Alicia Augello Cook, savo gerbėjams dažniau žinoma kaip Alicia Keys, yra dainininkė, aktyvi nuo 1996 m. „Billboard“ ją įvardijo kaip vieną įtakingiausių pastarųjų laikų muzikantų. Ji tokia pat graži kaip ir jos balsas. Nuo 2010 m. Ištekėjusi už „Swizz Beats“, ji su juo turi du vaikus. Ji taip pat yra universali aktorė ir aktyviai dalyvavo televizijos laidoje „Empire“. Šiuo metu, nuo 2016 m., Ji paskelbė, kad kartu su Miley Cyrus ji bus teisėja, pasirodysianti muzikos šou „The Voice“.

1. Su akiniais nuo saulės:

Alicia Keys be makiažo

Kaip matote, tai yra klasikinė Alicia Keys nuotrauka su sportiniais akiniais nuo saulės, ir galime daryti prielaidą, kad tai turėjo kažką bendro su bandymu nukreipti odos bėrimus. Galbūt priežastis, kodėl ji čia nedėvi makiažo, yra užkirsti kelią daugiau pasikartojimų.

2. Dangtelis ir garbanos:

Alicia Keys be makiažo 2

Jos beveik paslėptas ausies žiedas po garbanomis, dangtelis ir neaiški išraiška dar geriau praleidžia jos natūralią išvaizdą. Paveikslėlyje ji nežino, kad buvo spustelėta, tačiau net ir taip ji atrodo nuostabiai. Žinoma, jos nemaža dalis spuogų pasireiškia esant mažam makiažo padengimui, nes ji vis tiek sugeba užtikrintai išsikelti kelią į viešumą.

3. Galvos juosta įjungta:

Alicia Keys be makiažo 3

Su auskarais ir galvos apdangalu Alicia Keys be makiažo atrodo tobulai. Jos švytėjimas yra gana ryškus, ji atrodo gražiai ir rožiškai. Tai asmenukė, o jos antakiai atrodo gerai padaryti. Jos oda atrodo tobula, o plaukai taip pat atrodo kaip įprasta.

4. sužadėtuvių bliuzas:

Alicia Keys be makiažo 4

Alicia Key makiažas atrodo tobulai, tačiau ir be to ji vis dar yra žvaigždė. Dar 2010 metais čia pastebėta su savo vestuviniu žiedu ji atrodo laiminga ir nepriekaištingai pozuoja kameroms.

5. Akiniai nuo saulės ir auskarai:

Alicia Keys be makiažo 5

Alicia Keys be makiažo čia pastebima laikanti savo įprastą nusiteikimą. Jos plaukai yra atviri, o garbanos daro savo urbanistinį pareiškimą. Tai buvo tada, kai ji buvo pavargusi nuo savo muzikos įrašo ir išėjo pertraukos.

6. Pririštas ponis:

Alicia Keys be makiažo 6

Savo juoda suknele ji atrodo tiesiog tobula net ir turėdama mažą makiažą. Jos šypsena skleidžia teigiamą nuotaiką, o plaukai tvarkingai surišti. Nereikia nė sakyti, kad tai yra viena iš retų atvejų, kai jos plaukai atrodo tiesūs.

7. Tiesiog ideali šypsena:

Tiesiog ideali šypsena

Alicia Keys be makiažo yra tokia pat graži kaip ir jos veidas su visa kosmetika. Be to, jos plaukai čia atrodo labai skirtingai ir yra surišti trumpai, o ne įprastomis ilgomis garbanomis, kuriomis ji sportuoja viešai pasirodydama.

8. Gražus aš:

Alicia Keys be makiažo 8

Su įprasta šypsena, dėl kurios ji atrodo pasipuošusi, suknelė labiau atitinka jos išvaizdą, ši nuotrauka yra viena iš gražiausių jos be makiažo.

9. Lūpų blizgesio dienos:

Alicia Keys be makiažo 9

Su lūpų blizgesiu ir be kito makiažo Alicia Keys atrodo kaip visada nuostabiai. Jos antakiai taip pat yra gerai išryškinti, todėl ji atrodo kaip paskutinis prisilietimas, kurio jai reikėjo.

10. Renginių pasirodymai:

Alicia Keys be makiažo 10

Šukuosena yra senoviniai raktai, su garbanotomis sruogomis ir netvarkinga išvaizda. Jos plaukai priglunda prie veido ir pusiau surišti, labiau atkreipia dėmesį į antakius ir tobulą žandikaulį. Paveikslėlis yra jos pačios, ir ji atrodo atvėsusi per savo pusę šypsenos.

Šis Manheteno grožis yra tikras muzikos pramonės talentas ir grožis. Ji gali turėti keletą spuogų, su kuriomis susidoroti, tačiau būtent dėl ​​to ji tampa tokia pat įprasta asmenybe kaip mes.