Norite sportuoti pompadour? Bet šiek tiek bijote, kaip tai pasirūpinti ar toliau kurti tą stilių? Nėra prakaito, mes turime viską, kas susiję su pompadour šukuosena. Nuo jo tipų iki rūpinimosi ir taip pat, kaip patobulinti savo pompadūrą – visa tai čia aprašėme. Taigi, negaišdami daugiau laiko, pasinerkime į gražų ir kūrybingą pompadour plaukų stiliaus pasaulį. Jūs to nesigailėsite.

„Pompadour“ šukuosenos vyrams

30 šiuolaikinių vyrų „Pompadour“ šukuosenų 2021 m.

Na, mes galime tiksliai neatsakyti, kaip gali atrodyti teisingas ir tobulas kirpimas pompadour! Kadangi „pompadour“ tendencijoje nėra nieko teisingo ir neteisingo, atsižvelgiant į tai, kad išvaizda visada skiriasi. Tačiau apskritai pompadour galima išskirti su kitais stiliais – priekyje jie atrodo dideli ir ilgi/pūsti, o šonai ir nugara atsitraukia. Štai dabar populiarios naujos ir paprastos visame pasaulyje žinomos išvaizdos, kurios gali padėti išsirinkti sau tinkamą ir tinkamą!

1. Brado Pitto „Pompadour“:

Brado Pitto „Pompadour“

Mūsų mėgstamiausia aktoriaus įžymybė Bradas Pittas taip pat daugelyje renginių pasipuošė šia gražia, elegantiška išvaizda. Turėdami elegantišką stilių per pomadinį vašką ir orų stiliaus pareiškimą, mes negalime atitraukti akių! Ar tai būtų oficialūs vakarėliai ar kokteilių renginiai, išbandykite šią šukuoseną ir galime lažintis, kad tuo pačiu metu galite atrodyti žvaliai ir protingai.

 • Vyrai, turintys ovalią ir apvalią veido formą, gali išbandyti šį šiuolaikišką vyrų kirpimą
 • Dėvėkite tai tiems, kurių plaukų struktūra yra tiesi ir banguota.
 • 40–50 metų amžiaus žmonės gali atrodyti dailiai ir gaiviai.

2. Chrisas Brownas trumpame Pompadour:

Chrisas Brownas trumpame pompoure

Mums labai patinka, kaip Chrisas Brownas be vargo sportavo su šia trumpa pompa. Dėl išblukusių vibracijų šonuose ir blizgančios išvaizdos, „pompadour“ kirpimas yra susijęs su šlykščia, madinga išvaizda ir moderniais atspalviais. Šis kirpimas gali puikiai tikti bet kokiems vakarėliams ar naktiniams renginiams, atsižvelgiant į tai, kaip jis atrodo šiuolaikiškas ir jaudinantis visiems. Ką jūs manote apie tai?

 • Vyrai, turintys pailgą ir ovalią veido formą, gali būti idealūs šiai išvaizdai.
 • Išbandykite šią šukuoseną tiems, kurie turi bet kokią plaukų tekstūrą; tai lengvai tinka bet kam.
 • Vyrai nuo 20 -ojo dešimtmečio pabaigos iki 30 -ojo dešimtmečio pabaigos gali kirpti šukuoseną.

3. Davido Beckhamo netvarkingas Pompadūras:

Davido Beckhamo netvarkingas Pompadūras

Visada žinoma, kad Davidas Beckhamas sportuoja su naujausiais stiliais ir tendencijomis. Šis netvarkingas pompadūras buvo vienas iš tokių, o jo gerbėjai ėmė domėtis šia nauja unikalia šukuosena. Puikus netvarkingo prisilietimo su pompadour ir šonine apdaila derinys yra tai, ką mes visi mėgstame turėti. Tai be jokių pastangų suteikia tokią gaivią ir karštą išvaizdą bet kuriam vyrui! Pridėkite tvirtą barzdos derinį, kad padidintumėte mados lygį į kitą lygį!

