Aşk, bir kaynaktan üretilebilen veya üretilebilen bir meta veya ürün değildir; bu yüzden aklından bile geçirme. Hepimizin birlikte doğduğu bir duygu ya da insan olmanın bir yönüdür. Aşkı hayatımıza çeşitli biçimlerde sokmanın birçok yolu vardır, sadece romantik biçimin konuşulması gerekmez. Bu nedenle; bugün size sevildiğini hissettirmenin, sevgiyi yaymanın ve sevginin gözünden dünyayı fethetmenin üç basit ama olağanüstü yolunu göstermek istiyoruz. Bu yüzden, siz de bir şeyleri sevginin gözünden nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenmek istiyorsanız, lütfen okumaya devam edin ve aynı şekilde bilgili olun. Sizi uzaktan kimin izlediğini ve günün sonunda büyüleyici sevgi dolu yollarınıza nasıl çekildiğini asla bilemezsiniz..

İşte hayatta sevgiyi nasıl oluşturacağınıza dair en iyi ipuçları?

Hayatta Aşk Nasıl Üretilir

İpucu 1:

Hiç şeritte yürüdünüz ve bir grup köpek ya da kedi ya da belki bir grup okul çocuğu gördünüz mü? Onlara, masumiyetlerine ve yargısız yaşayıp yaşama biçimlerine bakın. Bunun da bir ara senin de olabileceği düşüncesi seni ga-ga yapıyor mu? Kesinlikle öyle ve bu yüzden sizi kedilerin ve köpeklerin veya etraftaki çocukların toplanmasına gitmeye teşvik ediyoruz. Gülümseyin ve onlara yaklaşın, başlarını sevgiyle okşayın, kulaklarını kabartın, mümkünse onlarla biraz oynayın, pati izlerini ve giysilerinize bulaşan kiri dert etmeyin, bir lütuf sayın ve taşıyın. sana verdikleri sevgi. Bu sevgi hediyesini önünüze alın, bu mutluluğu yayın ve evinizde ya da iş yerinizde gülümsemeler yaratın. Şu anda yanınızda kameralı bir cep telefonunuz varsa, fotoğraflarını çekin ve çevrimiçi olarak profillerinizde paylaşın. Sevgiyi yayın, başkalarının donmuş anların tadını çıkarmasına izin verin, sevginin özünü yakalamalarına ve onu özümsemesine izin verin..

2. İpucu:

Hayatta Aşk Nasıl Üretilir

Bugün özel olarak yetenekli bir bireye veya bir hayvana yardım edin. Karşıdan karşıya geçmelerine yardım edin, onlar için bir çanta taşıyın, onları besleyin, sadece yanlarında olun ve gözlerinin içine bakın, anlatacakları sizi gençleştirecek hikayeleri var. Bu da aşktır; sözlü ve sözsüz olarak kalbinizi şefkatle doldurur. Zayıf bir elden gelen kutsamalarla sevilmek için kendinize bir şans verin ya da tüylü ağızlardan hafif bir yalama. Yolun karşısına geçmelerine, kitap okumalarına veya onları beslemelerine yardımcı olmak için zaman feda etmiş olabilirsiniz, işte patron belki öfkeli ama günün sonunda bunun bedelini sevgiyle ödüyor. Bu konuda harika hissediyorsun ve onu el üstünde tutmak istersin.

3. İpucu:

Hayatta Aşk Nasıl Üretilir

Bugün kendinizi biraz daha sevin. Biraz zaman ayırın, radyoda, CD’lerde veya DVD’lerde en sevdiğiniz melodileri dinleyin ve bugün kendinizi yargılamadığınızdan emin olun. Sabah uyanın ve aynadaki yansımanıza gülümseyin. Kendine ne kadar güzel olduğunu, ne kadar yetenekli olduğunu ve ne kadar güçlü olduğunu söyle. Kendinize o sevgi anını verin ve içinde kalın, olduğunuz kişiyi, içinde bulunduğunuz bedeni ve içinde yaşayan ruhu takdir edin. Kahvaltınızın tadını çıkarın, köpeğinizi veya kedinizi evcilleştirin, işe giderken evde herkese gülümseyin ve veda edin, iltifat ederek birinin işyerindeki gününü özel kılın, eve dönün ve ne kadar yorgun olursanız olun gülümsemelisiniz..

Sizin ve yakınlarınız için tonlarca sevgi üretmede iyi şanslar