Ar žinote antakių kirpimo procesą? Idealių antakių pešiojimas norint pasiekti nepriekaištingą veido įrėminimo kreivę gali būti nuobodus (be to, skaudinantis!) Procesas. Turite žinoti, kad jūsų antakiai yra akių ir veido kontūrai.

Jei norite padėti šiam rėmeliui pasirodyti kuo geriau, sukurkite maloniausią formą ir pašalinkite nuklystančius plaukus. Antakių suspaudimas gali būti nebrangus ir greitas būdas išlaikyti antakius tinkamos formos.

sutraukite antakius

Šiuo metu pilnesni, storesni antakiai yra mada, kurią galite (ir turėtų būti) sunaudoti daug mažiau laiko pincetu. Tobulas antakis yra kaip naujojo 0 dydžio – iš tikrųjų nepasiekiamas, nebent esate įžymybė. Taigi, šiame straipsnyje aš jums pasakysiu apie antakių pinceto procesą.

Antakių sutraukimo būdas:

1. Pasirinkite tinkamus pincetus:

Aštriam, įstrižam stiliui būtini tinkami pincetai. Skirtingai nuo smailios versijos, jie greitai susieja mažus paklydimus ir nesuspaudžia jūsų odos kartu su plaukais.

2. Pincas vėliau nei jūsų dušas:

Šiltas vanduo atveria folikulus ir minkština plaukus, padėdamas jiems ypač lengvai išslysti.

3. Forma:

Išsiaiškinkite savo formą, švelniai įstrižą, tiesią ir šiaip aukštai išlenktą kaip antakio formavimo kanalą. Vieną kartą nustatę formą, galite atrasti bet kur galvą, uodegą ir lanką, kitaip jūsų antakiai turi prasidėti ir baigtis jūsų veidui.

4. Sumažinkite pūlingą skausmą:

Jei tai jums taip skaudu, užtepkite tirpstančio gelio, kitaip galite pabandyti uždėti ledo kubelį.

5. Apipjaustykite:

Taikydami antakių šepetėlį, šukuokite aukštyn. Žirklėmis nukirpkite antakių plaukų galus, esančius kampu. Atlikite tai lėtai ir po truputį. Valykite kitą kartą, tada grįžkite atgal. Šis žingsnis tiesiog tinka tiems, kurių antakiai yra labai ilgi. Esant tokiai būklei, jūsų plaukai yra trumpi ir patenka į jūsų antakio formos liniją, tada nekarpykite.

sutraukite antakius

6. Išmeskite didinamąjį veidrodį:

Šis įrankis yra labai naudingas, nes gali sukelti pervargimą. Kaip alternatyva, naudokite įprastą veidrodį gerai apšviestame kambaryje. Jei tokiomis sąlygomis nematote nuklydusių plaukų, tai nemato ir kas nors kitas. Po kiekvieno pinceto padarykite porą žingsnių atgal, kad pamatytumėte geresnį vaizdą.

7. Išskirkite savo arkos ribas:

Patraukite pieštuką, kad gautumėte nurodymus. Jūsų antakiai turi prasidėti tiesiai virš ašarų latako, smailės linija prie išorinės rainelės pusės, taip pat baigti toje vietoje, kuri nukrenta 45 laipsniais nuo išorinio akies kampo. Būkite tikri, kad nesulenkiate antakių per aukštai, kitaip jie atrodys nenatūraliai.

8. Nurodymas:

Antakių pieštuku nubrėžkite norimą antakio formą kaip šabloną. Tai leis jums pamatyti, kur ne tweze. Bet kokius plaukus, esančius už jūsų norimos formos, reikia suspausti. Tiems, kurių plaukai reti, vėliau galite sujungti antakių pieštuką ir išvalyti.

9. Padarykite savo formą:

Nubrėžkite idealų lenkimą minkštu, sodriu antakių pieštuku. Tada pašalinkite tik plaukus, kurie nukrenta aukščiau nei jūsų paties pagamintas trafaretas.

Patarimai:

  •  Galite naudoti įstrižus pincetus. Tempkite odą ir pincetu plaukus ta pačia kryptimi kaip ir augimas. Pirmiausia nuspauskite po lanku. Vėliau ant viršaus. Būkite atsargūs ir nesikiškite per arti savo plaukų linijos.
  •  Priešingu atveju susukite plaukus tarp antakių. Čia nepersistenkite-dabar į išorinį akių kampą. Antakių galvos turi būti išlenktos ar kvadratinės, o ne pasvirusios.