Jei ieškote žaislų savo 3 mėnesių kūdikiui, atėjote į reikiamą vietą. Šiame straipsnyje aptarsime kai kuriuos geriausius žaislus, kurie tenkins jūsų 3 mėnesių kūdikio psichinius ir fizinius poreikius. Toliau pateikiami 11 geriausių žaislų, skirtų 3 mėnesių kūdikiui.

1. Aštuonkojis:

Žaislai 3 mėnesių kūdikiui-aštuonkojai

Yra vaikų, kuriuos labai traukia tokios jūros būtybės, kaip aštuonkojai, nes jie juos dažnai mato animaciniuose filmuose. Šis žaislas yra pagamintas iš geros kokybės medvilnės ir taip pat pasižymi gražiomis spalvomis, kurios bus malonumas jūsų vaiko akims. Galima sakyti, kad tai vienas geriausių žaislų 3 mėnesių kūdikiui.

2. Kalėdų beždžionės žaislas:

Žaislai 3 mėnesių kūdikio-Kalėdų beždžionės žaislui

Šis žaislas tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms (3 mėnesių amžiaus). Tai gražios tekstūros ir beveik kiekvienas lengvai įsimylės šį gražų žaislą. Atrodo, kad pinigai žiūri iš puodelio ir energingai šypsosi vaikui. Tai vienas geriausių žaislų trijų mėnesių kūdikiams.

3. Šuns anatomijos įdarytas žaislas:

Žaislai 3 mėnesių amžiaus kūdikio ir šuns anatomijos žaislui

Šis žaislas tinka jūsų 3 mėnesių kūdikiui. Tai tikrai paprasta ir ne per daug. Vaikai ras šį jiems tinkantį žaislą. Jame yra gražių spalvotų audinių visame šuns kūne kartu su tų kūno dalių pavadinimais. Tai bus geras būdas išmokti įvairių gyvūnų ir žmonių kūno dalių. Tai atkartoja laimingą šunį ir tai tikriausiai nudžiugins ir vaiką. Tai vienas iš idealių žaislų 3 mėnesių kūdikiams.

4. Žaislinis traukinys:

Žaislai 3 mėnesių kūdikių žaisliukui

3 mėnesių kūdikiai mėgsta spalvas, ypač mergaitės (pagal tyrimus). Jei ieškote žaislų 3 mėnesių kūdikiams, tai gali būti idealus jūsų vaikui. Iš esmės tai yra žaislinis traukinukas, su kuriuo žaisti norėtų beveik kiekvienas vaikas. Žaislas pasižymi gražiomis spalvomis ant kiekvienos smulkios ir pagrindinės jo dalies. Vaikams tai atrodys patrauklu ir, tikėkimės, tikėsis iš jūsų mažiau pramogų ir linksminsis būtent su šiuo žaislu.

5. Ponių rinkinys mergaitėms:

Žaislai 3 mėnesių kūdikių-ponių rinkinukui mergaitėms

Jei turite 3 mėnesių mergaitę, šis ponių rinkinys gali būti puiki dovana jai. Leiskite jai parodyti savo mintis šiam nuostabiam ir spalvingam ponių rinkiniui, kuris padarys jos vaizduotę ryškesnę. Leiskite jiems gyventi pasakoje, kol jie pakankamai greitai subręs, nes jie auga gana greitai.

6. Veiklos žaislai:

Žaislai 3 mėnesių amžiaus kūdikio aktyvumo žaislams

Tai atrodo kaip didelis ratas, ant kurio kūdikis turės surengti daiktus naudodamasis savo kojomis, kad suktųsi aplink jį. Apačioje yra ratukai, kurie padės kūdikiui judėti pagal laikrodžio rodyklę aplink žaislą. Tai tikrai įdomus žaidimas ir visą laiką išlaikys kūdikio kūną tinkamą ir aktyvų.

7. Lengvos kovos:

Žaislai, skirti 3 mėnesių kūdikiui-lengvi barškučiai

Pirkite barškučius, nes jie yra žaislai, kuriuos kūdikis mėgsta laikyti, purtyti ir skleisti triukšmą, be to, tai yra veiksmingas laiko žudikas, nors kartais tai gali sukelti įtampą tėvams, nes kai kurie to triukšmo neatlaiko beveik visą gyvenimą. dieną. Tai neabejotinai vienas geriausių vystomųjų žaislų 3 mėnesių kūdikiams. Barškučiai tradiciškai buvo naudojami kūdikių įtraukimui ir atitraukimui, ir jie pasirodė esą veiksmingi.

8. Valdybos knyga:

Žaislai 3 mėnesių kūdikių lentai

Tai dekoruotos knygos, pagamintos iš kartono ir popieriaus. Šios knygos pateikia vaikams aktualią ir reikalingą informaciją kartu su akį traukiančiomis nuotraukomis. Tai vienas geriausių kūdikių žaislų 3 mėnesių amžiaus.

9. Neperšlampami žaislai:

Neperšlampami žaislai

Užpildykite savo atsargas naudodami daugybę vandeniui atsparių žaislų. Kūdikiai maudydamiesi mėgsta naudotis žaislais, tokiais kaip jūrų arkliukas, antys ir kt. Šie žaislai yra vieni populiariausių 3 mėnesių kūdikių žaislų.

