Ar rūpinatės savo blakstienomis? Visi žmonės labai traukia įvairias kūno vietas, tačiau akių blakstienos nepaisomos. Akių blakstienos yra įspūdinga jūsų akių dalis. Ir jūsų akių forma, ir spalvos, ilgos, kitaip pilnos blakstienos suteikia paslaptingumo, todėl jūsų akys atrodo labai gražiai. Taigi, šiame straipsnyje aš ištyriau keletą geriausių patarimų apie blakstienas, kurios siūlo ilgas, storas blakstienas ir, žinoma, plačias akis.

Akių blakstienų patarimai

Patarimai akių blakstienoms:

1. Wiggle metodas. Tepdami tušą, pradėkite nuo blakstienų apačios ir pasukite šepetėlį iš kairės į dešinę, šiek tiek aukštyn ir žemyn. Tęskite lazdos judėjimą zigzago judesiu tiesiai iki blakstienų viršaus. Tai padeda padengti kiekvieną paskutinį jūsų blakstienų centimetrą, kad būtų pasiektas didžiausias poveikis.

2. Švelniai nušveiskite paakių sritį: nesvarbu, ar bandote atsikratyti vandeniui atsparaus tušo, kitaip valykite tik veidą, patvirtinkite, kad švelniai pašalinsite nešvarumus paakių srityje, kad išlaikytumėte blakstienas.

3. Naudokite ilgesnėms blakstienoms. Į savo racioną įtraukite daugiau silicio šaltinių. Silicis yra mikroelementas, kuris palaiko plaukų augimą ir negali pakenkti jūsų mitybai! Silicio pagrindą sudaro šparagai, agurkai, kopūstai, alyvuogės, burokėliai, ryžiai ir avižos. Tinkamas gyvenimo būdas palaikys sveiką plaukų augimą, skaičiuojant blakstienas.

4. Norėdami juos natūraliai pagyvinti, galite taikyti namų gynimo priemones. Reguliariai sutepkite juos alyvuogių aliejumi. Taip pat ricinos aliejus puikiai veikia jūsų blakstienas.

5. Vienas papildomas blakstienų stipriklis yra vazelinas. Galite tai paveikti smulkiu šepetėliu, kitaip Q-antgaliu. Daugelis žmonių migdolų aliejų taip pat naudoja savo blakstienoms auginti. Įmaišykite šiek tiek kiaušinio baltymo, kad išvengtumėte jų lūžimo.

6. Prieš miegą švelniai ir kruopščiai pašalinkite akių makiažą. Leisti makiažui ilgesnį laiką sėdėti ant blakstienų tikriausiai nėra gerai jūsų blakstienoms, be to, laikui bėgant atlikti šiuos veiksmus bus ypač sudėtinga.

7. Ant blakstienų sutepkite vandeniui atsparų juodą skystą akių pieštuką. Dėl to jie atrodys labai juodi, be tušo išvaizdos. Tiesą sakant, jūs galite sustoti šioje vietoje; su panašia išvaizda!

8. Šukuokite kelią į ilgesnes blakstienas. Skamba keistai, tačiau pagalvokite apie blakstienų valymą kaip dar vieną kasdienio priežiūros elementą. Lygiai taip pat, kaip mes valome plaukus ar dantis, šukuodami blakstienas blakstienų šukomis, galite sukurti ilgas blakstienas, net jei ant šepetėlio nėra tušo. Tai taip pat puikus būdas atskirti blakstienas prieš tepant bet kokį tušą; geriau sustabdyti gumulėlius, kol jie neprasideda! Šis įprotis išlaikys jūsų blakstienas stiprias ir neleis per dažnai lūžti.

9. Puikus būdas susidaryti storesnių, ilgesnių blakstienų įspūdį yra dirbti ant blakstienų pagrindo, o po to palaipsniui judėti iki pat galiuko. Nedidelį tušą tepkite ant akių šešėlių šepetėlio ir švelniai šukuokite jį ant blakstienų šaknų. Taip sukuriamas plotis, o blakstienos išryškėja.

10. Tepkite blakstienas alyvuogių aliejumi. Tai padės jiems augti ilgiau ir stipriau. Tai yra viena iš geriausių namų priemonių ilgoms blakstienoms rasti.

11. Galite kirpti blakstienas vieną kartą per 2–3 mėnesius. Dabar nupjaukite nedidelę dalį (1/4). Blakstienų kirpimas įkvėps blakstienų folikulus ir privers juos greičiau augti.