11 mėnesių reiškia, kad jūsų kūdikiui liko tik 1 mėnuo, kol jam sukaks 1 metai. Tai reikalauja švęsti ir vienintelis būdas, kuriuo turėtumėte švęsti, yra aprūpinti savo vaiką tinkamais žaislais, kurie padės jam augti ir vystytis šiuo gyvybiškai svarbiu gyvenimo etapu. Ji patyrė daug gerų ir naujų dalykų. Tikimės, kad ji daug išmoko, bet dar daug ko reikia išmokti. Šiame etape kūdikiai auga ir mokosi nuostabiu tempu. Jūsų kūdikiui žaidimo metu nuolat reikia jūsų įvertinimo ir pritarimo. Dauguma kūdikių gali savarankiškai stovėti ir plaukioti, o kai kurie jau bėga. Iki šiol jie žino, kad maži žaislai tinka dideliems.

Šiame straipsnyje bus šiek tiek aprašyti kai kurie geriausi žaislai iš labiausiai paplitusių žaislų gamybos prekės ženklų rinkoje šiuo metu, o tai padės vaikui suteikti tik geriausią. Šiame straipsnyje išvardijame keletą geriausių žaislų, skirtų 11 mėnesių berniukams ir mergaitėms.

12 geriausių 11 mėnesių kūdikio žaislų yra tokie.

1. „Gotd“ fizikos mokslų priedų stalo žaislas „Newton’s Cradle Steel Balance Ball“:

Žaislai 11 mėnesių kūdikiui 1

Tai vienas žaviausių žaislų, kurio vaikai trokšta. Tai vienas geriausių kūdikių žaislų 11 mėnesių amžiaus. Tai suteiks vaikui visišką laisvę šiek tiek pasimokyti iš savo asmeninės patirties. Tai puikus edukacinis žaislas ir jūsų mažylis gali anksti išmokti fizikos sąvokos. Jūsų kūdikiui patiks žiūrėti, kaip rutuliai slenka iš vieno galo į kitą.

2. „Arshiner Wooden Educational Deluxe“ stovinčios dėlionės magnetinės lentos žaislai su magnetinėmis formomis:

Žaislai 11 mėnesių kūdikiui 2

Kitas mokslinis žaislas yra „Arshiner Wooden Educational“ rinkinys, kuris laikomas vienu geriausių aukščiausios klasės 11 mėnesių kūdikių žaislų. Šis žaislas yra toks nuostabus, kad jį tikriausiai įsimylės visi. Tėvams ir prižiūrėtojams nekils emocinių dvejonių, padovanodami savo mylimam vaikui, sūnėnui ar dukterėčiai šį gražų ir veiksmingą žaislą, kuris dar labiau padės jų protiniam augimui.

3. Žavesio kompanija Dewey Dinosaur Rocker:

Žaislai 11 mėnesių kūdikiui 3

Bendrovė šio žaislo nebegamina. Tačiau vis tiek galite jį gauti iš daugelio internetinių vaikų žaislų pardavimo svetainių. Šis mažasis dinozauras turi sėdynę ir jūsų mažylis norėtų sūpuotis pirmyn ir atgal. Sėdynė yra gerai paminkštinta, kad būtų patogu, o aukšta nugara užtikrins vaiko saugumą savo sėdynėje. Kūdikiai mėgsta dinozaurus, pirmyn ir leiskite savo mažyliui važiuoti toliau.

4. „Arshiner Baby Animal Musical Touch“ klaviatūros dainuojantis kiliminis kilimėlis:

Žaislai 11 mėnesių kūdikiui 4

Tai nėra įprastas kilimas kūdikiams. Jis vadinamas dainuojančiu kilimu, kurio dizainas yra autentiškas ir kai kurios geriausios tekstūros. Tai gana nuostabu ir gali suteikti vaikui keletą geriausių prisiminimų, kuriuos jis ar ji kada nors gali turėti. Vaikas bus sužavėtas, kaip šis dalykas iš tikrųjų veikia. Tai vienas juokingiausių žaislų 11 mėnesių kūdikiui.

5. „Battat Pound-A-Ball“:

Žaislai 11 mėnesių kūdikiui 5

Čia yra kažkas linksmo 11 mėnesių vaikui. Šio žaislo spalva ir dizainas yra tikrai patrauklūs ir bus malonumas vaiko akims. Girgždantis plaktukas ir maži rutuliukai puikiai tinka mažoms rankytėms. Kūdikiai mėgsta mušti kamuoliukus ir stebėti, kaip jie eina per labirintą. Šis žaislas yra skirtas pasilikti, nes šiek tiek vyresni vaikai taip pat mėgsta su juo žaisti.

6. „Battat Farm Bath“ bičiuliai:

Žaislai 11 mėnesių kūdikiui 6

„Battat“ yra viena iš tų žaislų gamybos įmonių, kuri pirkėjams teikia tik geriausią. „Battat“ vonios bičiuliai yra gana nuostabūs. Komplekte yra daugybė įdarytų vandeniui atsparių gyvūnų, kurie lydės kūdikį maudymosi metu.

7. Arshiner medinių žaislų abėcėlės galvosūkiai:

Žaislai 11 mėnesių kūdikiui 7

Šis medinių žaislų mokymosi rinkinys bus kažkas edukacinio vaikams. 11 mėnesių vaikas tikrai įsimylės šį interaktyvų galvosūkį. Dėlionė padeda atpažinti ir lavina kalbos įgūdžius. Kūdikiai anksti pradės atpažinti abėcėlės raides. Tai idealus lavinamasis žaislas, skirtas mokytis ir linksmintis bei paruošti kūdikį mokyklai.

