Šiais laikais jaunimas yra plačiai naudojamas naudojant firminius priedus, kad apsirengtų, kad gautų prekės ženklo statusą. Tarp visų aksesuarų akiniai yra pagrindinis traukos objektas ne tik vasarą, bet ir visus metus. Priešingai, akiniai nuo saulės buvo dėvimi dėl vienos priežasties, siekiant apsaugoti akis nuo atšiaurių saulės spindulių. Tačiau pasikeitus mados rinkai, brangūs akiniai nuo saulės tapo madingi daugiausia koledžo klaidoms, skirtoms mados stendui.

Naujausi ir madingi akiniai nuo saulės:

Štai keletas brangių akinių nuo saulės, kuriuos galite sudėti į savo drabužių spintą.

1. „Lugano Diamonds“ rožinių lęšių saulės akiniai:

„Lugano Diamonds“ rožinio lęšio saulės akiniai

„Lugano“ yra vienas iš brangių saulės akinių prekės ženklų, kiekvienais metais skleidžiantis nuostabius atspalvius. Bendrovė siūlo saulės akinius, įrėmintus auksiniais rėmeliais, rėmelius, išmargintus deimantais, ir daug daugiau. Neseniai jie pristatė rožinius lęšius, skirtus moterims mėgautis vasara.

2. Auksiniai „Cartier Paris“ akiniai nuo saulės:

Auksiniai „Cartier Paris“ akiniai nuo saulės

„Cartier“ garsėja tuo, kad karališkosios šeimos nariams siūlo nuostabius saulės akinių dizainus, pagamintus iš aukso ir deimantų. Akiniams suteikiamas rėmas, pagamintas iš aukso, o deimantai pritvirtinti nedideliu atstumu vienas nuo kito. Plutos rėmas taip pat suteikia senatvės išvaizdą.

3. „Bulgari Parentesi“ storosios sienos akiniai nuo saulės:

„Bulgari Parentesi“ stori pasienio akiniai nuo saulės

Brangiausius vyriškus akinius nuo saulės visuomenei pristatė bendrovė „Bulgari Parenthesis“. Akiniams nuo saulės suteikiama juoda stora siena, o šonai yra deimantiniai.

4. „Bentley“ platinos akiniai nuo saulės:

„Bentley“ platinos akiniai nuo saulės

Vieno rėmo akiniai nuo saulės, patekę į geriausiųjų dešimtuko sąrašą, yra „Bentley Company“ platinos akiniai nuo saulės moterims. Akinių nuo saulės rėmeliui suteikiama plona tekstūra, pagaminta iš platinos. Akiniai yra plačiai prieinami rudo stiklo atspalvio.

5. Gėlių įrėminti akiniai nuo saulės:

Gėlių įrėminti akiniai nuo saulės

„Bulgari“ pristato brangiausius pasaulyje saulės akinius moterims. Šoninis akinių rėmas yra su aukso ir platinos gėlių dizainu. Jame taip pat yra mėlynos spalvos safyras kartu su deimantais, puošiančiais gėlių dizainą.

6. Dramblio kaulo šventyklos akiniai nuo saulės:

Dramblio kaulo šventyklos akiniai nuo saulės

„Luxuriate“ moterims pristatė brangų akinių nuo saulės dizainą, kurį sudaro dramblio kaulo, deimantų, aukso ir rankomis supjaustyto brangakmenio rinkinys. Stačiakampis rėmas pritvirtintas prie dramblio kaulo šventyklų per vandeningai rudos spalvos akmenį.

7. Rėmelis mažiau deimantinių saulės akinių:

Įrėminkite mažiau deimantinių saulės akinių

Brangiausius saulės akinius pasaulyje pristato „Gold and Wood Company“, kuri yra su rėmeliu mažiau. Sulankstomi akiniai kartu su centriniu tvirtinimu pritvirtinami deimantais.

8. „Panther“ suprojektuoti saulės akiniai:

„Panther“ suprojektuoti saulės akiniai

Vyrams skirtas imperatyvios išvaizdos dizainas yra ten suprojektuoti „Cartier“ akiniai nuo saulės. Brangūs akiniai nuo saulės su plačiais kiaušinių akiniais yra su mažiau rėmeliu, pritvirtintais šonais su aukso spalvos panteros veidu.

9. Priekiniai atidaromi auksiniai akiniai nuo saulės:

Priekyje atidaromi auksiniai akiniai nuo saulės

„Clio Gold Company“ pristatė sportišką dizainą, skirtą dėvėti akis, kuri yra pirmoji tarp vyrų ir moterų, mėgstančių nuotykius. Brangiausi pasaulyje akiniai nuo saulės yra pagaminti iš aukso rėmo ir priglunda prie kaklo, kad tilptų į akis.

10. Storų rankų akiniai nuo saulės:

Stori rankų akiniai nuo saulės

Šis brangiausias pasaulyje Chopardo De Rigo akinis nuo saulės užkariavo kelių vyrų ir moterų širdis plačiu ir ilgu kirpimu. Akiniams mažiau matomas rėmas, vienas stiklas, padalintas į dvi dalis per kreivę su deimantais viršuje. Akinių rankenos pagamintos iš aukso, akies dizainas deimantas.

Peržiūrint brangiausių akinių nuo saulės sąrašą, idealizuojama, kad akinių dizainas apsiriboja prabangiais žmonėmis, galinčiais išleisti tūkstančius už prabangią išvaizdą. Tačiau yra žmonių, kuriems patinka saulės akinių dizainas, kuris yra brangus ir įrėmintas, bet ne originalus.