Antakių siūlai yra puiki technika, padedanti atsikratyti nepageidaujamų veido plaukų. Tam reikalingi siūlai, pagaminti iš grynos medvilnės ir saugiai nuimami susiejant mazgą ir pasukant antakį. Tai neįtikėtinai veiksminga ir sukelia mažiau skausmo, jei tai darote teisingai. Tai glotnina jūsų veidą ir sukuria labai patrauklią išvaizdą. Jei tikitės sužinoti daugiau apie šią puikią techniką, šis straipsnis bus naudingas.

antakių sriegimas

Paimkite visą medžiagą:

Norėdami sulenkti antakius, jums reikės kelių dalykų. Tai apima siūlą, pieštuką, žirkles ir šiek tiek ledo ar šalto vandens. Jums reikės pieštuko, kad nupieštumėte norimą antakio formą ir ledo, kad galėtumėte atvėsinti odą pasibaigus sriegimo procesui.

Padaryti mazgą:

Pirmiausia suriškite siūlų galą taip, kad jie sudarytų apskritimą. Nupjaukite, jei yra papildomų siūlų. Dabar laikykite mazgą vienoje rankoje ir priešingą sekciją kitoje rankoje. Dabar susukite mazgą maždaug 5–6 kartus, nes labai lengvai laikote kitą sriegio dalį. Dabar praktikuokite atidaryti vieną ranką ir uždaryti kitą tuo pačiu metu.

Padėkite rankas:

Uždėkite siūlą ant akių antakio ir pirštus laikykite atokiau nuo veido. Įsitikinkite, kad rankos tvirtos. Dabar uždėkite sriegio trikampį ant plaukų, kuriuos norite nuskinti. Sukite siūlus prieš plaukų augimo kryptį ir perkelkite trikampio tašką priešinga kryptimi.

Patraukite Hai:

Atidarydami kitą ranką, uždarykite ranką, valdydami trikampį, esantį aplink plaukus. Siūlas turi liesti odą ir greitai padaryti priešingą judesį. Plaukai jau turi būti ištraukti.

Naudokite žirkles:

Pasibaigus visai procedūrai, žirklėmis galite nukirpti viršutinę antakių dalį. Įsitikinkite, kad jie yra kūdikių žirklės ir nėra labai dideli. Tai darydami būkite atsargūs ir nepjaukite per daug. Tiesiog nukirpkite.

Netepkite jokio kremo:

Kai antakiai susiuvami, susilaikykite nuo antakių. Prieš tepdami valiklį ar drėkinamąjį kremą, palaukite maždaug dvi valandas. Jei jūsų oda dega per daug, tiesiog švelniai patrinkite ledo plotą.

Nepamirškite bendrauti:

Jums svarbu bendrauti su asmeniu, kuris daro jūsų antakius. Papasakokite jiems apie formą, kurią norėtumėte turėti. Taip pat galite atsinešti paveikslėlį, iliustruojantį jūsų ieškomą antakį. Pabandykite tiksliai pasakyti, ko jums reikia.

Susitvarkykite:

Neužtenka tik vieną kartą susukti antakius. Jūs turite tai padaryti bent du kartus per mėnesį. Tą akimirką, kai vėl matote, kad plaukai auga virš odos, laikas susitvarkyti susitikimą ir susitvarkyti. Taip jūsų antakiai visada išliks formos.

Nenaudokite antakių skustuvų:

Nenaudokite antakių skustuvųKai lankotės grožio salone du kartus per mėnesį, kad susirauktumėte antakius, stenkitės nenaudoti antakių skustuvų. Tai sugadins jūsų antakių kokybę. Augantys plaukai taip pat bus gana stori ir šiurkštūs. Tai bus gana panašu į skutimąsi.