Pirmoji kūdikių sąveika su išoriniu pasauliu pirmiausia vyksta per žaislus. Žaislai yra svarbus išorinio pasaulio tyrinėjimo šaltinis. Jie taip pat numato jutiminę stimuliaciją, taip pat vizualinę ir kai kuriais atvejais net klausos stimuliaciją. Minkšti žaislai, ypač kūdikiams, yra patogus prisilietimo šaltinis, todėl dauguma kūdikių juos laiko saugiu prieglobsčiu.

Įvairūs minkšti žaislai kūdikiams:

1. Meškiukai:

minkšti žaislai kūdikiams

Kaip ir suaugusiems bei paaugliams, meškiukus mėgsta ir kūdikiai. Tiesą sakant, jie yra vieni geidžiamiausių minkštų žaislų kūdikiams. Jie labai mylimi ne tik dėl itin patogių minkštų formų, bet ir dėl to, kad jie yra kompanija ir saugumas kūdikiams.

2. Įdaryta lėlė:

Minkšti žaislai kūdikiams-įdaryta lėlė

Užkimšta lėlė laikoma vienu tinkamiausių minkštų žaislų mergaitei. Lėlė tarnauja kaip kūdikių kompanionė ir dažnai kaip tikėjimo draugė. Kūdikio pažinimo, socialiniai ir emociniai įgūdžiai vystosi naudojant įdaryti lėlę.

3. Minkštas rutulys:

Minkšti žaislai kūdikiams-minkštas kamuolys

Minkštas kamuolys laikomas vienu iš populiariausių vaikiškų berniukų minkštų žaislų, o tai ne kas kita, kaip rutulys, pagamintas iš audinio ar kitos minkštos medžiagos. Jis labiau tinka kūdikiams nei kiti kamuoliukai, nes jį metant ir spardant kyla mažesnis pavojus susižeisti, o kadangi kūdikiai yra trapūs, pirmenybė teikiama minkštam kamuoliukui.

4. Pliušiniai gyvūnai:

Minkšti žaislai kūdikiams-pliušiniams gyvūnams

Nuo beždžionių, dramblių, žirafų ir liūtų iki meškų, kačių, begemotų ir triušių – begalė įvairiausių pliušinių gyvūnų, kuriuos galima įsigyti kaip minkštus žaislus kūdikiams. Šie gyvūnai peržengia amžiaus ir lyties ribas ir tinka visiems kūdikiams. Net kai kūdikiai auga, jie pradeda naudoti šiuos minkštus, pliušinius, skirtingo brandumo gyvūnus, pradedant gyvūnų atpažinimu pagal sudėtingesnes žaidimo sekas. Jie tikrai yra būtini sveikam kūdikio vystymuisi.

5. Interaktyvūs įdaryti žaislai:

Minkšti žaislai kūdikiams-interaktyvūs įdaryti žaislai

Be įprastų minkštų žaislų kūdikiams, naujos technologijos įgalino naujo tipo interaktyvius žaislus. Šie minkšti žaislai turi galimybę bendrauti su kūdikiais ta prasme, kad jie gali dainuoti populiarią melodiją ir paskatinti kūdikį elgtis taip pat arba perteikti pagrindines manieras sakant „Labas rytas“, „Prašau“ arba „Ačiū“. Taigi jie kūdikiui įskiepija geresnius kalbinius ir supratimo įgūdžius.

6. „Disney“ personažai:

Minkšti žaislai kūdikiams-„Disney“ personažai

Negalima paneigti „Disney“ personažų populiarumo ir aktualumo bet kuriai kartai. Net kūdikiams pliušiniai „Disney“ personažai laikomi geriausiais minkštais žaislais kūdikiams. Iš daugybės „Disney“ princesių lėlių, kurios yra patrauklios kaip minkšti žaislai mergaitei, iki Mickey ir Minnie Mouse, Donaldo Anties ir Mikės Pūkuotuko, kurios atrodo patrauklios kaip minkšti žaislai berniukui, mielų personažų sąrašas yra begalinis.

7. Lėlės pirštais:

Minkšti žaislai kūdikiams-pirštų lėlės

Pirštų lėlės yra įdomi ir unikali minkštų žaislų rūšis. Jie atspindi įvairius personažus, kuriuos galima nešioti ant pirštų ir todėl labiausiai intriguoja kūdikius. Jie yra netradiciniai ir gali būti valdomi tik judinant pirštus, todėl kūdikiai juos labai myli!

8. Minkšto dizaino pagalvės:

Minkšto dizaino pagalvės kūdikių žaislams

Vienas iš geriausių minkštų žaislų kūdikiams yra minkšta pagalvė su mėgstamu spalvingu animaciniu personažu arba bendru dizainu, pavyzdžiui, drugelio ar paukščio. Šios pagalvės tarnauja kaip miego draugas ir suteikia nepaaiškinamą komforto jausmą kūdikiui.

9. Užsegami arba pakabinami minkšti žaislai:

Užsegami arba kabantys minkšti žaislai kūdikiams

Šie minkšti žaislai yra ypač populiarūs, nes juos galima reguliuoti bet kur. Jie gali būti pakabinti ant kūdikio sporto salės arkos ar net automobilyje keliaujant. Jie taip pat gali būti dedami ant kūdikio spintelės arba ant vežimėlio!

Minkšti žaislai yra įdomūs, bet kartu ir rizikingi, nes labai lengvai surenka dulkes. Todėl globėjams svarbu juos kruopščiai ir reguliariai plauti, kad jie galėtų ištikimai tikėtis savo vaidmens kūdikio augime.