 • Vyrai, turintys ovalią ir stačiakampę veido formą, gali puikiai tikti šiam kirpimui.
 • Išbandykite šį stilių tiems, kurie turi banguotų plaukų tekstūrą, kad gautumėte vientisą ir idealų stiliaus pareiškimą.
 • Visi vyrai, vyresni nei 40 metų, gali šiai šukuosenai atrodyti be jokių pastangų.

4. Johnny Casho klasikinis „Pompadour“:

Johnny Casho klasikinis „Pompadour“

Jei nepažįstate Johnny Cash, turite – atsižvelgiant į tai, kaip jo pompadour išvaizda yra laikoma viena iš klasikinių pompadour tendencijų, kuri buvo viena iš tendencijos pradžių. Žiūrint į jį maždaug šeštajame ir šeštajame dešimtmetyje, šios šukuosenos estetinė ir senovinė išvaizda yra neprilygstama. Turėdami pūstą priekį ir tvarkingą žvilgsnį į galus, negalime sutikti, kad šis tradicinis pompadaras yra nesenstanti tendencija, kuri visada išliks mados pasaulyje!

 • Tie, kurie turi bet kokią veido formą, gali greitai išbandyti šią šukuoseną.
 • Vyrai su banguotais ir garbanotais plaukais gali lengvai dirbti su šia pompa.
 • Jei esate vyresnis nei 40–50 metų vidurys, išbandykite šią senovinę išvaizdą, kad atrodytų gaiviai.

5. Bruno Marsas Pompadūre:

Bruno Marsas Pompadūre

Tarp garsenybių kirpimo tendencijų ši „Bruno Mars“ pompadour taip pat yra viena ryškiausių stiliaus tendencijų. Variantas yra storas šukuotas priekyje su dailiai nukirptomis trumpomis pusėmis ir vaškuota išvaizda plaukuose. Tai gana universalus pompadour stilius, nes jis gali tilpti kelis kartus – nuo oficialių susitikimų iki vakarėlių ar išvykų! Jis atrodo labai tvarkingas ir elegantiškas, todėl jį galima stilizuoti keliais būdais.

 • Tie vyrai, turintys ovalią ir pailgą veido formą, gali išbandyti šią idealią išvaizdą.
 • Dėvėkite šį stilių vyrams, turintiems banguotų plaukų tekstūrą – nes tai gali puikiai tikti!
 • Stenkitės, kad vyrai nuo 30 -ųjų iki 40 -ųjų pradžios atrodytų nervingi ir protingi!

6. „Pompadour Fade“:

„Pompadour Fade“

Ši šukuosena labai priklauso nuo pompadour išblukimo. Išblukimo stilius yra susijęs su daugeliu žmogaus šukuosenų. Šis populiarumas kyla iš pompadour sugebėjimo suteikti stabilumo ir švarumo netvarkingam stiliui. Jis sujungia visus pagrindinius stilius su siaurėjančiais klasikinio dizaino kraštais. Dėl trumpo ilgio virš ausų jis atrodys taip, kad viršuje būtų daugiau svorio ir apimties.

7. „Quiff Pompadour“:

Quiff Pompadour

Šis pompadour blukimas sukuria labai stilingą išvaizdą. Jis sujungia ir pompadour, ir quiff. Tai suteikia daug apimties ant galvos. Taip pat atrodo labai gražiai. Kifą taip pat galima padaryti paprastą, sumažinus arba padidinant. Šis švarus kvapas atrodo labai stiprus, palyginti su netvarkingesniu, kuris atrodo minkštas.

8. „Mini Pompadour“:

Mini Pompadour

Šis mažesnis nei trumpas pompadour sukuria pompadour blukimą. Jis taip pat vadinamas mini pompadour. Tai puikiai tinka vyrams, kurie turi trumpus plaukus ir todėl negali padaryti klasikinio pompadour. Šio tipo pompadūra gali mėgautis tie žmonės ir gali palaukti, kol plaukai pradės augti. Nors šis kirpimas nesulauks daug dėmesio, jis vis tiek puikiai tinka šiuolaikiniam žmogui.

