Kendilerini seçmeyen bir ilişki içinde olmayı seçtikleri için herkes tamamen acı içinde olurdu. Söz konusu kişi, işlerin yürümesi için beden, zihin ve ruh olarak aktif olacaktır, ancak eş, bir miktar sevgiyi geri vermek için bir münzevi olmaya devam etmektedir. Pazarlıkta, ortaklardan biri bir sonrakini kazanmak için her şeyini verecek ve ayrıca özellikle diğeri taahhütte bulunmadığında, kalplerini bunun böyle olması gerektiğine ikna edecek kadar gidecekti. Bu tehlikelidir, çünkü merhamete yer olmayan zihinsel sorunlara yol açar ve daha sonra acı sahnelerle sonuçlanır. Hepimiz böyle bir süreçten geçtik değil mi? Kimi seveceğinizi nasıl seçeceğinize dair birkaç ipucu?

kimi seveceğinizi nasıl seçersiniz

Geri Sevilmemek:

Çoğumuz, neyin tezahür etmesini istediğimizi düşünerek kendimizi büktüğümüz bir aşamadan geçtik. Dua ediyor ve umut ediyoruz ve hatta onunla bir olmanın o muhteşem aşkını ve onların bizi seçmesini diliyoruz. Derinlerde bir yerde, o kişinin bizim olmasını ve bağlılık ve hazır kabul için yalnızca bizim için uygun olmasını umuyoruz. Ancak, seçilmediğimizde kendimiz hakkında kötü hissederiz. Eğer durum buysa, neden özellikle görülmeden, karşılanmadan, değer verilmeden ve sevilmeden böylesine kapalı karışıklıklar içinde yaşamayı ve yaşamayı seçiyoruz??

İpuçları:

1. Bir ilişkide herhangi bir zaman noktasında kendinizin kabul edilmesine izin vermeyin. Çıkmaya başladığımız veya bir sonrakine kur yapmaya başladığımız andan itibaren iki yönlü trafik olmalı. Birinin bir sonrakiyle birlikte olmak için biraz daha fazla zaman ve çaba harcaması doğaldır, ancak bu, her şeyi yoluna koymak için yaptığınız anlamına gelmez. Sevdiğin kişiye kur yapmakla onun kölesi olmak arasında fark vardır. Birini sizinle ilişkiye girmeye ikna etmenize gerek yok, gerçekten umursadıkları zaman değil.

2. Özellikle karşı taraf taahhüt istemediğini sözleri, eylemleri ve eylemleriyle açıkça belirttiğinde, çizgiyi aşmayın. Hayaliniz onları hayat boyu ruh eşiniz olarak görmek olabilir, ancak unutmayın, bazen en iyi arkadaşlar ve ruh eşleri de çeşitli nedenlerle günün şafağına yetişemez. Bu nedenle, buna saygı gösterin ve ikna etmek kolay oynamayı bırakın.!!

3. Belirtildiği gibi, işleri güçlü kılmak için eşit şekilde oynayan iki yolla bir ilişki olmalıdır. Sadece acıları çekmek zorunda kalırsanız, böyle bir ilişkide durdurulamaz acılara son vereceğiniz anlamına gelir. Fethetmek için egonuzu bırakın, kalbinizin söylediklerini zihninizin ele geçirmesine izin verin..

4. Aşkını kazanma konusunda takıntılı olmayın, aşk rekabet edilecek bir taht oyunu değildir. Birinin kalbini kazanmak için stratejiler yapmak boşuna olur, eğer aşk ikisi arasında çiçek açacaksa, kendi içinde olacaktır. zaman ve hız.

5. Sevginin koşulsuz, kararlı ve türünün tek örneği olması için sabrınız ve zamanınız olması gerekir. Siz de açık fikirli olun, çünkü bu ona açılıp sizi daha iyi anlaması için bir şans verecektir..

6. Sevginizi kaygan olmadığını bildiğiniz birine yatırın. Bazen aileniz ve arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız da aşık olduğunuz kişi hakkında sizi uyarır, kalp meselelerinde özen göstermenizi sağlar. Söylentilere inanılacak gibi değil, ama onlardan tamamen kaçmayın.

7. Güç, ego, takıntı ve tahakküm sizin olsun ve bu, birinin sevgisini kazanmak için veya kimi seveceğinize karar verirken kullanılabilecek akıllıca bir ipucu olacaktır..

Kendinizi onurlandırın ve sizden nasıl etkilendiğini izleyin!!