Üstlerde çiçek baskısı, iyi bir şeye sahip olmak gibidir. Bazı kızlar çiçek baskısına bayılır. Ve hatta onlara güzel görünüyor. Çiçek baskısı çiçeklerden oluşur ve çeşitli renklerin tasarımını bırakır. Tasarım da dağınık ve basit olabilir. Çiçek desenli üstler en iyi dar kesim kot pantolonlarla görünür. Kızlara muhteşem bir görünüm verir. Bayanlar çiçekli üstlerde daha güzel görünüyor. Çiçek baskısında nakış ve inci işlemeleri de olabilir. Çiçek baskısı, kullanıcıya hoş bir görünüm kazandırmak için bir tasarım sanatıdır..

Kız Çocuk Trendinde Çiçekli Üstlerin Şık ve Güzel Modelleri:

İşte şık boyunlu bayanlar için 9 güzel çiçek üst listesi.

1. Bayan Çiçekli Üst Kıyafet:

çiçekli üstler

Bu çiçekli üst bayanlara iyi bir görünüm verecektir. Yarım koldur ve kollara güzel dikişler atılır. İşte gevşek bir uyum ile dağınık bir çiçek baskısı. Bayanlar bu çiçekli üstte güzel görünecek. Güzel görünümlü, hoş ve yüksek kalite standardına sahip.

2. Kızın Çiçek Üstü Modası:

Kız Çiçek Üstü

Bu çiçek desenli üst genç kızlara çekici görünecek. Kolsuzdur ve üst ipliğin ucunda asılıdır. Bu üst, boyunda yakaya sahiptir. Parti hayvanı kızlarının favorisi olacak. Boyu kısa ve blue slim fit jean ile muhteşem görünüyor. Kemer kot pantolona da bağlı.

3. Çiçek Desenli Kadın Atlet:

Çiçekli Atlet

İpek kumaştan çiçek desenli kolsuz bluzdur. Bayan kot kısa ve boyunda inci mala ile iyi bir eşleşme yaptı. Üzerine bir omuz silkme bile yapabilirsiniz. Bir kızın harika bir görüntüsünü sunuyor. Bu üst, taban lacivert rengine sahip büyük bir çiçek baskısına sahiptir. Kızlar bununla çok güzel görünecek.

4. Çiçek Baskı Kolsuz Üst:

Kolsuz Çiçekli Üst

Bu çiçekli üst kolsuzdur ve sarı renktedir. Karın kısmında sıkılaşıyor. Bayan, çarpıcı görünen beyaz kot pantolonla iyi bir uyum sağladı. Kız açık saçlarda muhteşem görünüyor. Genç kızlarda harika görünecek.

5. Kızlar İçin Güzel Çiçekli Üstler:

Güzel Çiçekli Üst

Bu çiçekli üst, çiçeklerle çok güzel ve deseni yuvarlak yakalı ve yarım kolda bırakıyor. Kız ayrıca koyu renk kot pantolon, gözlük ve bağlı saçlarla güzel bir üst giyerek plajın yakınında dinlenirken olağanüstü görünüyor. Bu çiçekli üst bu bayana fiziksel rahatlık veriyor gibi görünüyor..

6. Baskılı Şifon Çiçekli Üst:

Şifon Çiçekli Üst

Bu çiçekli üst şifon malzemedendir ve sadece omuzda şeritler bulunur ve kolsuzdur. Şeffaftır, bu nedenle iç kısmı tam olarak giyilmelidir. Yeşil renkli şifon çiçekli üst, beyaz şortlarla muhteşem görünüyor. Bu çiçekli bluzlu bayan seksi ve seksi görünecek..

7. Nakışlı Çiçekli Üst:

Nakışlı Çiçekli Üst

Bu çiçekli üst, kalın dantelli ve boyunda nakış işlemeli tam bir kola sahiptir. Nakış işi çiçek tepesinde harika görünüyor. Kız, büyüleyici bir kişilik sunabilen çiçekli bir üst kısmı olan mini bir etek giydi. Bu çiçekli üst seviyorum.

8. Küçük Çiçekli Kırpma Üstü:

Çiçekli Kırpma Üstü

Şimdi, bu harika bir çiçekli top. Bu çiçekli üst, kırpma desenine sahiptir. Bedeni ve duyuları açığa çıkarıyor. Bu çiçekli üst ile kalın inci ve değerli taş alışveriş merkezi en iyi şekilde görünecek. Genç kızlar pikniğe giderken veya kumsalda bu bluzu giyebilirler. Halka seksi bir çekicilik veriyor.

9. Tam Kol Çiçekli Üst:

Tam Kol Çiçekli Üst

Bu çiçekli üst, boyunda fiyonklu tam bir koldur. Altta, bu bayan tarafından nervürlü bir jean giyilir. Bu çiçekli üst, standartlara uygun olduğu için bayanlar için idealdir. Bayanlar bu çiçekli üstte görünüşte ve mütevazı görünecek. Bayanlar için dekoratif ve uygundur.

Çiçek desenli bluz, hanımların çiçeklere benzemesi nedeniyle asla modası geçmeyecek. Çiçekli üstler bayan görünümüne koku katıyor. Büyüleyici bir kişilik kazandıracak. Desen ve tasarım açısından çok çeşitli çiçekli üstlerle tanışabilirsiniz. Çiçek baskısı bayanlar üzerinde muhteşem ve nezih görünüyor. Çiçekli üstler tasarlamak için çok çaba gerekiyor.