Spalvoti akių pieštukai šį sezoną yra bumas. Jie atėjo su pakilimu ir yra gana madingi net ir dabar. Daugelis kosmetikos prekių ženklų turi savo spalvotų įdėklų asortimentą. Jie tiekiami pieštuko, skysčio ir gelio pavidalu. Galite būti patenkinti tuo, kas jums patinka, ir pabandyti jį naudoti. Šiame straipsnyje paaiškinta, kaip tiksliai dėvėti spalvotą akių pieštuką, naudojant keletą paprastų patarimų. Laikydamiesi jų ir reguliariai juos praktikuodami, galite lengvai sukurti profesionaliai atrodantį akių kontūro pieštuką. Pasiruoškite išbandyti spalvingus akių kontūro efektus:

Kaip išsirinkti akių spalvai tinkamą akių pieštuką

Pateikiu 10 patarimų, kaip dėvėti spalvotą pamušalą. Tai visi pagrindiniai patarimai, kuriuos galite naudoti atsižvelgdami į komforto lygį. Spalvoto akių kontūro piešimas nebebus raketų mokslas, perskaičius žemiau pateiktus patarimus.

Kuris akių pieštukas tinka kokiai akių spalvai?

Šis paprastas vadovas gali išsiaiškinti jūsų klausimus apie spalvotą akių pieštuką. Pamušalo spalva turi papildyti jūsų akių spalvą.

  • Mėlynos akys: Geriausia akių kontūro spalva mėlynoms akims – pasirinkti kontrastingus akių kontūro atspalvius, tokius kaip auksas ir varis, gali pakelti akių spalvą ir padaryti jas dar gražesnes. Galite išbandyti žemiškas spalvas, tokias kaip oranžinė, terakota ir kt.,
  • Žalios akys: Raudoni atspalviai geriausiai išryškina žalsvą akių toną. Tokie atspalviai kaip „Rust“, „Granatas“ ir net baklažanai gali atrodyti pritrenkiančiai ant žalių akių. Juodos spalvos užuomina gali dar labiau pagražinti išvaizdą.
  • Rudos akys: Tamsūs ir vidurnakčio atspalviai yra geriausia akių pieštukų spalva rudoms akims. Tokie atspalviai kaip kobaltas, pilka, violetinė sukuria švelniai juodą efektą jūsų akims, bet ne per aštrus, kad dominuotų jūsų akių grožyje.
  • Rudos akys: Jei jums įdomu, kokios spalvos akių pieštukas lazdyno akims yra tobulas, patikrinkite žalios spalvos tonus. Alyvuogių, bronzos, slyvų, smaragdo ir aukso spalvos yra populiariausios akių pieštukų spalvos rudoms akims.
  • Pilkos akys: Jei norite, kad jūsų pilkos akys būtų spalvingos, naudokite tokius atspalvius kaip oranžinė, varinė, persikų, lašiša ir melionas. Dėl šių atspalvių jūsų akys gali išsiskirti ir atrodyti ryškios bei gražios

Toliau pateikiamos kelios gairės, kaip palenkti spalvotą akių pieštuką:

1. Nesirinkite mėgstamos spalvos. Jei jums patinka mėlyna spalva, tai nereiškia, kad ji būtinai atrodys gerai jūsų akims. Visada naudokite spalvas, kurios papildo jūsų akių spalvą. Tokiu būdu jūs neatrodysite kaip papūga.

Kaip dėvėti spalvotus akių kontūrus

2. Manau, jei turite žalias akis, rinkitės tamsiai violetinę. Jei turite lazdyno akis, rinkitės alyvuogių spalvą. Jei turite mėlynas akis, pasirinkite vario spalvą ir pan. Prieš pirkdami galite juos išbandyti.

3. Visada pradėkite nuo pieštuko pamušalo, jei dar nesate tikri akių pamušalu. Jūs nenorite sujaukti visos akies, bandydami naudoti spalvotą pamušalą

4. Likusią makiažo dalį laikykite labai paprastą ir natūralią. Jūs jau turite teigiamas akis, taigi, jei padarysite ką nors ryškaus ant veido, visa išvaizda bus lipni.

5. Jei dėvite labai ryškios spalvos blizgantį įdėklą, būtinai dėvėkite jį tamsiai ir dėvėkite naktį. Tai duos puikų efektą ir visai neatrodys ne vietoje.

6. Kai dėvite spalvotą pamušalą, akių šešėliai turi būti nutildyti ir tik šiek tiek nuplauti. Jūs nenorite atrodyti kaip povas su skirtingomis spalvomis ant akių. Visada rinkitės odos spalvą iki šiek tiek rudesnės spalvos. Tai neabejotinai apibrėš akis ir taip pat išryškins akių pieštuką.

Kaip tinkamai dėvėti spalvotą „EyeLiner“ 2

7. Pirmiausia nubrėžkite akį juodu pieštuku, o po to perkelkite įklotą ant jo. Tai suteiks tamsos ir intensyvumo iš spalvoto įdėklo ir atrodys labiau apibrėžta ir graži.

8. Kai jaučiatės spalvoti įdėklai, galite pasirinkti dvigubus tonus. Galite paimti bet kokius du papildančius tonus ir tada sluoksniuoti vieną pamušalą virš kito. Tai suteiks akims dramatiškesnį efektą

9. Taip pat galite naudoti spalvotą tušą kartu su spalvotu pieštuku. Jei jis naudojamas papildomomis spalvomis, jis atrodo labai malonus ir jausmingas

10. Jei norite daugiau eksperimentuoti su spalvotu pamušalu, bet neturite pakankamai spalvų, visada rinkitės kreminius akių šešėlius. Užtepkite drėgną kampinį šepetėlį ant kreminių akių šešėlių ir nubrėžkite tikslią liniją ant akių šalia blakstienų. Ši technika veikia tikrai gerai. Kad jis išliktų ilgiau, visada galite naudoti gruntą ant akių.

Akių pieštukas gali visiškai pakeisti jūsų akių išvaizdą. Net jei turite mažas akis, pridėjus akių kontūro pieštuką, jos gali atrodyti drąsios ir gražios. Tačiau dauguma žmonių nežino, kad šie akių kontūro pieštukai yra daug kitų nei juodos spalvos tonų. Šie spalvoti akių pieštukai gali suteikti jums dramatišką efektą nenaudojant papildomo akių makiažo. Jie gali tiesiog pridėti subtilų spalvų atspalvį ant akių, atėmus akių šešėlių blizgesį. Rinkoje yra daug atspalvių, todėl galite pasirinkti akių spalvą, atitinkančią jūsų akių spalvą ir, žinoma, derančią prie jūsų aprangos!