios ryškios blizgios spalvos ir žiedai tikrai tinka rankų ir akių koordinacijai.

11. Riedantis rutulys:

Stebėkite, kaip jūsų berniukas kikena, kai šis kamuolys svyruoja ir svyruoja. Turėk kamuolį su savo berniuku! Šis kamuolys turi įvairias traukimo ir sukimo galimybes. Variantų yra daug.

Iki šiol aptarėme žaislus, kurie tinka naujagimiams; dabar pažvelkime į keletą veiklų, kurių galite imtis su savo mažyliu.

Šok su savo kūdikiu:

Paleiskite raminančią muziką savo kūdikiams, neškite savo mažylį ir švelniai siūbuokite, laikydami kūdikį. Kūdikiams patinka leisti laiką su tėvais, ir tai yra puikus būdas užmegzti ryšį su jūsų mažuoju stebuklu.

Išmokykite savo kūdikį aplinkiniais dalykais:

Ši veikla neapsiriboja tik kūdikių žaislais. Galite naudoti bet kokį saugų buitinį produktą. Turėkite su savimi daiktų slėptuvę ir pristatykite šiuos objektus po vieną. Tai puikus būdas išmokyti juos tokių objektų kaip šaukštai, audiniai, buteliai ir kt.

Iškelk roko žvaigždę Tavyje:

Iš „Twinkle, Twinkle“, „Wheels on the bus“, „If you happy and you know it“ kūdikiai mėgsta animuotus balsus. Pabandykite modifikuoti savo balsą nuo žemo aukščio iki aukšto girgždėjimo. Norėdami suteikti daugiau linksmybių, pabandykite naudoti pirštų lėlės.

Burbulo problema:

Burbulai yra tikrai stebuklingi ir šis žaidimas yra įdomus 4-6 mėnesių amžiaus vaikams. Galite pūsti burbulus vonioje arba vaikščiodami po parką. Kūdikius žavi burbuliukai.

Pilvo laikas:

Tai yra viena iš svarbiausių kūdikių veiklų. Tai sustiprina jūsų kūdikio kaklą ir galvą ir suteikia jam kitokį požiūrį į dalykus. Įsitikinkite, kad nuolat juos stebite.

Naujagimiams yra keletas gerų žaislų, kurie gali pakeisti jūsų kūdikio nuotaiką ir pakeisti visą jo dieną. Todėl rinkdamiesi turite būti labai atsargūs. Tikimės, kad šiame straipsnyje aprašyti žaislai jums padės.