Yra įvairių būdų, kaip dėvėti žalią akių makiažą. Tokius sukurti gana paprasta. Jei turite rudos spalvos akis, tai gali atrodyti madingiau. Žali šešėliai arba žali įdėklai yra labai spalvingi. Juos galite dėvėti, kai dauguma vakarėlių nešioja žalios spalvos drabužius. Jei norite dėvėti lehengą ar sunkų kostiumą su žaliais ir raudonais siuvinėjimais, tokio tipo išvaizda gali būti gana spalvinga. Todėl turėtumėte tai išbandyti. Jei norite „Smokey“ efekto, po ranka turite turėti bent kelis žalios ir juodos spalvos atspalvius. Jums taip pat reikės sunkaus tušo ir gelio pamušalo, kuris šiais laikais yra gana populiarus ir madingas nei vandens. Papildomai galite naudoti blizgučius ir kitus blizgius pamušalus.

Kaip pasidaryti žalių akių makiažą

Žemiau pateikiami žingsniai, kaip tinkamai atrodyti žalioms akims:

1. Norėdami pradėti pagrindinį makiažą, turite išvalyti odos paviršių. Jei nusėda aliejus ir nešvarumai, jūsų makiažas netinkamai sėdės. Turėsite naudoti giliai valantį veido prausiklį ir išdžiovinti paviršių. Tam taip pat galite naudoti valiklį be aliejaus. Priklausomai nuo jūsų odos tipo, galite pasirinkti valiklį, kuris išvalys poras.

2. Dabar galite uždėti gruntą. Tai svarbu, kad šešėlis ar pamušalas nesiglamžytų. Jei norite, kad tai būtų eksperimentinė išvaizda, jums nereikia tepti grunto. Tačiau jei tai vakarėlis, kuriame norite jį dėvėti ilgas valandas, tuomet ant vokų ir aplink akis turėtumėte naudoti gruntą. Jei nenorite išleisti atskiro grunto, galite naudoti tą patį veido gruntą.

3. Tada galite naudoti tam tikrą drėkinamąją priemonę, jei turite įprotį, kad oda įtrūksta. To galite išvengti, jei turite riebų paviršių.

4. Dabar galite naudoti korektorių. Tepkite korektorių reikiamose vietose, kur yra dėmių, bet kokio tipo dėmių ar bet kokio kito lopo. Pradedantiesiems jie taip pat gali naudoti tam tikros formos korektorių. Jei norite daugiau profesionalios išvaizdos, galite dėvėti kreminį korektorių. Taip pat galite naudoti mineralinį korektorių.

5. Dabar galite naudoti pagrindą pagrindiniams veiksmams atlikti. Norėdami tai padaryti, naudokite kempinę. Tai turėtų būti tinkamai sumaišyta. Galite tepti kompaktiškai ir pasidaryti veido makiažą naudodami reikiamus lūpų dažus ir lūpų pieštuką.

6. Dabar ant viso dangčio galite naudoti sidabrinį atspalvį. Naudokite jį nuo antakio kaulo ir aplink akį.

7. Paimkite žalią pieštuką. Nubrėžkite liniją, kad suformuotumėte uodegą pagal savo akių formą. Dabar tą patį žalią pieštuką galite užpildyti išorine dangčio dalimi. Dabar naudokite aplikatoriaus šepetėlį, kad suteptumėte spalvą. Dabar vidurinėje dalyje galite naudoti tamsesnį žalios spalvos atspalvį.

8. Į vidinę dalį naudokite šiek tiek geltonos spalvos ir sumaišykite spalvas. Paimkite šviesesnį atspalvį aplikatoriuje ir naudokite jį išilgai apatinio krašto, kad gautumėte papildomą efektą.

9. Viršutiniams ir apatiniams ratlankiams naudokite tam tikrą ploną juodą pamušalą, esantį labai arti blakstienų linijos. Naudokite sunkų tušą ir papildomai galite naudoti purius blizgučius, kad būtų daugiau vakarėlio efekto.

10. Taip pat galite naudoti žalsvus blizgius įdėklus, kad gautumėte daugiau vakarėlio ir dramos stiliaus.