9. Tiesus Pompadūras:

Tiesus Pompadūras

Šio tipo pompadour blukimas sukuria labai aštrų ir klasikinį vaizdą. Net jei šį kirpimą galima atlikti ant banguotų plaukų, geriausi rezultatai pasiekiami tiesiais plaukais. Taigi, jei neturite banguotų plaukų, galite tai išbandyti. Taip pat atrodo labai profesionaliai ir sportuoja labai švariai, tvarkingai.

10. Šiuolaikinis Pompadour:

Šiuolaikinis Pompadūras

Nors pompadour yra nesenstanti klasika, jai suteikiamas XXI amžiaus posūkis, kad jis atrodytų kaip modernus pompadour. Tai suteikia jai aptakesnę, stulbinančią ir aštresnę išvaizdą. Kol žmogus turi pasitikėjimo savimi, jis gali atsisakyti šio žvilgsnio. Ši pompadour versija yra labiau apibrėžta nei pradinė versija, todėl veidas gali atrodyti ilgesnis. Tam tinka ir žmonės su apvaliu veidu. moderio tipas

11. Pompadūras ir barzda:

Pompadūras ir barzda

Tai šiuolaikinės pompadour išvaizdos tipas, kai jis derinamas su barzda, kad suteiktų maksimalų vaizdą. Šis derinys tikrai sukels galvas ir akis. Vis dėlto tai nėra lengva ištraukti. Pirma, barzdos dydis turėtų atitikti jūsų pompadūrą, kitaip ji atrodytų keistai. Be to, reguliari priežiūra ir kirpimas yra labai svarbūs, kad ji būtų graži.

12. Vieno ilgio Pompadour:

Vieno ilgio „Pompadour“

Šiais laikais vyriškas pompadūras yra susijęs su mažinimu. Tačiau kai kurie vis dar rodo ilgesnes puses. Šis vieno ilgio pompadour nesudarys skirtumo tarp šoninių ir viršutinių plaukų ilgio. Tai suteikia labiau klasikinį vaizdą. Šoninės plaukų dalys taip pat gali būti paimtos norint sukurti pompadūrą. Ši išvaizda suteikia labai šlifuoto blizgesio, tačiau plaukų aukštis čia yra mažesnis. Jei reikia, prie šio stiliaus galima pridėti ir šoninę dalį.

13. Visas garsas Pompadour:

Visas garsas „Pompadour“

Tai yra vyrų pompadour tipas, kuriame išbandomas ir naudojamas visas plaukų kiekis. Visa tai reiškia pradinės koncepcijos pakėlimą į visiškai naują lygį, padidinant pompadour plotį ir ilgį. Šią išvaizdą gali sportuoti bet kas, tačiau labiausiai naudos gaus žmogus, turintis storiausius plaukus. Galite nusiskusti šoną, kad sukurtumėte visišką pompadour išvaizdą, taip pat naudokite plaukų džiovintuvą ir būtiną produktą, kad gautumėte norimus rezultatus.

14. Tekstūruotas Pompadour:

Tekstūruotas Pompadour

Šis pompadour tipas apima labai elegantišką pompadour pjūvį. Šis tekstūruotas stilius suteiks šiek tiek struktūros ir vientisumo. Tai idealiai tinka tiek biuruose, tiek po darbo valandų. Šią tekstūrą taip pat lengva sukurti. Bet jei turite tiesius plaukus, gali būti sunku atsikratyti šios išvaizdos. Todėl rekomenduojama naudoti tekstūrą.

15. Azijos Pompadūras:

Azijos Pompadūras

Šis azijietiškas pompadour turi pompadour pjūvį. Šis kirpimas puikiai atrodo įvairiems žmonėms. Aptakūs ir tamsiai atrodantys azijietiški plaukai visiškai tinka pompadūrui gaminti. Tai atrodys labai įspūdingai ir puošniai. Jei plaukų apimtis yra didžiulė, pompadour galima lengvai pasiekti. Bet jei plaukai yra ploni, plaukų apimtį galima padidinti naudojant įvairias priemones.

