Modaya uygun görünüm söz konusu olduğunda, küçük aksesuarlar bu mükemmel görünümü elde etmede önemli bir rol oynamaktadır. Bilezikler, bilezikler, takılar vb. görünümü güzelleştirmede iyi bir konuma sahip olduğu gibi, günlük giyimde rahat bir görünüm ararken eşarplar da önemlidir. Priory, piyasada sadece düz dokulu pamuklu eşarplar vardı, ancak artık bir gün, fantezi eşarpların yerini yeni baskılı fantezi eşarplar, farklı renk ve malzemelerle mevcut..

En İyi Fantezi Eşarp Koleksiyonu:

İşte bir bakışta çıldıracağınız kadınlar için en iyi süslü eşarpların bir listesi..

1. Fantezi İpek Eşarplar:

İpek şal

Bu güzel ipek eşarp ile gündelik görünümünüze bir stil desteği katın. İpek eşarp veya Keşmir ipek şal, hava soğuduğunda en iyisidir, boynunuzu ve omuzlarınızı yıl boyunca sıcak tutacaktır..

2. Fantezi Yün Atkılar:

Yün atkı

Bu, eşarplar için en iyi kullanılan süslü yündür. Yün atkı giymek soğuk sonbahar kış günlerinde alerji olasılığını azaltır, kış aylarında sizi sıcak tutması ve dayanıklı olması nedeniyle yün atkı tercih edilir. Güzel bir görünüm elde etmek için kot pantolonla eşleştirin.

3. Süslü Başörtüsü:

başörtüsü

Fantezi eşarplar, saç dökülmesi yaşayan kadınlar için ideal bir seçenektir. Yumuşak bir pamuklu başörtüsü, hassas saç derinizi endüstriyel kirlilikten korumanın mükemmel bir yoludur. Öndeki atkı, uzun saçlar makinelerin dönen kısımlarına girebileceğinden saçın işe karışmamasını ve makineye sıkışmamasını sağlayabilir, bu nedenle uygun baş örtüsü ile bu durum önlenir.

4. Fantezi Boyun Eşarp:

Boyun atkısı

Bir gardırop, sayısız şekilde şekillendirilebilecek bir temel unsurdur, bu nedenle öğle yemeğine çıkmadan önce tarzınıza daha fazla karakter ve rahatlık eklemek için bu boyun atkını kullanın. Bu şık atkı, yola çıkarken kendinizi sıcak tutmak için mutlaka edinmeniz gereken bir şey, bir ceket ve bir kot pantolon veya tişört ile atın..

5. Fantezi Örme Atkılar:

Örme Eşarp

Eşarplar anlamına gelen örgü atkı genellikle el yapımı bir üründür.Sevdikleriniz için el yapımı mükemmel bir hediyedir. Örme atkı sizi sıcak tutar. Eşarplardaki renk desenleri büyük bir zorluk ve fırsat sunuyor. Kakma veya Fair Isle gibi herhangi bir telli renk çalışması, bir fularda istemediğiniz dağınık yanlış taraflar yaratır. Çözüm, eşarbınızın her iki tarafında size çarpıcı pozitif bir desen verebilecek çift örgü kullanmaktır..

6. Erkek Süslü Atkılar:

Erkek Fantezi Eşarp

Basit ama erkek eşarpları sofistike bir görünüme sahip. Taşıdıkları eşarplar, her iki tarafta asılı uçlu bir boyun sargısı verilen basit küçük bez artırma malzemesi ile birlikte gelir. Çoğunlukla düz olarak mevcuttur, genellikle koyu renklerde gelirler..

7. Fantezi Tasarımlı Eşarp:

Bayan Tasarım Eşarp

Tasarımcı bayanlar fantezi eşarplar, birlikte geldikleri mükemmel çekicilik nedeniyle bugünlerde oldukça talep görüyor. İpekten basit bir düz atkı, burada boyun orta kısmına ve her iki taraftaki uçlara bağlı bir görünüm veren takılar verilir. Eşarp aynı zamanda bayanlar için bir kolye görevi görür..

8. Fantezi Bandana Eşarp:

Bandana Eşarp

Bandana atkı, üçgen şeklinde katlanmış üçgen veya kare şeklindeki bir giysidir. Bunlar genellikle pamuktan yapılır. Bandana eşarplar baş, boyun ve atkuyruğu olarak kullanılabilir..

9. Fantezi Başörtüsü Eşarp:

başörtüsü eşarp

Müslümanlar olarak inancımızın bir dini ve uygulamasıdır. Saçlarınızda bir zayıflık varsa, tesettür utancı kapatıyorsa, kendinizden emin ve zinde kalırsınız. Saçınızı güneşin sıcaklığından ve kirlilikten korur, böylece parça açıldığında. Saçları daha güzel ve sağlıklı görünüyor.

Eşarp, zarif ve mütevazı görünecek kesinlikle sahip olunması gereken bir aksesuardır. Eşarpları pek çok şekilde giyebilirsiniz, bu bir moda ifadesi haline geldi. Tarzınızı yansıtmak istediğiniz oversize elbiseleriniz varsa, kemer olarak kullanın. Daha belirgin bir bel için atkıyı bükebilir ve belinizin etrafına takabilirsiniz. Başınıza veya boynunuza takabilirsiniz. Sıcak, zarif ve gizlemek istediğiniz her şeyi gizleyebilirsiniz..