Aşık olmak inanılmaz bir duygudur ve daha çok her iki şekilde de ifade edildiğinde. Onun hayatınızın, duygularınızın bir parçası olmasını ne kadar istediğinizi ve bu ilişkinin yürümesini sağlamak için her şeyi yaparsınız. Onun için yaptığınız her şeye saygı duyabilmesi ve takdir edebilmesi için bilmesi ve anlaması gereken şey budur..

Sevgilinize Sevginizi Nasıl Gösterirsiniz?

Ona onu ne kadar sevdiğini söylediğinde, yerine getirilmiş, sevilmiş ve istenmiş olarak doldurulur. Ona olan sevginizi nasıl ifade etmeyi seçerseniz seçin, hediyeler, sözler veya eylemler, açık ve ruhunuzdan gelen bir niyet olmalıdır, ancak kabul edilmek için aşırıya kaçmayın. Burada, Kız Arkadaşınıza Sevginizi Nasıl Göstereceğinize dair en iyi ipuçlarını listeledik.?

Onu etkilemek için ipuçları:

1. Hareketlerinizle romantik olun, kadınlar şövalye olan erkekleri ve arada bir hassas taraflarını göstermekten korkmayanları sever. Buradaki oyunun adı klas olmak, örneğin birkaç sevgi ve takdir kelimesini yazıp ona postalamak. Tüm bu harflerin bir kopyasını küçük bir kutuda saklayın; özel bir günde ona ver. Böyle bir eylemde tutarlılık onu şaşırtacaktır ve onu sevme niyeti açık ve yüksek sesle ortaya çıkar..

2. Hayattaki en küçük şeyler önemlidir ve sevgi, küçük şeyler aracılığıyla büyük bir şekilde gösterilebilir. Belki arada bir onu alıp üniversiteye bırakmayı teklif edebilirsin. Onunla markete gidin, arabasının tamir edilmesine yardım edin, işten eve döndüğünde ona bir fincan kahve koyun. Yıldönümünü unutma, kadınlar bundan nefret eder. Bütün bunları yapmak onu etkileyecek ve eylemlerin onun ruhuna dokunacaktı.

3. Ara sıra verilen küçük sevgi işaretleri iyi olurdu, pahalı olması gerekmez. Klas olun, ancak sabun kutusunun dışında düşünün. Bir akşam evde sizin tarafınızdan hazırlanan iki kişilik küçük bir akşam yemeği düzenleyin. Uyandığında güllerini hediye et, uyumadan önce ona bir masaj yap ve her gece kulaklarına yumuşak, seksi bir iyi geceler fısılda. Başka bir yerde kalırsa, sıcaklık notlarını kısa mesajlar.

4. Cesur olun ve ilk hareketi yapın, kadınlar erkeğin proaktif olmasına bayılır. Ona dürüstçe onun için ne hissettiğini, onu nasıl sevdiğini ve saygı duyduğunu anlat. Altın üç kelime, sadece onu sevdiğiniz için değil, hissedilen sağlık olmalıdır. Birbirinize minnettarlığınızı ifade edin; ona hayatında olmanın çeşitli seviyelerde işleri senin için nasıl kolaylaştırdığını söyle.

5. Diğer erkek arkadaşlarla olan ilişkisi konusunda takıntılı veya kıskanç olmayın. Bu, varsayımlara yol açar ve kimse takıntılı bir erkek arkadaş istemez ve pazarlıkta kaliteli arkadaşlarınızı kaybetmek istemezsiniz.

6. Süslü bir hediye ile onu şaşırtın; Ona kadınların istediği alışverişi yapmayı senin de bildiğini göster. Belki gizlice bir kız arkadaşından, konu kıyafet, aksesuar, ayakkabı veya içinde yaşamayı sevdiği renkler olduğunda, bayanın seçimleri sevdiğini söylemesini isteyebilirsiniz. Bunların bir listesini yapın, çeşitli biçimlerde alın ve buna gerek yok. pahalı olmak.

7. Onurlu bir adam ol; kadınların beklemekten ve beklenmekten nefret ettiğini hatırlayın. Ayrıca erkeklerin diğer kadınları davranışları ve karakterleri yüzünden utandırmasından ya da eski kadın hakkında çok fazla konuşmanızdan nefret ederler. Bunların hepsini yapma, şimdi an senin ve onun için, bu yüzden bu yönüne odaklan..

Size hayallerinizdeki kadını yaratmada bol şans diliyoruz. İstediği ve hayalini kurduğu klas, zarif bir adam ol.