16. Elvis Pompadour:

Elvis Pompadour

Klasikinis pompadūras atsirado dar 1700 -aisiais, tačiau tai nebuvo populiarus kirpimas, kol jo nepanaudojo 1950 -ųjų roko kultūra ir pats Elvis Presley. Tik tokiu būdu pompadour populiarumas pakilo. Ankstesnėmis dienomis pompadour buvo aptakus ir visiškai tiesus, o šiais laikais viskas susiję su apimtimi ir tekstūra. Norėdami gauti tokį vaizdą, turite naudoti įvairius produktus, kad gautumėte tokį sklandų dizainą.

17. Atgalinė Pompadour:

Spragtelėjo atgal Pompadour

Tai klasikinis pompadour tipas, kai jūsų plaukai yra lygūs ir glotnūs, jūs nusipelnėte tokio kirpimo. Šis pompadūras atrodo šlifuotas, palyginti su tekstūruotais. Tai taip pat suteikia senosios mokyklos, retro išvaizdą. Norint išgauti tokią gražią išvaizdą, prieš pradedant formavimą rekomenduojama naudoti vašką ar plaukų gelį ar net džiovinti plaukų džiovintuvu.

18. Atjungtas Pompadour:

Atjungtas „Pompadour“

Šis ypatingas „pompadour“ šukuosenos vyriškos lyties atstovas tikrai nori suteikti jūsų plaukams daugiau gyvybės. Šis kirpimas turėtų būti būdas to jaudulio. Atjungtas apatinis pjūvis dabar derinamas su gražiai atrodančia pompadour ir todėl atrodo idealiai XXI amžiaus vyrui. Ši labai gražiai atrodanti šukuosena taip pat labai traukia akį.

19. Tekstūruotas atsipalaidavęs Pompadour:

Tekstūruotas atsipalaidavęs Pompadour

Šis atsipalaidavęs vyriško kirpimo pompadour šukuosena tikrai leis jaustis užtikrintai. Ši išvaizda kartu su įprasta pompada, šis kirpimas parodys kitiems, kad yra šauni atpalaiduojanti apdaila. Tai puikiai tinka žmonėms, turintiems storus ir banguotus plaukus. Jei kas nors neturi storų ar banguotų plaukų, gali padėti įvairių produktų naudojimas.

20. „Pompadour with Shine“:

Pompadūras su spindesiu

Ši pompadour šukuosena vyrams atrodo labai blizgi. Taip pat, kad įsitikintumėte, jog turite pakankamai blizgesio, tai yra kriterijus, kad jūsų plaukai būtų labai natūralūs. Tada turite išdžiovinti džiovintuvu ir po to naudoti pomadą stiliui. Po to naudojant blizgantį purškiklį padidės blizgesio faktorius.

21. Pompadour su papildomu tūriu:

„Pompadour“ su papildomu garsumu

Šiai šukuosenai vyrams reikia ypatingos apimties. „Pompadour“ jau yra puikus stilingas kirpimas, tačiau jei turite daugiau plaukų, šis grožis gali būti daug didesnis. Turite naudoti įvairius produktus, įskaitant apimties didinimo produktus, pomadą ir pan. Galiausiai galite paragauti galutinių rezultatų.

22. Pompadour su šviesiais plaukais:

Pompadour su šviesiais plaukais

Sportuojant pompadour, taip pat yra daug įvairių dalykų, kuriuos galite daugiau ištirti. Galite žaisti su plaukų dydžiu, tekstūra ir net spalva. Tai padarys jūsų pompadour taip pat nuostabesnį ir aptakesnį. Taip pat galite naudoti plaukų pomadą, kad padidintumėte jų stilių.

23. „Pompadour Mid Fade“:

„Pompadour Mid Fade“

Tai labai skirtingas požiūris į pompadour maršrutą. Jei derintumėte originalų pompadūrą su vidurio išblukimu, tada viskas atrodytų tiesiog įdomu. Jis turi ilgesnius plaukus galvos viduryje ir trumpesnius plaukus aplink juos. Tai suteikia išvaizdai labai unikalią formą ir dydį. Tai taip pat atrodys labai aštriai ir nervingai. Taip pat galite naudoti plaukų pomadą, kad padidintumėte savo stiliaus faktorių.