8. Arshiner mokymosi ugdymo edukacinės medinės geometrinės formos:

Žaislai 11 mėnesių kūdikiui 8

Šis geometrinių figūrų rinkinys yra dar vienas mokantis žaislas kūdikiui, kuris padės vystytis protui. Šis žaislas moko 11 mėnesių vaiką apie įvairias geometrines formas ir dydžius, kurie padės jam geriau pasirodyti kitais metais.

9. Čia mados 11 vnt Lovely Mišrūs gyvūnai minkštas gumos plūdės išspausti garsas Squaky maudymosi žaisti

žaislas 11 mėnesių amžiaus:

Žaislai 11 mėnesių kūdikiui 9

Čia yra dar vienas maudymosi rinkinys, kuris yra vienas geriausių kūdikių žaislų 11 mėnesių amžiaus. Šis žaislų rinkinys suteiks vaikui geriausius prisiminimus apie vonią. Jūsų kūdikis gali sužinoti apie įvairias transporto rūšis ir šie žaislai plaukioja vonioje. Suspaudžiant jie skleidžia garsus ir leidžia kūdikiams smagiai praleisti laiką vonioje.

10. Fisher-Price juokas & Sužinokite „Smart Stages“ išmanųjį telefoną:

Išmanusis telefonas jūsų protingam 11 mėnesių vaikui. Tai idealus telefonas jūsų kūdikiui, bet koks mygtukas, kurį vaikas paspaudžia ekrane, atkuria apie 20 melodijų. Yra tokių frazių kaip skaičiai, sveikinimai ir skaičiavimas, kuriuos jūsų kūdikis pasiims. Šviesa taip pat šoka pagal muziką. Slankiklis taip pat yra dar viena funkcija, kuria jūsų kūdikis gali domėtis.

11. Aimeio karoliukų labirintas iš ančiukų – medinis edukacinis žaislas, traukiantis išilgai žaislo:

Mediniai žaislai patrauklūs penkiems pojūčiams. Jis pagamintas iš natūralios medienos ir turi lygius suapvalintus kraštus, todėl yra labai saugus jūsų kūdikiui. Kūdikiai sužino apie spalvas, dydžius ir tai leidžia jiems vaikščioti, kūdikiai su šiuo žaislu tobulina savo miklumą, motoriką ir rankų bei akių koordinaciją. Paveikslas kūrybai.

12. „Little Tikes Light“ n Go 3-in-1 veiklos vaikštynė:

Nustebinkite savo mažuosius su šiuo energingu ir spalvingu vaikštynėliu. Vaikštynė projektuoja šviesas, taip pat padeda priversti jūsų mažuosius vaikščioti. Yra mygtukai, kuriuos reikia stumti, rutuliai ridenti ir krumpliaračiai, kuriuos reikia pasukti. Jis taip pat groja mielas dainas, nurodo spalvas ir skaičius, kai paspaudžiami mygtukai. Jame taip pat yra didelis diskotekos kamuolys, kuris užsidega. Veiklos lentelėje yra judančių dalių, leidžiančių jūsų kūdikiui motorinius įgūdžius.

Be veiklos žaislų, skirtų jūsų 11 mėnesių vaikui, čia yra keletas užsiėmimų, kuriais galite užsiimti su savo mažaisiais.

1. Galva ir pečiai, keliai ir kojų pirštai:

Tai puikus būdas pristatyti kūno dalis savo 11 mėnesių vaikui. Dabar kūdikiai linkę prisiminti, kas mokoma. Galite pastatyti savo kūdikį priešais save ir pradėti dainą nuo veiksmų.

Galva, pečiai, keliai ir kojų pirštai, keliai ir kojų pirštai (2)

Ir akys, ir ausys, ir burna, ir nosis.

Galva, pečiai, keliai ir kojų pirštai, keliai ir kojų pirštai.

Dainuodami tiesiog atkreipkite dėmesį į galvą, pečius, kelius ir kojų pirštus. Taip pat galite pakeisti tempą, kad jis būtų šiek tiek linksmesnis.

2. „Selfie“ laikas ir bla bla!

Šiame mobiliųjų telefonų amžiuje tai paprasta veikla, kurią galite išbandyti su savo kūdikiu.

Sėdėkite su savo kūdikiu ir įjunkite fotoaparatą savo mobiliajame telefone.

Pasikalbėkite su savo kūdikiu naudodami įvairias išraiškas ir pastebėkite, kaip jūsų kūdikis taip pat reaguoja. Galite pristabdyti ir leisti kūdikiui kvatotis.

Norėdami pridėti linksmo elemento, galite atkurti savo kūdikio įrašą.

Kūdikio vystymasis ypač spartus per pirmąsias kelias ilgas pogimdyminio gyvenimo dalis. Iš esmės 11 mėnesių kūdikis tiek racionaliai, tiek fiziškai yra mažas vaikas. Kaip teigia socialinio draudimo ekspertai, būdamas tokio jauno amžiaus vaikas gali aiškiai suprasti ir paprašyti susijusių ženklų su konkrečia veikla ir žodžiais. Globėjams labai nurodyta, kad jie kryptingai ir aktyviai dalyvautų stiprinant jaunuolio tobulėjimo gebėjimus, įtraukdami jį į pramogas 11 mėnesių amžiaus vaikams..

Žaislai vaidina svarbų vaidmenį vystant kūdikį. Štai kodėl skirtingos gamintojos gamina geriausius žaislus vaikams, kurie gali veiksmingai panaudoti šiuos žaislus ir paskatinti jų vystymąsi.