Helovino akių išvaizdą ar makiažą galima išbandyti gana lengvai. Norėdami atlikti įvairias dekoracijas, kurias galite padaryti veido šonuose, turėsite turėti gruntą, kad visa tai liktų kelias valandas. Jei turite riebų paviršių, turėsite naudoti sunkų kompaktinį sluoksnį, kad aliejus įsigertų ir jūsų veidas ilgiau išliktų sausesnis. Šiomis dienomis netgi galite įsigyti vandens lipdukų lipdukų įvairioms progoms, kuriuos galima naudoti ant veido odos. Taip pat galite naudoti profesionalų veido dažymo rinkinį, jei norite padaryti ką nors pagal užsakymą pagamintą modelį.

Tai įvairūs dalykai, kuriuos galima padaryti. Įprastos jūsų paletės šešėlių spalvos gali būti tokios kaip raudona, juoda, kuri yra labai populiari, arba galite naudoti purpurinę spalvą, kad padarytumėte kažką panašaus į aukščiau pateiktą vaizdą. Taip pat galite išbandyti oranžinę arba žalios ir juodos spalvų derinį.

Tiems, kurie nori kurti voratinklio dizainą, jie gali naudoti toliau nurodytą techniką ir padaryti kažką panašaus į aukščiau esantį vaizdą. Tai taip pat gana populiaru, taip pat galite dėvėti bet kokiam kostiumų vakarėliui.

Helovino akių makiažas

Žemiau yra žingsniai, kuriuos galite atlikti norėdami gauti Helovino akių makiažą, kaip parodyta aukščiau.

1. Šio tipo makiažui jūsų veidas turi būti labai švarus. Jei netinkamai išvalysite poras, ant odos liks riebalai, aliejus ir nešvarumai. Todėl reikalingas gilus valymas.

2. Taip pat labai svarbu tinkamai atlikti pagrindinį makiažą. Jums reikia naudoti tam tikrą gruntą ir sunkiu sluoksniu. Tai galite sumaišyti su dangteliu ir visu veidu. Dėl to korektorius ir makiažo pagrindas išliks ilgiau.

3. Naudokite korektorių storu sluoksniu ir naudokite tai, kas labai minkšta. Naudokite labai tonuotą korektorių. Galite naudoti maskuoklį su lazdelėmis, taip pat naudoti kreminį korektorių. Tačiau šiems tipams reikia naudoti mažiau riebų ir vandeningesnį produktą, kuris gali išdžiūti ant paviršiaus ir išlaikyti paviršių sausą, o ne sudrėkinti.

4. Turite naudoti pagrindą ir tinkamai sumaišyti ant veido.

5. Dabar galite paimti kompaktą arba pamesti pudrą ir juo tepti visą veidą.

6. Naudokite sidabrinę akių šešėlių spalvą ar kažką panašaus į jūsų odos spalvą. Taip pat galite naudoti rausvą atspalvį, kad teptumėte visą dangtelio sritį nuo antakių kaulų ir dangčių, taip pat žemiau apatinės vandens linijos.

7. Dabar raukšlių srityje naudokite raudonus akių šešėlius ir tinkamai sumaišykite. Atlikite tai juodai ir uždenkite pusę dangtelio, taip pat nubrėžkite kitą liniją po raudona raukšle.

8. Paimkite tamsiai violetinę šešėlio spalvą ir uždenkite visą dangtelį. Sumaišykite tai su juoda spalva išorėje.

9. Dabar galite paimti ploną aplikatorių ir naudoti tą pačią violetinę arba purpurinę spalvą apatinėje apatinės vandens linijos pusėje.

10. Tinkamos formos linijai nubrėžti naudokite gelio sluoksnį.

11. Naudokite sunkų tušą. Taip pat galite naudoti netikras blakstienas.

12. Norėdami sudaryti voratinklius, naudokite veido dažymo rinkinį. Pradėkite piešti geometrines linijas iš dangtelių. Sukurkite kreivumus ties linijų tarpais. Galite dar pridėti šiek tiek laisvų holografinių blizgučių, taip pat galite naudoti violetinius pr violetinius cirkonius.