Vampyro makiažas gali būti populiarus jūsų kito kostiumo ar Helovino vakarėlio makiažas. Jei norite, kad į jūsų būsimą kostiumą ar teminį vakarėlį būtų įtraukta kokia nors drama ir norite atrodyti kitaip nei kiti, bet ne taip keistai su bet kokiu varvančiu akių makiažu ar zombių išvaizda, galite išbandyti šį akių makiažą.

Mes parodysime jums metodus, kuriais galite vadovautis kurdami katės akių stiliaus vampyro akis, kaip parodyta aukščiau. Nemanykite, kad tai tik baisus akių makiažas. Iš tikrųjų galite išbandyti šį makiažą kaip dūminės akies išvaizdą ir savo vakarėliams, kai išlaikysite šią išvaizdą šiek tiek minkštesnę.

Kaip padaryti akių vampyrų makiažą

Paprasti žingsniai norint pasidaryti vampyrų akių makiažą:

Štai žingsnis po žingsnio išmintinga vampyrų akių makiažo pamoka, kurioje nurodoma, kaip padaryti vampyrų akių makiažą. Pažiūrėkime, kaip galite gauti vampyrų akių išvaizdą.

 • Nuvalykite veidą, kad pašalintumėte aliejų, nešvarumus ar nešvarumus. Tai padės jūsų makiažui išsilaikyti ilgiau.
 • Nusausinkite odą ir patepkite lengvu drėkinamuoju kremu.
 • Dabar ant akių ir akių srities tepkite veido gruntą ir vokų gruntą. Sekite tai su korektoriu ir pagrindu. Jei jūsų korektorius ir makiažo pagrindas yra šviesesnio atspalvio nei jūsų odos tonas, kitaip tariant, beveik arčiau baltos spalvos, šis makiažas atrodys dar nuostabiau ir geriau.
 • Toliau tepkite kompaktišką veidą, kad pagrindas taptų pudresnis.
 • Dabar paimkite tamsiai raudonus akių šešėlius ir tepkite ant viso viršutinio voko. Šiame etape nenaudokite jo žemiau apatinės vandens linijos.
 • Pereikime prie kito etapo. Paimkite rudus akių šešėlius ir švarų aplikatoriaus šepetėlį ir pradėkite tepti nuo raukšlės ir tęsiasi aukštyn, bet tik iki antakio kaulo. Užtepkite šį akių šešėlį ant išorinės raudonų akių šešėlių pusės, kad abu gerai susimaišytų. Sekite paveikslėlį ir įsivaizduokite, tarsi kuriate dūminių akių išvaizdą.
 • Tada paimkite juodą gelio akių kontūro pieštuką ir kampinį šepetėlį. Pradėkite piešti plačią ir vienodą liniją per visą viršutinį voką ir, kai pasieksite išorinį galą, pasukite kampinį šepetėlį aukštyn. Užpildykite šį sparnuotą modelį spalva, kad jis būtų ryškesnis. Panašiai išplėskite vidinį pamušalą į kitą sparno modelį.
 • Tada paimkite juodą pieštuką arba kaklą ir išklokite apatinę vandens liniją. Išplėskite šią liniją, kad pasiektumėte vidinį kampinį sparną nosies srityje. Nereikia, kad tai atitiktų išorinį sparną.
 • Dar kartą paimkite raudonus akių šešėlius ir švelniu aplikatoriumi arba kampiniu šepetėliu tepkite juos žemiau apatinės vandens linijos. Pratęskite tai iki žemiau sparnuoto išorinio darinio.
 • Užbaikite tamsiu tušu arba, norėdami drąsiau atrodyti, galite naudoti dirbtines blakstienas.
 • Jei norite, galite pakeisti dvi akių šešėlių spalvas. Galite naudoti rudą tose vietose, kur mes naudojome raudoną, ir panašiai galite naudoti raudoną tose vietose, kur mes naudojome rudą.
 • Jei norite baisesnės išvaizdos, išbandykite keletą netikrų raudonų lęšių prie šio makiažo.
 • Norėdami pasirinkti lūpų dažus, naudodami šį makiažą galite sportuoti kraujo raudonas lūpas arba taip pat galite juodus lūpų dažus. Norėdami pagaminti momentinius juodus lūpų dažus, galite naudoti juodą akių kontūro pieštuką. Taip pat galite nusipirkti vaistinėje juodų lūpų dažų, kurie šiais laikais yra gana populiarūs ir nėra tokie kenksmingi kaip akių pieštukai.
 • Lūpdažį galite laikyti raudonos ir juodos spalvos viduryje sportuodami tamsiai rudus lūpų dažus.

Pakelkite savo vampyro išvaizdą į kitą lygį, pristatydami tas vampų akių venas. „Vampyrų dienoraščiai“ yra viena geriausių visų laikų televizijos laidų! Štai „Vampyrų dienoraščių“ įkvėpta vampyrų pamoka:

Kaip pasidaryti akių vampyrų makiažą 2

Jums reikalingi dalykai:

 • Raudoni, violetiniai ir mėlyni veido dažai
 • Q patarimai
 • Mažas, smulkaus galo teptukas
 • Kūdikių pudra
 • Didelis teptukas
 • Popieriniai rankšluosčiai
 1. Pamerkite smulkaus galiuko teptuką į mėlynus veido dažus. Nubrėžkite ploną, kreivą liniją toje vietoje, kur bus venos. Nubraukite šakas nuo pirmosios eilutės žaibo būdu.
 2. Jei reikia, įmerkite teptuką į veido dažus, kad gautumėte daugiau spalvų.
 3. Įmerkite teptuką į purpurinius dažus. Nubrėžkite mėlynąsias linijas, naudodami purpurinius dažus. Violetine spalva nubrėžta linija turi būti tokio paties dydžio arba šiek tiek mažesnė už mėlyną.
 4. Įmerkite teptuką į raudonus dažus. Nuvalykite šepetėlį ant popierinio rankšluosčio, kad ant teptuko liktų tik nedidelis kiekis raudono pigmento.
 5. Naudodami raudonus dažus nubrėžkite anksčiau nubrėžtas mėlynas/violetines linijas. Šepetys turėtų pridėti tik nedidelę raudonos spalvos užuominą.
 6. Sumaišykite dažytų venų kraštus, šiek tiek sutepdami juos medvilniniu tamponu. Tai padeda venų kraštams atrodyti taip, tarsi jie atsitrauktų į jūsų odą.
 7. Įmerkite didelį šepetėlį į kūdikių miltelius ir nuplaukite perteklių. Patrinkite kūdikio milteliais padengtą šepetėlį ant venų. Tai išblukins ryškias venų spalvas ir atsiras plonas odos sluoksnis, ištemptas virš venų. Bakstelėkite tiek mažai arba tiek kūdikių pudros, kiek norite, kad užbaigtumėte savo išvaizdą.

Jūsų moterų vampyrų akių makiažas yra atliktas ir jūs galite visiškai sukrėsti šį žvilgsnį į kitą vakarėlį.