10. Beždžionių čiulptukas:

Ši neklaužada „WubbaNub Monkey“ yra juoko statinė ir tikrai nudžiugins jūsų kūdikį. Minkštos beždžionės letenėlės ir vingiuota uodega yra tinkamo dydžio mažylio rankytėms prilaikyti. Žindukas yra arti ir yra išdėstytas taip, kad kūdikiui būtų lengva. Šis žaislas yra visiškai saugus, nes pagamintas iš medicininio čiulptuko be latekso, be BPA, PVC ir ftalatų.

11. Manheteno žaislų krepšinio „Winkel“ kūdikių žaislas:

Šis barškutis yra daugialypis ir padeda jūsų 3 mėnesių kūdikiui pasiekti šį žaislą. Šio barškučio dydis puikiai tinka mažiems kūdikiams, o žiedai slenka pirmyn ir atgal. Naudojamos ryškios spalvos skatina geresnį kūdikio regėjimo vystymąsi. Labirintas užburia spalvomis, o kilpos akimirksniu patraukia jūsų kūdikio dėmesį.

12. Muzikinis vikšro žaislas, „Jcobay“ interaktyvus įvairiaspalvis žaislas kūdikiams, prikimštas minkštas kūdikio žaislas su liniuotės dizainu, varpeliais ir barškančiu edukaciniu mažylio pliušiniu žaislu:

Šis mažas vikšras yra naujas jūsų kūdikio draugas. Muzika rami ir raminanti, apie dvi minutes groja lopšines. Tai specialiai sukurtas augančiam kūdikiui ir yra vienas geriausių žaislų trijų mėnesių kūdikiams. Idealiai tinka vaikiškoms lovelėms, vežimėliams ir bet kur, kur vaikutis eina. Šis žaislas padeda vystytis regėjimui, klausai ir lytėjimui.

Be žaislų, čia yra keletas užsiėmimų, kuriais galite užsiimti su savo mažyliu 3 mėnesių amžiaus.

1. Laimingos pėdos:

Tai dar vienas puikus būdas užmegzti ryšį su savo kūdikiu. Pasirinkite vieną iš vaikų lopšelių, kuriuos galite žaisti savo kūdikio pirštais ir pėdomis. Patogiai paguldykite kūdikį ant nugaros ir pasiekite jo kojas.

Ši maža kiaulė nuėjo į turgų (purtykite didįjį pirštą)

Ši maža kiaulė liko namuose (pakratykite antrąjį pirštą)

Ši maža kiaulė turėjo jautienos kepsnį (pakratykite trečiąjį pirštą)

Ši maža kiaulė neturėjo nė vieno (pakratykite ketvirtą pirštą)

Ir šis mažas paršiukas šaukė: „Vėle, mažutė, mažutė! visą kelią namo! (pagaliau kūdikio pirštas)

2. Riedėkite kartu:

  • Paimkite minkštą antklodę ar patalynę.
  • Švelniai padėkite kūdikį ant antklodės.
  • Lėtai pakelkite vieną antklodės pusę, kad kūdikis pradėtų riedėti
  • Toliau kalbėkite ar dainuokite savo kūdikiui, kai nukreipiate kūdikį rankomis.
  • Kai jūsų kūdikis pagaliau apsiverčia, parodykite, kaip jaudinatės.

Kartokite tai tiek kartų, kiek norite, arba kol kūdikis pavargs.

Šiuo metu jūsų vaikas greičiausiai pasikalbės su jumis. Galite ugdyti jos tarmės sugebėjimus, kalbėdami su ja visą dieną. Pamėginkite pavaizduoti tai, ką darote, neatsižvelgiant į tai, ar tai tiesiog kraunama skalbimo mašina.

Taip pat galite pamatyti, kaip jūsų vaikas noriai mojuos rankomis ir spardys kojas. Be to, tuo atveju, jei laikysite ją kojomis palietę grindis, ji dabar turėtų nusileisti ant kojų.

Jūsų vaikas taip pat gali sujungti abi rankas, atverti suspaustas rankas ir žaisti pirštais. Ji netgi gali naudoti uždarytą ranką, kad galėtų mušti kabančius žaislus. Galite ugdyti savo vaiko miklumą, ištiesdami žaislą, kad patikrintumėte, ar jis su juo susitvarkys.

Šiame straipsnyje rasite geriausių žaislų, skirtų 3 mėnesių kūdikiams, sąrašą. Šie žaislai tinka ne jaunesniems kaip 3 mėnesių vaikams. Tačiau šiame sąraše yra keletas žaislų, tokių kaip barškučiai, kurie tiks beveik bet kokio amžiaus kūdikiams. Kūdikiai mėgsta žaisti ir tyrinėti naujus dalykus. Tai yra jų būdas prisijungti prie pasaulio. Kūdikiams patinka žavingi žaislai, skleidžiantys muziką, garsai ir tie, kuriuos lengva suimti valandomis. Tikimės, kad dabar galėsite išsirinkti tinkamą dovaną kūdikiams naudodami keletą mūsų patarimų.