Arkanıza yaslanın, nefes alın ve rahatlayın, biz size Aşkınızı Nasıl Geri Alacağınız konusunda yollar sunarken. Kaybolan alev bir kez daha alevlenebilir, ancak kendinizi bir arada tutarsanız ve umutsuzluk ve çaresizlik atlarının çıldırmasına izin vermezseniz. Bu nedenle, lütfen okumaya devam edin ve aynı konuda bilgili olun.

Aşkınızı Nasıl Geri Alabilirsiniz?

Demek Ayrıldınız:

Dün gece ikiniz işi bıraktınız ve onun yaptıklarından dolayı gerçekten incinmiş, kızmış ve sinirlenmiş hissettiniz, şimdi ne oldu? Çaresizlik içinde, işleri daha da kötüleştirecek hiçbir şey yapmayın. Aslında, çiftleri en zorlu ayrılıklardan geri getiren, sizin için işe yarayabilecek ya da yaramayabilecek, denenmiş ve test edilmiş birkaç ipucu. Bu nedenle, durum tespiti yapın, okumaya devam edin ve aynı konuda bilgili olun..

İpuçları:

1. Bir ayrılık olduğunda, her iki taraftan da olumsuzluk ve karışıklık olan, dolayısıyla tozun yatışmasına izin veren bir zamandır. Ona biraz zaman verin, arkadaşlarınızla buluşun ve sorun çıkarmadan onlarla konuşun..

2. Burada suçlama oyununu oynamayın, alkışlamak için iki el gerekir ve bu yüzden ayrılık oldu. Oturun ve buna neyin sebep olduğunu düşünün, yine de varsaymayın.

3. İkinizin bir şeyleri konuşmanın önemli olduğunu düşünüyorsanız, onlara bir e-posta kısa mesaj gönderin veya onları arayın. Bir kerede veya o gün cevap vermezlerse, bırakın olsun. Hala senin kadar acı çekiyorlar.

Aşkınızı Nasıl Geri Alabilirsiniz?

Konuşmaya Başladığınızda:

1. Normal olun ve özel bir yerde, onun veya sizin yerinizde buluşun. Onlara bir fincan kahve, çay veya meyve suyu verin, arkadaşça oturun ve sakince hareket edin. Bu, onları dinlemeye istekli olduğunuzu gösterir..

2. Söyleyeceklerini dikkatle dinleyin, konuşmanın akışını onların ucundan kesmeyin. Söylediklerini haklı çıkarmaya başlamadan önce, öfkelerini üzerinizden çıkarmalarına izin verin ve duygularının dışarı akması için onlara alan bırakın..

3. Yargılamayın, ağırlığınızı dağıtmayın, hükmetmeyin ve alaycı olmayın. Onların bir sözü var ve senin de, ne olursa olsun saygı duymayı öğren

4. Özür dile, senin hatan olmasa bile. Bazen beyaz bir özür kalpleri iyileştirebilir, kaybedilen aşkı geri getirebilir ve sevenleri yeniden bir araya getirebilir..

5. İkiniz devam etmeye karar verdiyseniz, birbirinizin arkasından konuşmayın. Bunun yerine paylaşılan en iyi zamanlara odaklanın, belki ilk öpücük veya ikinizin ilk tanıştığı andan bahsedin. İkinizin paylaştığı hoş zamanları geri getirin.

Aşkınızı Nasıl Geri Alabilirsiniz?

6. Arkadaşlarınızla ayrılık hakkında konuşmuş olabilirsiniz, ancak düzeltme için eski sevgilinizi aramalarına izin vermeyin. Bu, ilişki durumunuzu veya ondan geriye kalan her şeyi KAMU yapıyor ve kimse tarafından hoş görülmüyor..

7. Eşinizin sizin bakış açınızı anlamasını istiyorsanız, çığlık atarak, bağırarak ve yargılamadan fikrini söyleyin ve sonra devam edin ve onlara gözden geçirmeleri için zaman verin..

8. Lütfen internetten bulduğunuz şarlatanları ve büyücüleri ziyaret edip eski sevgilinizi veya sevgilinizi geri getirmek için büyü yapmayın, işe yaramıyor.

9. Düşüncelerinizde, sözlerinizde, eylemlerinizde ve yaklaşımınızda hem onlarla hem de çevrenizdeki diğer insanlarla birlikte olumlu olun. Haberler hızlı yayılır ve eski sevgiliniz bunu duyar ve kararlarını yeniden düşünmek ister..

10. Birini geri gelmesi için zorlamayın, eğer mecbur kalırlarsa, yoksa gitmesine izin vermek iyi olur.

Size hayattaki tüm sevgiyi diliyoruz!