21 yaşındaki Selena Gomez onun için her şeye sahip gibi görünüyor – şarkı söyleme ve oyunculukta başarılı bir kariyer, bir moda çizgisi, genç kalp hırsızı Justin bieber ile olan yüksek profilli sürekli ilişkisi nedeniyle büyük popülerlik statüsü ve en son kendi imza parfümü . Wizards of Waverly Place’in güzel yüzü, iyi görünüşünü Meksikalı ve İtalyan soyuna borçludur. Kusursuz temiz bir cilde ve kalın uzun siyah saçlara sahip olan bu genç ünlü, konu güzellik ve makyaj olduğunda aşırıya kaçmaz..

selena gomez güzellik tüyoları

Selena Gomez’in Günlük Rutini Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları:

Bugün size Selena Gomez’in her zamanki gibi taze yüzlü ve güzel görünmesini sağlayan bazı Güzellik İpuçları ve Fitness Sırlarını açıklıyoruz..

1. Selena Gomez Cilt Bakımı:

Selena Gomez Cilt Bakımı

Disney’in prensesi, güzel bir ciltle dünyaya gelen şanslı birkaç kişiden biri ve şarkıcı/aktris, yüzüne neredeyse hiçbir şey yapmadığını söylüyor. Tavsiyesi, mükemmel bir cildiniz varsa, görünümünü bozmak yerine ona iyi bakın..

  • Selena’nın yemin ettiği tek ürün Oil of Olay.
  • Oil of Olay’dan bir yüz yıkama ve SPF güneş koruma losyonu, günlük cilt bakımı rejiminde olmazsa olmaz iki şeydir..
  • Makyaj yapmadan önce nemlendirici losyonu baz olarak kullanıyor ve bu da cildine ek koruma sağlıyor..

2. Selena Gomez Göz Makyajı:

Selena Gomez Göz Makyajı

Selena Gomez bunu gözleriyle oynamayı seviyor. En sevdiği göz farı- MAC Naked Lunch. En sevdiği maskara- Maybelline, gençlik yıllarından kalan tek seçenek. Glam bebek, daha büyük etkinliklerde kaşlarını belirginleştirmek için bir kaş kalemi kullanarak ve siyahtan daha koyu sarıya kadar değişen çeşitli göz kalemi renkleriyle bunu bir adım öteye taşımayı seviyor. Selena’nın gözlerinin en iyi özelliklerinden biri olmadığını düşündüğü göz önüne alındığında, kimse daha akıllı olmadan onları nasıl patlatacağını kesinlikle biliyor..

3. Bereketli Saç:

bereketli saç

Selena Gomez’in saçı, Hollywood’un en iyilerinden biri. Yıkanarak, derinlemesine bakım yaparak ve doğal çikolata kahve rengine sadık kalarak gür, parlak ve sağlıklı saçlarını korur. Bununla birlikte, özellikle hareket halindeyken omuz hizasındaki saçlarını yerinde tutmak için saç spreyi kullanmayı seviyor. Ted Gibson’ın saç spreyi onun için en iyi sonucu verir ve minyatür versiyonuyla çantasına ideal şekilde sığar. Selena da diğer ünlüler gibi saçlarını süper uzun kullanmak istediğinde yüksek kaliteli uzantıları tercih ediyor..

4. Selena Gomez’in Diyet ve Fitness Rutini:

Selena Gomezs Diyet ve Fitness Rutini

Selena, yaşının diğer tüm gençleri gibi abur cubur yemeyi sever. Kit-Kat barlarına, Snickers’a ve makarnaya olan aşkıyla tanınır. Selena hala yemeyi sever ve sevdiği şeyleri yerken, genç süperstar kilosunu korumak için günlük kalori alımını sınırlandırıyor. Abur cubur sevgisini bütün ve işlenmemiş gıdalar ve bir sürü sebze seçeneğiyle dengelemek için kullandığından daha iyi yediği yaşla birlikte diyeti önemli ölçüde değişti..

Selena Gomez egzersiz rutini de katı ve titiz değildir. Koşma, koşu, bisiklete binme ve Pop Physique olarak bilinen bale barından ilham alan bir antrenmanı içeren çoğunlukla kardiyovasküler egzersizler yapıyor. Pop Physique fitness antrenmanı, bale, pilates ve yoga gibi esneme egzersizlerinin bir karışımıyla vücudu tonlamak için tasarlanmıştır. Bir saat süren dersler, Gomez Hanım gibi öğrencilerin bale barı yardımıyla esneme egzersizleri yaptığı müzik melodisine göre ayarlanmıştır. Daha sağlıklı bir diyet, düzenli fiziksel aktivite ve canlandırıcı yaşam tarzı, yıldıza öldürücü bir vücut vermek için birlikte çalışsa da, Selena’nın yaşının yanında, kendini formda tutmak için sıkı eğitim ve egzersizlere başvurmak zorunda değil..