24. Trumpas garbanotas Pompadour:

Trumpas garbanotas Pompadour

Kai jūsų plaukai yra garbanoti, tai yra kirpimas. Šis kirpimas suteiks jums garbanotą pompadūrą. Tai taip pat yra visiškai stilinga ir gražiai atrodanti. Be to, norint sukurti gražius plaukus, reikia tik plačių dantų šukų. Taip pat galite naudoti pomadines šukuosenos priemones, kad padidintumėte savo stiliaus faktorių. Jei norite papildomo tūrio, tiesiog išdžiovinkite plaukų šaknis.

25. Trumpas „Pompadour“ su dideliu išblukimu:

Trumpas „Pompadour“ su dideliu išblukimu

Šio tipo „pompadour“ kirpimas suteikia jums tą karinio tipo stilingą išvaizdą. Tačiau nepamirškite išlaikyti proporcijų. Per didelis išblukimas gali per daug pailginti veidą, tačiau aukščiausias išblukimas su trumpa pompada atrodys geriausiai. Be to, naudokite šukuosenų gaminius, kad padidintumėte stiliaus koeficientą.

26. Šoninė dalis Pompadour:

Šoninė dalis Pompadour

Tai labai skirtingas požiūris į pompadour kirpimą. „Pompadour“ daugiausia dėmesio skiria nugarai, nuluptai nuo plaukų. Čia šoninės dalies dalies linija veiks kaip plaukų pagrindas. Tai suteiks labai gražią išvaizdą ir tikrai atrodys stilingai. Rekomenduojama naudoti gerą matinį gatavą gaminį, kuris turi gražiai atrodančią tekstūrą. Šoninių plaukų pakaks naudojant drėgnų plaukų gelį.

27. Trumpas Pompadūras:

Trumpas Pompadūras

Tai puikus „pompadour“ kirpimas, kuriame galite pasigirti savo tradicinėmis kirpimo savybėmis. Tai galima pasiekti trumpais plaukais ir tinka beveik bet kokiai situacijai. Norint išgauti šiuolaikišką išvaizdą, patartina plaukus formuoti nuo dalių linijos. Be to, jei norite atrodyti švariai, įsigykite gerą drėgnų plaukų gelį.

28. Undercut Pompadour:

Undercut Pompadour

Šio tipo „Pompadour“ kirpimą puikiai tinka išbandyti. Šis sutrumpintas pompadour atrodo tikrai gerai ir suteikia daugiau poveikio nei išblukusios pusės. Galvos viršus tampa sunkus, o tai suteikia tvirtą stilių. Be to, jis turi daug lankstumo, todėl jūs nesirūpinote stiliumi. Ilgi plaukai taip pat atrodo gerai per šonus.

29. Garbanotas Pompadūras:

Garbanotas Pompadūras

„Pompadour“ kirpimas ne visada susijęs su garbanotais plaukais. Viskas apie tiesius plaukus. Tiesių plaukų išvaizda visiškai neįmanoma su garbanotais plaukais. Vis dėlto, esant gerai tekstūrai, apimčiai ir tinkamam kirpimui, galite gauti puikų garbanotą pompadour kirpimą. Tai atrodys nuostabiai ir apims fantastišką pompadour stilių tvarkingumą. Taip pat galite įtraukti po apatinėmis arba trumpomis pusėmis.

30. Banguotas Pompadour:

Banguotas Pompadūras

Klasikinis „pompadour“ kirpimas suteiks jums aštrią ir aštrią išvaizdą. Tačiau šis banguotas suteiks jums džiaugsmo ir kupinas jaunatviškumo. Puikiai tinka madai, nes šis stilius nėra labai rimtas. Šią išvaizdą taip pat lengva priartėti ir sukurti.

Šis didžiulis sąrašas leidžia mums suprasti, kaip sukurti pompadour stilių. Be to, mes pažįstame daugybę stilių tipų, susijusių su pompadour. Tai ne tik padės jums nuspręsti, koks bus kitas jūsų kirpimas, bet ir supras, kaip jį reguliariai tikrinti.