Tušas yra vienas iš pagrindinių dalykų, be kurio negalėsite užbaigti makiažo. Akys yra svarbiausia mūsų veido dalis, todėl reikia daug pastangų, kad ji atrodytų patraukliai. O tobulam akių makiažui mums reikia tušo. Užtepus blakstienų tušą, mūsų blakstienos tampa tobulos. Paprastai nesidomime procedūra. Tačiau niekada neturėtume to pamiršti, viskas makiažo pasaulyje turi idealią procedūrą. Taigi, čia yra keletas žingsnių, kurie padės suprasti, kaip tinkamai tepti tušą?

Kaip tinkamai tepti tušą

Taigi, be tušo, jums reikės: grunto akims (neprivaloma), korektoriaus, akių kontūro pieštuko, akių šešėlių ir kitų dviejų svarbiausių dalykų yra blakstienų šukos ir rietiklis.

Kaip tinkamai tepti tušą:

1. Raskite tinkamą tušą:

Įvairios paskirties tušus, tokius kaip blakstienų apimtis ar ilgis, spalva ar apibrėžimas, galima rasti visur. Taigi pasirinkite tinkamą tušą pagal savo tikslą. Net jei jis turi gerai žinomą prekės ženklą, nepamirškite jo išbandyti.

2. Pirmiausia tepkite kitą makiažą:

pirmiausia nuvalykite akis, tada vieną po kito tepkite gruntą, korektorių ir pagrindą. Gruntas kartu su korektoriu ir makiažo pagrindu yra svarbūs, jei ieškote ilgalaikio makiažo. Baigę gruntą, galite tai padaryti naudodami akių šešėlius ir akių pieštuką.

3. Atidarykite tušą:

Atidarykite tušo šepetėlį; įsitikinkite, kad šeriai tinkamai padengti. Jei ne, 2-3 kartus panardinkite šepetėlį į blakstienų tušo buteliuką. Pašalinkite perteklių nuo tušo aplikatoriaus, įtrindami jį vidiniame tušo tūbelės krašte.

4. Patogiai įsitaisykite prieš veidrodį:

Jauskitės patogiai prieš veidrodį, remdamiesi dominuojančia alkūne ant fiksuoto paviršiaus. Tvirta ranka tepkite tušą nuo šaknų, tada švelniai patraukite lazdelę iki blakstienų galų. Atminkite, kad jei blakstienų tušas neatsiras nuo blakstienų apačios, blakstienos atrodys trumpesnės nei yra. Pastumkite lazdelę pirmyn ir atgal, kad išvengtumėte gumulėlių. Dabar atlikite tuos pačius veiksmus su apatinėmis blakstienomis.

Dauguma mūsų nerimaujame dėl to, kad ant akių pieštuko patenka tušas; todėl, kad to išvengtumėte, galite užklijuoti vizitinę kortelę už blakstienų, kad nesusiteptų.

5. Naudokite blakstienų šukas:

Norėdami iššukuoti blakstienų tušo gumulėlių perteklių, pasinaudokite blakstienų šukomis. Pradėkite užmerkdami akis ir šukuodami nuo šaknų iki blakstienų galiukų. Dabar atidarykite akis ir švelniai šukite blakstienas nuo šaknų iki galiukų. Jūs turite tai padaryti, kol tušas neišdžiūsta, antraip tušas nukris į akis ir iki skruosto. Taip pat šukuokite apatinę blakstienų liniją.

6. Pakartokite tušą:

Taikyti daugiau nei vieną sluoksnį nėra bloga idėja. Galite tolygiai nubraukti viršutines ir apatines blakstienas, kad blakstienos būtų pilnesnės. Nors dauguma tušų turėtų būti padengti tik du kartus. Bet jei norite daugiau užtepti, turite būti greiti, nes uždėję šviežią tušą ant nesulenkiančio kailio, blakstienos atrodys voringai.

7. Garbanos pridėjimas:

Leiskite tušui išdžiūti 2 minutes. Po to naudokite blakstienų rietiklį, kad pridėtumėte rietimą. Šis žingsnis yra neprivalomas; tačiau jūs galite tai padaryti, jei nesate patenkintas garbanomis.

8. Pašalinkite visus tušo dėmes su makiažo valikliu:

Ant dėmės viršaus uždėkite medvilninį tamponėlį ir lengvai pasukite, kol nukris.

grožio nagų lūpų kūno kopija