Ryški nepriekaištinga oda yra kiekvienos moters svajonė. Siekdami šio tikslo, mes išbandome visus rinkoje esančius produktus. Kai kurie iš jų veikia gerai, o kiti – ne. Mes išleidžiame tiek daug pinigų dirbtinio grožio produktams. Bet mes galime pasidaryti veido kaukę namuose, kuri padeda išgauti nepriekaištingą odą. Pabandykime ką nors natūralaus. Medetkų gėlė veidui yra labai gera norint gauti geresnį rezultatą.

Kaip pasidaryti medetkų kaukę švytinčiai odai

Medetkų nauda odai

  • Medetkos turi antibakterinių, priešuždegiminių ir antiseptinių savybių. Taigi jis apsaugo jūsų odą nuo infekcijos.
  • Jis apsaugo nuo raukšlių, skatindamas kolageno gamybą.
  • Jis kontroliuoja aliejų jūsų odoje.
  • Medetkos turi antioksidacinių savybių, todėl padeda išvalyti odą, pašalindamos nešvarumus.
  • Tai padeda atjauninti odą.

Galite naudoti šią nuostabią gėlę, kad gautumėte gyvą odą. Medetkų veido kaukės tinka visų tipų odai ir jas lengva pasigaminti namuose.

Kaip pasidaryti ir naudoti medetkų veido kaukę:

Peržiūrėkite populiarius medetkų veido paketų sąrašus.

1. Medetkų medaus veido pakuotė:

Medetkų medaus veido pakuotė

Norėdami pagaminti šią veido pakuotę, jums reikia medetkų pastos, pieno grietinėlės ir medaus. Ši veido kaukė tinka sausai odai

Kaip tai padaryti/ Kaip taikyti/ Kaip naudoti?

Paimkite 1 šaukštą medetkų gėlių pastos. 1 šaukštelis šviežio pieno grietinėlės ir ½ šaukštelio medaus. Gerai išmaišykite juos dubenyje, tada tepkite ant veido ir palaikykite, kol išdžius. Po 20 minučių sukamaisiais judesiais nuvalykite šią veido kaukę ir nuimkite ją nusiprausę vandeniu.

Kodėl tai veikia

Pieno rūgštis ir mineralai pieno grietinėlėje pagerina veido spalvą. Jis drėkina odą ir padeda pagerinti odos tekstūrą. Medus padeda kovoti su senėjimu, taip pat drėkina jūsų odą.

Atsargiai

Šiuo mišiniu tepkite nedidelį odos plotą, kad patikrintumėte odos sudirginimą.

Privalumai

Ši medetkų medaus veido pakuotė suteikia jums be dėmių aiškų veidą.

2. Medetkų jogurto veido kaukė:

Medetkų jogurto veido kaukė

Jame yra medetkų pasta, jogurtas, citrinų sultys ir rožių vanduo. Ši medetkų veido pakuotė suteikia švarią odą su natūraliu švytėjimu.

Kaip tai padaryti/ Kaip taikyti/ Kaip jį naudoti?

Dubenyje sumaišykite 1 šaukštą medetkų gėlių pastos, 1 šaukštelį jogurto, ½ šaukštelio citrinos sulčių ir 1 šaukštelį rožių vandens. Gerai išmaišykite, kad gautumėte ploną pastą. Užtepus šią veido pakuotę reikia šiek tiek palaukti, kol ši pakuotė išdžius ant veido, o po 15 minučių nuplaukite veidą vandeniu. Norėdami gauti geriausius rezultatus, šią pastą naudokite 2 kartus per savaitę.

Kodėl tai veikia

Pieno rūgštis ir alfa hidroksilo rūgštis, esanti jogurte, padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir neleidžia atsirasti. Rožių vanduo padeda išlaikyti jūsų odos PH pusiausvyrą. Be to, jis drėkina ir maitina jūsų odą. Citrinų sultys yra paplūdimio savybės ir tinka riebiai odai.

Atsargiai

Ši medetkų veido pakuotė tinka visai odai. Taigi jis nesukels odos sudirginimo

Privalumai

Ši veido kaukė pašalina raukšles ir smulkias linijas bei atjaunina odą. Taigi tai yra medetkų veido pakuotė švytinčiai odai.

3. Marigold Gram Miltų veido pakuotė:

„Marigold Gram“ miltų veido pakuotė

Pagrindiniai šios veido pakuotės ingredientai yra žalias pienas, medetkų pasta, medetkų pasta. Tai puikus veido paketas normaliai odai.

Kaip tai padaryti/ Kaip taikyti/ Kaip naudoti?

Dubenyje sumaišykite 1 šaukštą medetkų gėlių pastos, 1 šaukštelį gramo miltų ir 1 šaukštelį žalio pieno, kad gautumėte smulkią pastą. Nuvalykite veidą ir tepkite šią pastą ant veido ir kaklo srities. Leiskite išdžiūti ir po 20 minučių nuplaukite veidą. Norėdami tai padaryti, galite tai padaryti 3 kartus per savaitę.

Kodėl tai veikia

Gramo miltai yra labai naudingi odos priežiūrai. Tai daro jūsų odą minkštą ir lygią. Be to, jis pašalina negyvas odos ląsteles. Žaliame piene esantis vitaminas e, alfa hidroksilo rūgštys, kalcis ir kiti antioksidantai maitina odą.

Atsargiai

Jis netinka riebiai odai.

Privalumai

Ši medetkų gėlių veido pakuotė drėkina jūsų odą ir suteikia jauną gyvybingą odą.

Tai yra keletas veiksmingų medetkų veido paketų švytinčiai odai. Jei negalite eiti į SPA procedūrą veidui, įsigykite šią medetkų pakuotę, kad geriau atgaivintumėte odą.